Jak zrobić świąteczne wideo na iPhonie

0
694

Wiele osób lubi wysyłać karty do swoich przyjaciół i krewnych na Boże Narodzenie, ale możesz w tym roku uporać się z zabawą, tworząc film o tematyce bożonarodzeniowej.

Pokazujemy, jak przynieść odrobinę technicznego magicznego święta, robiąc świąteczne wideo na urządzeniu z systemem iOS.

Ponadto, jeśli wciąż szukasz tej ostatniej chwili, a następnie sprawdź nasze najlepsze prezenty technologiczne na Boże Narodzenie 2017, aby znaleźć inspirację.

Elf siebie

Choć nazwa tej aplikacji może brzmieć jak lapońska obelga, w rzeczywistości jest to bardzo fajny sposób na przekształcenie się w jednego z małych pomocników Świętego Mikołaja.

Elf Yourself ma gotowe teledyski przedstawiające elfy tańczące w warsztacie Świętego Mikołaja, a biorąc albo selfie, albo wybierając zdjęcie z biblioteki zdjęć, możesz dodać swoją twarz do swoich ciał.

Aplikacja obsługuje maksymalnie pięć elfów, z których każdy może mieć różne twarze, z każdym filmem z odpowiednią kwotą.

Elf Yourself to świetny sposób na rozśmieszanie Ciebie i Twoich znajomych.

Utwórz spersonalizowaną wiadomość od Świętego Mikołaja

Przenośny biegun północny PNP 2017 od dawna jest ulubionym miejscem dla tych, którzy chcą zaskoczyć swoje dzieci wiadomością od Świętego Mikołaja.

Filmy są personalizowane przez rodziców, wybierając różne opcje z menu, które opisują lajki, antypatie, hobby, imiona przyjaciół i inne czynniki, które przekonały dziecko, że Mikołaj mówi bezpośrednio do nich.

Istnieje również możliwość przesłania zdjęcia dziecka i wpisania jego imienia wraz z poprawną wymową, tak aby pojawiły się w filmie.

Kiedy maluch ogląda końcowy wynik, możesz użyć wbudowanego Reaction Recorder, aby uchwycić wygląd swojej twarzy, gdy Father Christmas ujawnia, czy trafili na jego listę w Nicei w tym roku.

Aplikacja jest bezpłatna, ale aby spersonalizowane filmy miały wszystkie dostępne funkcje, musisz dokonać zakupu w aplikacji Premium, który kosztuje 3,99 GBP.

Po utworzeniu świątecznego wideo może to być czas, aby usiąść i porównać go z innymi, wykonanymi przy nieco wyższym budżecie.

A jeśli fotografujesz w trybie portretowym, gdy chcesz, aby był krajobrazowy lub odwrotnie, oto jak obrócić wideo na iPhonie.