Rzeczy, które twój komputer może zrobić, że twój iPad nie może

0
401

IPad jest na tyle wszechstronny, że chce ci ciąć krawaty z komputerem, ale nadal istnieją pewne zadania, które możesz wykonać na komputerze stacjonarnym lub laptopie, których nie możesz zrobić na swoim iPadzie.

10 korzyści z iPada

Ulepsz

Tablety nie są zbudowane do aktualizacji, ale wiele tabletów z systemem Android i Windows obsługuje dyski flash, które mogą uaktualnić istniejącą pamięć masową.

W świecie komputerów PC aktualizacje są dość standardowe i często zwiększają żywotność komputera.

Użyj myszy

Zestaw do podłączenia aparatu umożliwia podłączenie różnych urządzeń USB do iPada, w tym przewodowej klawiatury lub nawet urządzeń MIDI, ale nie należy oczekiwać, że będzie działać z myszą.

Przechowuj swoją całą bibliotekę zdjęć, muzyki i filmów

Najwyższy iPad maksymalizuje pojemność 128 GB, więc chyba że dopiero zaczynasz swoją kolekcję, prawdopodobnie nie będzie ona zawierać wszystkich Twoich filmów, muzyki, programów telewizyjnych i zdjęć.

Łatwo udostępniaj dokumenty między aplikacjami

Na iPadzie brakuje również menedżera plików, więc udostępnianie dokumentów między aplikacjami nie jest możliwe.

Odtwarzaj dyski DVD i Blu-Ray

Jeśli masz dużą kolekcję filmów lub po prostu chcesz zapłacić temu ślubnemu wideo nagranemu wiele lat temu, nie masz szczęścia.

Podłącz wiele monitorów

Podczas gdy piszę o iPadzie na życie, nie piszę tego z iPada.

Uruchom własne oprogramowanie / oprogramowanie komputerowe

Ten może być bezużyteczny, ale zasługuje na wzmiankę na tej liście, ponieważ jest to jeden z głównych powodów, dla których niektóre osoby nie mogą zrezygnować z komputera na iPada.

Twórz aplikacje

I chociaż możesz cieszyć się wieloma wspaniałymi aplikacjami na iPadzie, nie będziesz projektował ich z iPada.

Podczas gdy możliwe jest budowanie prostych aplikacji za pośrednictwem strony internetowej, nie będziesz w stanie tworzyć pełnowartościowych aplikacji bez komputera.

Uruchom wiele systemów operacyjnych

Komputer jest królem personalizacji i nic nie mówi o tym więcej niż uruchamianie wielu systemów operacyjnych na tym samym urządzeniu.

Czy iPad może zastąpić komputer przenośny lub stacjonarny?