Wszystkie sposoby, w jakie możesz uzyskać Apple TV+ za darmo, w tym ofertę PS5

0
138

Apple TV+, usługa przesyłania strumieniowego firmy Apple, pojawiła się pod koniec 2019 roku, więc istnieje już od jakiegoś czasu, ale dopiero niedawno stała się samodzielna, ponieważ coraz więcej osób odkrywa oferowane programy. Programy takie jak Ted Lasso i Trying, a także filmy takie jak Greyhound, w których występuje Tom Hanks.

Apple TV+ kosztuje 4,99 GBP / 4,99 USD miesięcznie, czyli mniej niż inne usługi przesyłania strumieniowego. Ale oferuje również mniej niż inne usługi przesyłania strumieniowego, brakuje ogromnych katalogów filmów i programów telewizyjnych oferowanych przez Netflix, Amazon Prime i inne. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, co możesz oglądać na Apple TV+, przeczytaj Wszystko, co możesz oglądać na Apple TV+, w tym także o nowych programach, które pojawią się w usłudze.

Możesz obejrzeć jeden z programów nadawanych przez Apple, ale miesięczna subskrypcja może Ci się nie spodobać. Zastanawiasz się, czy możesz otrzymać Apple TV+ za darmo? Przeanalizujemy twoje opcje.

Nową opcją od lipca 2021 r., którą omówimy poniżej, jest możliwość uzyskania 6-miesięcznego darmowego Apple TV+ z PlayStation 5. Jedynym problemem jest to, że zapasy PlayStation 5 są bardzo ograniczone ze względu na globalne niedobory chipów. Więcej poniżej.

Jak oglądać Apple TV+ za darmo?

Istnieje wiele sposobów bezpłatnego oglądania programów na Apple TV+. Apple oferuje ograniczone czasowe wersje próbne (omówione poniżej), a także pozwala na obejrzenie pierwszego odcinka wielu programów za darmo. W rzeczywistości dostępnych jest 38 darmowych odcinków do obejrzenia za darmo, w tym pierwsze odcinki Ted Lasso, The Morning Show, See, Trying i inne.

"Bezpłatne

Był też czas w kwietniu 2020 r. (od 9 kwietnia 2020 r. w USA i 11 kwietnia 2020 r. w Wielkiej Brytanii i innych krajach), kiedy Apple zaczął udostępniać całą serię całkowicie za darmo bez subskrypcji. Stało się to w czasie, gdy większość świata była zablokowana z powodu COVID.

W tym czasie bezpłatne pokazy obejmowały:

 • Dickinson
 • Dla całej ludzkości
 • Autor widmo
 • Pomocnicy
 • Mała Ameryka
 • Królowa Słoni
 • Sługa
 • Snoopy w kosmosie

Więcej informacji o programach oferowanych przez Apple za darmo znajdziesz tutaj.

Niestety Apple nie oferowało tych programów za darmo w nieskończoność, ale mamy nadzieję, że to posunięcie wskazuje, że inne programy mogą stać się bezpłatne w przyszłości.

Zarejestruj się na bezpłatny 7-dniowy okres próbny

Jeśli chcesz obejrzeć program i masz dużo czasu w najbliższej przyszłości, możesz aktywować bezpłatny siedmiodniowy okres próbny i oglądać go!

Siedmiodniowy okres próbny automatycznie przedłuży się automatycznie w miesięczną subskrypcję, więc musisz być przygotowany na anulowanie w ciągu tygodnia, jeśli nie chcesz być z własnej kieszeni.

7-dniowy okres próbny może wydawać się atrakcyjny, jeśli myślisz, że możesz obejrzeć całą serię w ciągu tygodnia. Uważaj jednak, ponieważ dzięki nowej serii Apple co tydzień dodaje nowy odcinek.

Na tej podstawie możesz poczekać, aż cały serial, który chcesz obejrzeć, będzie dostępny online, a następnie spróbować obejrzeć wszystkie odcinki w tym tygodniu, zanim zatrzymasz subskrypcję przed jej rozpoczęciem. (Najprostszy sposób na anulowanie subskrypcji przejdź do Ustawień i kliknij sekcję Apple ID na swoim iPhonie. Stuknij w Subskrypcje. Znajdź Apple TV+ na liście Aktywne, a następnie Anuluj subskrypcję. Więcej informacji na temat anulowania subskrypcji poniżej. Jedyny problem polega na tym, że nie zostanie przeniesiony na listę Aktywny do czasu zakończenia okresu próbnego).

CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Jak zainstalować watchOS 8 na Apple Watch

To bardzo dobrze, jeśli masz na myśli konkretną serię i myślisz, że możesz poświęcić czas na obejrzenie całego sezonu w ciągu jednego tygodnia, ale co, jeśli uważasz, że możesz potrzebować trochę więcej czasu?

Uzyskaj bezpłatnie 6-miesięczny Apple TV+ z PlayStation 5

Jeśli masz szczęście, że posiadasz już PlayStation 5 – lub jeśli uda Ci się ją kupić (przeczytaj Gdzie kupić PlayStation 5 (PS5), aby uzyskać pomoc), możesz otrzymać darmową, sześciomiesięczną subskrypcję Apple TV+. Oferta potrwa do 22 lipca 2022 roku.

Czego potrzebujesz:

 • Będziesz potrzebować PS5, konta PlayStation Network i Apple ID.
 • Oferta jest ważna w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, a także w Argentynie, Australii, Francji, Niemczech, Indiach, Malezji, Nowej Zelandii, Rosji i RPA.

Oto jak skorzystać z oferty PS5:

Powinieneś być w stanie znaleźć aplikację Apple TV na pasku wyszukiwania PS5. Jeśli nie możesz go znaleźć, wyszukaj w sekcji multimediów w sekcji Wszystkie aplikacje.

 1. Pobierz aplikację.
 2. Otwórz aplikację i postępuj zgodnie z instrukcjami.
 3. Zaloguj się za pomocą swojego Apple ID.

Jeśli chodzi o zdobycie PlayStation 5, jeśli gdziekolwiek jest w tej chwili na stanie, powinieneś zobaczyć to poniżej, ale jak powiedzieliśmy powyżej, zapasy są niewiarygodnie niskie ze względu na globalne niedobory komponentów.

Detalista Cena Dostawa

Porównanie cen z ponad 24 000 sklepów na całym świecie Zobacz więcej cen

Kup produkt Apple i korzystaj z Apple TV+ za darmo

Kiedyś było tak, że kupując kwalifikujący się nowy produkt Apple, można było otrzymać cały rok Apple TV+ za darmo.

Umowa obowiązywała od 1 listopada 2019 r. i została faktycznie przedłużona, aby osoby, które zakwalifikowały się do bezpłatnego roku Apple TV+, mogły z niej skorzystać do 1 lipca 2021 r. Apple najprawdopodobniej zdecydowało się na przedłużenie oferty, ponieważ pandemia koronawirusa oznaczała, że programy, które miały być gotowe na czas do końca okresu próbnego, zostały opóźnione.

Teraz, gdy umowa „rok za darmo” dobiegła końca, Apple oferuje trzy miesiące Apple TV+ za darmo każdemu, kto ma nowe urządzenie Apple (szczegóły dotyczące kwalifikujących się urządzeń poniżej).

Ponieważ ta oferta jest tylko jedna na rodzinę, oznacza to, że nie będziesz mógł ubiegać się o trzy miesiące za darmo oprócz rocznej umowy, nawet jeśli inny członek twojej rodziny ją założy.

Konieczne jest skorzystanie z oferty w ciągu trzech miesięcy od skonfigurowania nowego urządzenia.

Kwalifikujące się urządzenia obejmują:

 • iPhone, od 419 GBP / 399 USD za iPhone’a SE
 • iPad, od 349 GBP/345 USD za iPada
 • iPod touch, od 199 GBP/199 USD za iPoda touch
 • Mac, od 799 GBP / 799 USD za komputer Mac mini
 • Apple TV, od 149 GBP / 149 USD za Apple TV HD

Jak odebrać bezpłatną wersję próbną Apple TV+

Po dokonaniu kwalifikującego się zakupu lub zdecydowaniu się wypróbować bezpłatny 7-dniowy okres próbny, wszystko, co musisz zrobić, to:

 1. Otwórz aplikację TV na nowym Macu, iPhonie, iPadzie lub Apple TV.
 2. Upewnij się, że na urządzeniu działa najnowsze oprogramowanie.
 3. Zaloguj się do swojego Apple ID.
 4. Kliknij program, który chcesz obejrzeć – powinieneś zobaczyć opcję Ciesz się trzema miesiącami za darmo. Uwaga: pojawi się tylko wtedy, gdy kupiłeś nowe urządzenie, w przeciwnym razie zobaczysz tylko 7-dniową ofertę próbną.
 5. Kliknij Kontynuuj.
 6. Potwierdź, że chcesz aktywować bezpłatny okres próbny.
 7. Zobaczysz komunikat, że bezpłatny okres próbny rozpocznie się natychmiast i będzie trwał do końca okresu próbnego, w którym to momencie zostanie odnowiona miesięczna subskrypcja. Jeśli chcesz anulować subskrypcję, możesz to zrobić.
CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Jak dołączyć do programu beta Apple i wypróbować nowe oprogramowanie?

