Oprogramowanie do tworzenia biuletynów dla komputerów Mac

0
555

Nie każdy, kto chce opublikować biuletyn, ma dostęp do profesjonalnego oprogramowania do układania strony.

Strony Apple

Jeśli masz komputer Mac, prawdopodobnie masz już strony, które łączą dokumenty edytora tekstu i układ strony w jednym programie przy użyciu różnych szablonów i okien w zależności od typu dokumentu.

Strony zawierają szablonowy szablon atrakcyjnych i profesjonalnych szablonów biuletynów, a także możesz pobrać dodatkowe szablony online.

Oprogramowanie BeLight: Swift Publisher

Swift Publisher to atrakcyjnie wyceniony pakiet oprogramowania dla komputerów Mac.

Swift Publisher dostarcza ponad 300 szablonów, które można dostosować do własnych potrzeb, z których wiele jest przeznaczonych na biuletyny.

Jeśli nie planujesz wydrukować swojego biuletynu samodzielnie lub jeśli przesyłasz go pocztą elektroniczną, możesz wyeksportować go w jednym z kilku formatów: PDF, PNG, TIFF, JPEG i EPS.

Scribus

To profesjonalne oprogramowanie do publikacji na komputery stacjonarne opiera się na starym powiedzeniu, że „dostajesz to, za co płacisz „, ponieważ jest bogate w funkcje i bezpłatne.

Jeszcze „

Broderbund: drukarnia

Print Shop for Mac firmy Broderbund sprawia, że ​​prosty projekt biuletynu jest prosty.

Duża biblioteka dzieł sztuki i zbiór obrazów nieodpłatnych daje ci mnóstwo wsparcia graficznego przy tworzeniu własnego biuletynu.

To dobry, wszechstronny program do drukowania, dostępny do pobrania lub jako DVD.

Wydawca iStudio

Wydawnictwo iStudio jest dumne z łatwości uczenia się i używania oraz oferuje serię filmów instruktażowych i przewodnik szybkiego startu dla nowych użytkowników.

Oprogramowanie posiada bibliotekę kształtu, siatkę przyciągania, linijki, kontrolery i zestaw narzędzi, takich jak wysokiej klasy opublikowane oprogramowanie.

Program iStudio Publisher zawiera kilka szablonów biuletynów, ale można zaprojektować własne od podstaw.

Cristallight: Desktop Publisher Pro

Oto tanie oprogramowanie do projektowania w stylu bare-bones, które radzi sobie z wymaganiami dotyczącymi układu graficznego biuletynów, ma podstawowe narzędzia graficzne i wiele efektów tekstowych do tworzenia tabliczek z nazwami i dekoracyjnymi nagłówkami.

Uwaga: To oprogramowanie jest dostępne tylko w systemie Mac OS X 10.6 Snow Leopard.

Jeszcze „