Najpopularniejsze przeglądarki mobilne na Androida i iOS

0
878

Większość smartfonów i tabletów ma wbudowane przeglądarki mobilne dla internetu, ale wiele osób nie ma pojęcia, że ​​ich przeglądanie na urządzeniach mobilnych może zostać znacznie ulepszone, jeśli znają tylko niektóre z wydajniejszych i najwyżej ocenianych przeglądarek mobilnych.

Uzyskanie dostępu do sieci z urządzenia mobilnego może być trudne, więc aby ułatwić przeglądanie stron internetowych, rozważ eksperymentowanie z następującymi najlepszymi przeglądarkami mobilnymi.

Opera

Na komputerze większość ludzi jest przyzwyczajona do przeglądania stron internetowych za pomocą popularnych przeglądarek takich jak Google Chrome, Mozilla Firefox lub Internet Explorer.

przeglądarka UC

Kolejna świetna przeglądarka dla iPhone’a i Androida – przeglądarka UC znana jest z szybkości i niezawodności.

Przeglądarka mobilna UC Browser zapewnia także wysoką wydajność renderowania z płynnymi możliwościami animacji, zapewniającą niesamowite efekty wizualne i doskonałą nawigację.

Pobierz UC Browser na Androida lub iOS.

Mozilla Firefox

Jeśli masz smartfon z Androidem, możesz pobrać przeglądarkę internetową Mozilla Firefox za darmo z Android Market.

Pobierz Firefox na Androida lub Firefox Home na iOS.

Safari

Jeśli posiadasz już urządzenie z iOS, przeglądarka internetowa Safari powinna być wbudowaną domyślną przeglądarką internetową dołączoną do iPhone’a, iPoda lub iPada.

Oglądanie filmów z YouTube za pomocą Safari zapewnia imponujące wrażenia wizualne, dzięki wspaniałym funkcjom wyświetlania filmów i wyświetlania stron.

Pobierz Safari.