Uwaga: masz trzy miesiące od zakupu nowego urządzenia, aby rozpocząć bezpłatną roczną subskrypcję, więc jeśli niedawno kupiłeś nowy produkt Apple, możesz aktywować wersję próbną. Ponadto, jeśli zatrzymasz bezpłatny okres próbny przed jego zakończeniem, nie możesz go ponownie uruchomić.

Co zrobić, jeśli myślisz o zakupie nowego urządzenia Apple później? Czy będziesz mógł przejść z subskrypcji na bezpłatny roczny okres próbny? Uważamy, że sposobem na to byłoby anulowanie subskrypcji przed ponownym zarejestrowaniem się w ramach rocznego okresu próbnego. (Omówimy sposób anulowania subskrypcji poniżej).

Uzyskaj subskrypcję studencką na Apple Music

Innym sposobem na uzyskanie Apple TV+ za darmo jest zapisanie się na subskrypcję studencką Apple Music. Jeśli zakwalifikujesz się jako student w szkolnictwie wyższym, będziesz mógł uzyskać Apple Music za połowę ceny, a od lata 2021 r. Apple łączył Apple TV+ z subskrypcjami studenckimi na Apple Music za darmo.

Udostępnij subskrypcję Apple TV+ rodzinie

Możesz także udostępnić subskrypcję TV+ sześciu członkom rodziny.

Aby to zrobić, wszyscy musicie należeć do tej samej grupy Family Sharing.

Łącząc swoje konta Apple w ramach grupy Family Sharing, wszyscy będziecie mogli:

 • Udostępniaj muzykę kupioną w iTunes Store
 • Udostępnianie dostępu do Apple Music (o ile masz rodzinną subskrypcję Apple Music)
 • Udostępniaj aplikacje kupione w App Store (w aplikacjach zakupów nie można jednak udostępniać)
 • Udostępnij książki Apple
 • Uzyskaj dostęp do gier na platformie gier Apple Arcade (z subskrypcją)
 • Udostępnij subskrypcję Wiadomości+
 • Udostępnij plan przechowywania iCloud

Jeden z członków rodziny będzie musiał być organizatorem rodziny, który zasadniczo wybiera, kto dołączy do grupy, i musi podać swoje dane bankowe, aby zapłacić za zakupy.

To mają być członkowie rodziny w tym samym gospodarstwie domowym. Chociaż można to ustalić z innymi „członkami rodziny”, uważamy, że frustracja spowodowana tym, że wszystkie płatności za wszystko, co przechodzi przez konto bankowe „organizatora”, może sprawić, że będzie to trudna sprzedaż. Jeśli jednak oznacza to przynajmniej, że ty i twój partner nie musicie subskrybować usługi, aby oglądać programy na obu iPhone’ach.

Jak anulować subskrypcję Apple TV+?

Oto kilka sposobów, aby uzyskać Apple TV+ za darmo, przynajmniej przez krótki czas, lub dzieląc subskrypcję z członkiem rodziny.

Uważamy jednak, że najlepszym sposobem na uzyskanie dostępu do Apple TV+ jest zwykła subskrypcja, ale po prostu anulowanie w dowolnym momencie. Możesz oglądać wszystko, co chcesz w tym miesiącu, a następnie przestać subskrybować w przyszłym miesiącu, a kosztowałoby to tylko 4,99 GBP / 4,99 USD. Zarejestruj się w Apple TV+ tutaj.

Aby anulować subskrypcję Apple TV+, wykonaj następujące czynności:

 1. Otwórz aplikację Ustawienia na iPhonie lub iPadzie.
 2. Stuknij w sekcję u góry ze swoim imieniem i nazwiskiem.
 3. Stuknij w iTunes i App Store.
 4. Stuknij swój Apple ID u góry.
 5. Wybierz Wyświetl Apple ID.
 6. Przewiń w dół do Subskrypcje. Stuknij w to.
 7. Teraz dotknij dowolnej subskrypcji, którą chcesz anulować (w tym przypadku Apple TV+).
 8. Na następnej stronie dotknij Anuluj subskrypcję.

"Apple