Studenci mogą bezpłatnie korzystać z Apple TV+ za połowę ceny Apple Music

0
138

Jeśli jesteś studentem, być może już wiesz, że możesz kupić Apple Music za połowę zwykłej ceny. To 4,99 GBP / 4,99 USD miesięcznie, a nie 9,99 GBP / 9,99 USD miesięcznie przez maksymalnie 48 miesięcy.

Przez ograniczony czas Apple dołącza również Apple TV+ za darmo w ramach oferty Apple Music Student Deal. Apple TV+ zwykle kosztuje 4,99 GBP / 4,99 USD miesięcznie.

Aby skorzystać z oferty, będziesz musiał zweryfikować swój status studenta.

  • W Wielkiej Brytanii musisz przejść przez stronę Unidays, aby otrzymać ofertę.
  • W USA odwiedź tę stronę w witrynie Apple, aby uzyskać ofertę.

Czy mogę bezpłatnie pobrać Apple Music lub Apple TV?

Zanim zapiszesz się na zniżkę studencką, warto skorzystać z bezpłatnej trzymiesięcznej subskrypcji dostępnej dla nowych subskrybentów Apple Music. Uzyskaj trzy miesiące darmowego Apple Music tutaj. Zwróć uwagę, że na początku 2021 r. Apple oferował dłuższy okres próbny dla Apple Music. Przeczytaj: Jak zdobyć pięć miesięcy Apple Music za darmo.

Dostępna jest również wersja próbna dla Apple TV+. Jeśli masz nowe urządzenie Apple, otrzymujesz bezpłatną wersję próbną Apple TV+ przez trzy miesiące (kiedyś była bezpłatna przez rok, ale ta umowa wygasła). Bez nowego urządzenia Apple możesz otrzymać bezpłatną siedmiodniową wersję próbną Apple TV+.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Jak naprawić odłączanie AirPods od iPhone'a?

Czym jest umowa Student Apple Music?

Program członkostwa studenckiego Apple dla Apple Music oferuje osobom uczącym się w pełnym wymiarze godzin 50% zniżki na subskrypcję, obniżając miesięczny koszt członkostwa Apple Music z 9,99 GBP / 9,99 USD do 4,99 GBP / 4,99 USD.

Na lato 2021 r. Umowa Student Apple Music obejmuje również Apple TV + (zwykle 4,99 GBP / 4,99 USD miesięcznie).

W Irlandii, Stanach Zjednoczonych, Australii, Nowej Zelandii, Niemczech i Danii istnieją identyczne programy, z których każdy oferuje połowę ceny. Z Apple TV+ dołączonym za darmo to teraz świetna okazja.

Jak mogę uzyskać zniżkę studencką na Apple Music?

Aby zakwalifikować się do zniżki studenckiej, musisz udowodnić, że jesteś zapisany na kwalifikujący się uniwersytet lub college.

Oto, co musisz zrobić, aby się zarejestrować:

  1. Otwórz aplikację Apple Music na iPhonie, iPadzie lub Macu.
  2. Kliknij Rozpocznij okres próbny — ale wybierz Student.
  3. Dotknij lub kliknij Zweryfikuj uprawnienia.
  4. Studenci z Wielkiej Brytanii zostaną przeniesieni na stronę UNIDAYS, gdzie muszą się zalogować lub utworzyć konto. Użytkownicy z USA zweryfikują swój status studenta na stronie Apple.
  5. Po weryfikacji nastąpi przekierowanie z powrotem do aplikacji Muzyka.
  6. Zaloguj się do Muzyki za pomocą swojego Apple ID.
  7. Musisz dodać informacje o płatności.
CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Polityka zwrotów Apple: Jak wymieniać niechciane prezenty Apple

Odwiedź witrynę Apple, aby uzyskać więcej informacji.

"Jak

Jeśli jesteś studentem i rejestrujesz się w usłudze Apple Music na iPhonie lub iPadzie, stuknij w pole „Czy jesteś studentem?”. i zostaniesz przekierowany do systemu weryfikacji – jeśli Twoja uczelnia lub uniwersytet się do tego kwalifikuje, otrzymasz obniżoną stawkę subskrypcji.

Pod koniec każdego roku, w którym masz subskrypcję studencką Apple Music, zobaczysz komunikat z prośbą o zweryfikowanie statusu ucznia w aplikacji Apple Music lub iTunes.

"Oferta

Subskrypcję Apple Music możesz anulować w dowolnym momencie.

Możesz uzyskać znacznie więcej niż bezpłatną wersję próbną Apple Music za pośrednictwem sklepu Apple poświęconego edukacji. Wyjaśniamy, jak uzyskać zniżki studenckie w Apple tutaj, a także oto wszystko, co musisz wiedzieć o umowie Apple Back To School.