Oglądaj filmy za darmo na iPadzie lub iPhonie

0
120

IPad to świetne urządzenie do oglądania filmów i pełnometrażowych filmów fabularnych, ale co jeśli nie chcesz kupować multimediów cyfrowych lub płacić miesięcznej opłaty abonamentowej za Netflix, Amazon Prime Video lub TalkTalk TV? Czytelnicy regularnie pytają nas o najlepsze sposoby oglądania filmów za darmo na urządzeniu mobilnym.

W tej funkcji poszerzymy Twoje horyzonty oglądania filmów. Chwyć popcorn i odkryj najlepsze sposoby oglądania najnowszych pełnometrażowych filmów za darmo na iPadzie i iPhonie.

Najlepsze aplikacje do oglądania darmowych filmów

Wiele usług przesyłania strumieniowego działa legalnie w App Store. Ogólnie oferują kilka starszych klasyków wraz z kilkoma reklamami – nie dostaniesz najnowszych hitów. Zalecamy następujące aplikacje do oglądania bezpłatnych filmów na iPadzie:

  • Snagfilms: Nie znajdziesz na nim wielu hollywoodzkich hitów, ale jest interesujący wybór starszych filmów, filmów dokumentalnych i kina światowego. W czasie pisania znaleźliśmy Charade z Cary Grantem i Audrey Hepburn, który jest cichym klasykiem.
  • Popcornflix: amerykańskim widzom spodoba się ten, ponieważ oferuje wiele bezpłatnych filmów. Zazwyczaj są typem telewizyjnym, ale są też hity głównego nurtu, takie jak Zodiac, Star Trek i Serpico. Wyświetla reklamy między filmami, ale nie udało nam się załadować jednego filmu w Wielkiej Brytanii bez odmowy ze względu na blokadę regionu.
  • BBC iPlayer: Nie zapomnij sprawdzić BBC iPlayer lub innych serwisów catch-up dla filmów, ponieważ często mają kilka w ofercie każdego tygodnia.
  • Crackle: ma świetną gamę filmów – nie najnowsze hity, ale mnóstwo wielkich hits. Niestety aplikacja nie jest dostępna w sklepie z aplikacjami w Wielkiej Brytanii, ale jeśli masz konto American App Store, możesz użyć sieci VPN, aby uruchomić ją w Wielkiej Brytanii. Zalecamy NordVPN, ale alternatywę można znaleźć w Best VPNs na iPhone’a i iPada.
CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Jak zdobyć Flasha na iPhone'a i iPada

Oglądaj filmy za darmo na iPadzie dzięki YouTube

YouTube jest pod tym względem masowo niedocenianą usługą; wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że na platformie jest wiele pełnometrażowych filmów. Wyzwanie polega na znalezieniu przyzwoitych filmów wśród szumu krótkich klipów wideo. Ponadto niektóre osoby przesyłają filmy, do których nie mają praw, co jest nielegalne, chociaż zwykle są one usuwane w ciągu kilku dni.

Jeśli chcesz obejrzeć film, otwórz YouTube i wyszukaj go – zdziwisz się, jak często znajdziesz to, czego szukasz. Oczywiście, jeśli jest to zupełnie nowy tytuł lub tytuł premium z ostatnich lat, prawdopodobnie powinieneś nadać przesyłce szeroką koję.

Dla tych, którzy nie są pewni, co chcą oglądać, Reddit ma świetny napis o nazwie / r / fullmoviesonyoutube. Jeśli posortujesz je według ostatniego i ostatniego tygodnia, znajdziesz wiele świetnych opcji.

Weź bezpłatny okres próbny

Inną ciekawą opcją, przynajmniej w krótkim okresie, jest wykupienie bezpłatnej wersji próbnej w jednej z popularnych serwisów streamingowych. Musisz się zarejestrować, ale jeśli anulujesz (zwykle w ciągu 30 dni), możesz uciec bez płacenia. Przechodząc z jednej usługi do drugiej, możesz uzyskać kilka miesięcy bezpłatnie.

  • Netflix: Prawdopodobnie największa nazwa w streamingu online. Począwszy od 5,99 GBP / 8,99 USD miesięcznie za pakiet SD z 30-dniowym bezpłatnym okresem próbnym. Jeśli nie jesteś pod wrażeniem oferty brytyjskiej, oto jak zdobyć US Netflix w Wielkiej Brytanii.
  • Amazon Prime Video: 7,99 GBP / 12,99 USD miesięcznie (lub 79 GBP / 119 USD rocznie wraz z jednodniową dostawą Amazon). Miesięczny bezpłatny okres próbny.
  • Teraz TV Sky Cinema Pass: nieco droższy za 11,99 £ miesięcznie, ale warto wypróbować bezpłatny okres próbny (który trwa tylko tydzień – uwaga!).
CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Jak przenieść zdjęcia na iPada

Jeśli planujesz wykupić subskrypcję z zamiarem anulowania przed naliczeniem opłaty, pamiętaj, że wielu oferuje 30-dniowy okres próbny zamiast (koniecznie) pełnego miesiąca. Niektórzy cynicy mogą sugerować, że firmy robią to celowo, aby ludzie źle zrozumieli matematykę i zostali obciążeni kosztem 31 dnia. Ustaw przypomnienie w swoim kalendarzu.

Oglądaj filmy online za darmo dzięki Sky i Virgin Media

Jeśli masz usługę Sky TV lub Virgin Media, możesz oglądać filmy i programy telewizyjne z konta Sky lub Virgin na iPadzie. Zarówno Sky, jak i Virgin mają aplikacje dostępne w App Store:

  • Sky Go (możesz zarejestrować się w Sky tutaj)
  • Virgin TV Go (możesz zarejestrować się w Virgin TV tutaj)

Jeśli jesteś już subskrybentem tych usług telewizyjnych, możesz bezpłatnie oglądać filmy i programy telewizyjne na iPadzie.

Apple TV + jest bezpłatny z nowymi urządzeniami

Jeśli planujesz kupić nowe urządzenie Apple, na którym można uruchomić aplikację Apple TV, lub zakupić je po 10 września 2019 r., To kwalifikujesz się do rocznej bezpłatnej subskrypcji usługi przesyłania strumieniowego Apple TV +. Głównie dotyczy to oryginalnych programów telewizyjnych, ale filmy powinny pojawić się w nadchodzących miesiącach.

Jeśli nie masz urządzenia, które kwalifikuje się do bezpłatnej subskrypcji, możesz nadal korzystać z 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego, a następnie zapłacić 4,99 GBP / 4,99 USD rocznie za kontynuację. Aby zobaczyć, co jest w ofercie, przeczytaj nasz kompletny przewodnik po Apple TV+.