Recenzja: Amazon Prime Video na iPada

0
489

Amazon w pełni wkroczył na arenę cyfrową, a Kindle Fire będzie walczył przeciwko iPadowi i innym głównym producentom tabletów.

Funkcje wideo Amazon Prime

Amazon Prime Video udostępnia kolekcję filmów, filmów i programów telewizyjnych Amazon na urządzeniach mobilnych za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji do strumieniowania Amazon Prime.

Jest to doskonała zaleta dla członków Amazon Prime, która umożliwia również wykupienie tysięcy książek Kindle i oferuje bezpłatną dwudniową wysyłkę wybranych produktów zakupionych z witryny Amazon.com.

Funkcje oferowane członkom Amazon Prime w ramach subskrypcji obejmują:

  • Streaming filmów Amazon Prime i telewizji na iPada
  • Kupujesz lub wynajmujesz w serwisie Amazon i oglądasz wideo na swoim iPadzie
  • Zapisywanie filmów i programów telewizyjnych na liście odtwarzania do późniejszego odtwarzania
  • Synchronizacja ze stroną Amazon i aplikacjami Amazon Prime Video na innych platformach

Amazon Prime Video oferuje również alternatywę dla kupowania filmów i programów telewizyjnych w sklepie iTunes firmy Apple.

Gdzie Amazon Prime Video Excels

Amazon Prime Video pobiera niektóre dobre bity z Netflix i Hulu Plus i łączy je z przejrzystym interfejsem, który ładuje się szybko i nie jest obciążony.

Szybkość odtwarzania filmów jest imponująca.

Samo odtwarzanie jest tym, czego można się spodziewać po filmach odtwarzanych na pełnym ekranie i znanych kontrolkach wideo dostępnych za dotknięciem palca.

Amazon Prime Video jest dostępny jako aplikacja na Apple TV, która nie była dostępna od dłuższego czasu.

Ale użytkownicy Apple TV, którzy są również członkami Amazon Prime, mają dostęp do ogromnego katalogu oryginalnych treści, filmów i programów telewizyjnych Apple.

Ostatnio oglądane programy i filmy można znaleźć w sekcji Obejrzyj następne po otwarciu aplikacji, dzięki czemu możesz łatwo znaleźć to, co ostatnio zobaczyłeś i wrócić do filmów, które nie zostały ukończone, lub seriali z większą liczbą odcinków do obejrzenia.

Aplikacja jest świetna dla każdego, kto zgromadził kolekcję wideo Amazon lub lubi wypożyczać filmy przez Amazon.

Usługi subskrypcji kanałów Amazon

Amazon nawiązał współpracę z kilkoma znanymi dostawcami treści kablowych i subskrypcyjnych, które prawdopodobnie rozpoznasz, w tym HBO, Starz, Showtime i CBS.

Możesz oglądać filmy i programy dostępne z tych kanałów za pośrednictwem aplikacji Amazon Prime Video, gdy są subskrybowane przez Amazon.

Amazon Prime Video: Warto pobrać?

Jeśli jesteś członkiem Amazon Prime, warto pobrać aplikację Amazon Prime Video.

Na iPadzie dostępnych jest wiele doskonałych usług przesyłania strumieniowego, a aplikacja Amazon Prime Video stała się jedną z najlepszych.