Top Mac RSS Czytniki kanałów RSS i Agregatory

0
602

Kanały RSS to doskonały sposób na bieżąco z różnego rodzaju źródłami informacji – blogami, wiadomościami, pogodzie, dyskusjami i innymi.

01 z 08

Shrook – Mac RSS Feed Reader

porcorex / Getty Images

Shrook to sprytny czytnik kanałów RSS, który wyświetla i porządkuje wiadomości w inteligentny (i dostosowywalny) sposób.

02 z 08

NetNewsWire – Mac RSS Feed Reader

NetNewsWire to kompetentny i elastyczny czytnik RSS, który łączy elegancję Mac z inteligentnymi narzędziami, które pomagają efektywnie śledzić aktualności.

03 z 08

Cyndicate – Mac RSS Feed Reader

Cyndicate pozwala organizować wiadomości z kanałów RSS w dowolny sposób, jaki ci się podoba, a nawet wie (z twoich przeszłych ocen), które najbardziej ci się podoba.

04 z 08

NewsFire – Mac RSS Feed Reader

NewsFire to czytnik RSS zaprojektowany z myślą o pięknie i prostocie.

05 08

Squeet – Mac RSS Feed Reader

Squeet dostarcza wiadomości z kanałów RSS i Atom do skrzynki odbiorczej poczty e-mail, ładnie integrując je z innymi przychodzącymi „materiałami ” i udostępniając je całej mocy programu pocztowego, zapewniając jednocześnie wygodne zarządzanie subskrypcjami.

06 08

Vienna – Mac RSS Feed Reader

Wiedeń nadal śledzi kanały RSS proste i funkcjonalne dzięki inteligentnym folderom, grupom, zintegrowanej przeglądarce i oznaczeniom przedmiotów.

07 z 08

NewsLife – czytnik kanałów RSS

NewsLife zapewnia rozsądny i prosty sposób czytania wiadomości i artykułów przychodzących za pośrednictwem kanałów RSS.

08 08

Menu RSS – Mac RSS Feed Reader

Menu RSS zamienia pasek menu Mac OS X w uniwersalny czytnik kanałów RSS, który wyświetla nie tylko nagłówki, ale także pełne historie, pozwala grupować kanały i integruje się zarówno z przeglądarkami Safari, jak i iTunes.