Testowanie i przegląd Golfshot na iPhone’a

0
394

Co nam się podoba:

  • Doskonałe statystyki i grafika.
  • Obszerna baza danych kursów, w tym międzynarodowe, bez dodatkowych kosztów.
  • Niezła odległa funkcja.

Co nam się nie podoba:

  • iPhone ma słabe baterie i wodoszczelność.

Golfshot łączy wszystko razem w dobrze zaprojektowanej aplikacji

Aplikacja Golfshot Golf GPS od oprogramowania Shotzoom jest jedną z naszych ofert dla pięciu najlepszych aplikacji GPS do gry w golfa.

Roszczenia Golfshot do sławy to wybitne statystyki i możliwości graficzne, ale reszta programu jest bardzo dobrze zaprojektowana i konkurencyjna względem wszystkiego w sklepie iPhone App Store.

Baza danych kursów Golfshot obejmuje ponad 15 000 międzynarodowych kursów, a Golfshot przyjmuje nowe zapytania.

Golfshot jest „łatwy w użyciu, zrozum i dziel się „, jak twierdzi firma, ale wciąż jest trochę krzywej uczenia się.

Nowa wersja karty wyników Tee Times Plus Oprócz recenzji Golfshot Classic, wersja Tee Times Plus zapewnia dodatkowe usługi i ma ulepszony interfejs graficzny i estakady.

Korzystanie z aplikacji Golfshot Golf GPS na iPhone’a Ekran startowy do gry w golfa pokazuje grę w golfa, statystyki, karty wyników i konto.

Wybierając grę w golfa, korzystasz z GPS’a iPhone’a w celu znalezienia pobliskich kursów oraz listy miejscowości i odległości kursu w milach.

Może to być trudne do złamania nałogowo-papierowy zwyczaj, ale okazało się, że funkcja przechowywania jest łatwa w użyciu i bardzo opłacalna z kilku powodów.

Karta wyników aplikacji jest automatycznie wysyłana e-mailem do ciebie (możesz przekazać ją do swojej grupy) po zakończeniu i zapisaniu rundy.

W oparciu o twoją ocenę i przebieg, Golfshot automatycznie oblicza zielone wartości w przepisach, zapisuje piasek i miesza procent i prezentuje je na ładnych wykresach kołowych (tylko dla ciebie, nie dla innych w twojej czwórce, chociaż możesz wpisać liczbę puttów na

Funkcja automatycznego upośledzenia również może być włączona lub wyłączona.

Golfshot na torze Twój pierwszy ekran po rozpoczęciu gry pokazuje liczbę metrów, w zależności od odległości otworu i układu, w tym odległość do szpilki, bunkra i wody, a także odległość dystansów.

Jeśli chcesz, możesz przełączyć się na widok z lotu ptaka (w Golfshot używa się zdjęć lotniczych, a nie ilustracji), aby pokazać przegląd.

Obraz z anteny zostanie powiększony automatycznie wraz z postępem, pokazując zielony obszar dla twojego podejścia.

Zapisywanie, analizowanie, e-mailing Twoja runda i podsumowywanie Zapisz swoją rundę, gdy skończysz, i zapisz swoją kartę wyników.

Golfshot przedstawia również grafikę dla łącznej punktacji za ostatnie pięć lub ostatnie 20 rund.

Nie jestem zawodowym statystą, ale grafika i łatwość użycia gry Golfshot podbiły mnie i zapewniają wspaniały wgląd w twoją grę i to, nad czym musisz popracować.

Dokładność Golfshota na torze była dla nas bardzo dobra, w odległości kilku metrów od znaczników na torze.

Istnieją pewne ograniczenia dotyczące korzystania z iPhone’a jako GPS w golfa.

  • IPhone nie jest wodoodporny, więc musisz go chronić na mokro.
  • IPhone też nie jest tak wytrzymały, jak dedykowany GPS do gry w golfa, który można dosłownie oblewać, rzucać i upuszczać bez obaw.
  • Aplikacje GPS na iPhone’a zużywają dużo energii.

Jedna fajna funkcja: jeśli w trakcie rundy pojawi się połączenie (nie odpowiesz, prawda?) Przerwie aplikację Golfshot, ale aplikacja zostanie wznowiona w miejscu przerwania połączenia lub zawieszenia.

W App Store dostępnych jest kilka wersji gry Golfshot, więc szukaj „Golfshot: Golf GPS „, aby uzyskać wersję, która została tutaj sprawdzona.