Jak grać w MapleStory na Macu

0
394

MapleStory stało się sławą, gdy zostało wydane na początku 2000 roku, a pomimo tego, że gra jest dostępna przez dłuższy czas, wciąż ma ogromną rzeszę fanów.

Nie zniechęcaj się, ponieważ znaleźliśmy sposób, aby gracze mogli grać w MapleStory na Macu – i oto jak to zrobić.

Nvidia GeForce Now dla komputerów Mac

Najlepszym (i najłatwiejszym) sposobem gry w MapleStory na Macu jest nowa usługa przesyłania strumieniowego w chmurze Nvidii, GeForce NOW for Mac.

W jaki sposób zarządza się czarami?

Najlepsza część?

Och, a Nvidia przechowuje buforowaną wersję każdej gry dostępnej na serwerach Steam i Battle.net na swoich serwerach, co oznacza, że ​​nie trzeba czekać podczas pobierania gry.

Oczywiście wydajność będzie w pewnym stopniu zależeć od szybkości Internetu i lokalizacji serwerów, ponieważ osoba dysponująca szybkim łączem internetowym, która mieszka w odległości 500 mil od serwera, uzyska lepszy czas reakcji niż ktoś, kto ma wolny Internet w bardziej odległych miejscach.

W związku z tym byliśmy pod wrażeniem czasów reakcji zapewnianych przez GeForce Now na komputery Mac z połączeniem z Wi-Fi i Ethernetem, chociaż oczywiście mamy dostęp do prędkości 200 Mb / s, które nie są dostępne w wielu częściach Wielkiej Brytanii.

Ta usługa jest całkowicie darmowa, gdy jest dostępna również w wersji beta, umożliwiając potencjalnym graczom Mac, aby teraz nurkowali i korzystali z tej usługi.

Po uzyskaniu dostępu wystarczy zalogować się na konto Steam, wybierając MapleStory i klikając przycisk odtwarzania!

Obóz dla rekrutów

Ale co, jeśli nie masz dostępu do szybkiego łącza internetowego, aby korzystać z usługi przesyłania strumieniowego Nvidii?

Jeśli chcesz to zrobić, innym sposobem gry w MapleStory na Macu jest podzielenie dysku twardego Maca i uruchomienie systemu Windows 10 na osobnej partycji za pomocą oprogramowania Boot Camp firmy Apple.

Sugerujemy udostępnienie twojej partycji Boot Camp możliwie największej ilości miejsca, ponieważ gra i system operacyjny zajmą dużo miejsca – MapleStory ma 14 GB, a Windows 10 wymaga około 20 GB.

Jeśli chcesz przejść trasę Boot Camp, zapoznaj się z naszymi instrukcjami dotyczącymi uruchamiania systemu Windows 10 na komputerze Mac za pomocą Boot Camp.