Najpopularniejsze dodatki do Mac OS X Mail

0
2693

Programy pocztowe w systemie Mac OS X prawdopodobnie będą spełniały wszystkie podstawowe potrzeby poczty e-mail, ale jeśli potrzebujesz więcej niż podstawowych funkcji, powinieneś zajrzeć do dodatków do OS X Mail.

01 z 24

OMiC – Dekodowanie Winmail.dat

OMiC sprawia, że ​​Mac OS X Mail obsługuje inklukcje winmail.dat, jakby je wymyślił, udostępniając pliki i bogate formatowanie tak jak inne załączniki.

02 z 24

Mail Attachments Iconizer

Mail Attachments Iconizer sprawia, że ​​wszystkie załączniki są wyświetlane jako ikony oszczędzające miejsce i czas w systemie Mac OS X Mail.

Załączniki pocztowe Ikonizer można skonfigurować tak, aby zamienił ikony tylko na określone typy załączników lub pliki przekraczające określony rozmiar.

03 z 24

Mail2iCal i Mail2iCalToDo

Mail2iCal i Mail2iCalToDo są bardzo przydatnymi aplikacjami AppleScript, które pozwalają zamienić każdą wiadomość e-mail z Mac OS X Mail na pozycję kalendarza lub listy zadań w programie iCal.

Mail2iCal może być jednak nieco wygodniejszy i prawdopodobnie oferować opcje dla każdej wiadomości.

04 z 24

MailTagi

MailTags umożliwia dodawanie znaczników, słów kluczowych, notatek i terminów do wiadomości e-mail w systemie Mac OS X Mail.

Ponadto integruje te tagi z wyszukiwaniem, regułami, inteligentnymi skrzynkami pocztowymi, kalendarzem, przypomnieniami i oprogramowaniem do zarządzania projektami w niemal perfekcyjnej i półautomatycznej organizacji niestandardowej poczty e-mail.

05 z 24

Email Archiver – narzędzie do archiwizacji plików PDF

Email Archiver zapisuje wiadomości z Mac OS X Mail jako pliki PDF, w tym cały układ, nagłówki i załączniki.

06 z 24

Mail Act-On

Mail Act-On to wspaniała wtyczka Mac OS X Mail, która oszczędza czas i usprawnia obsługę poczty, umożliwiając przypisywanie skrótów klawiaturowych do akcji reguł poczty (i do startowania dodaje filtry poczty wychodzącej).

Możesz ustawić skróty do etykietowania, przenoszenia lub przekierowywania wiadomości, na przykład poprzez tworzenie złożonego i funkcjonalnego ustawienia Mail Act-On może być nieco skomplikowane.

07 z 24

Abee – Narzędzie kontaktów

Abee to fantastyczne narzędzie do importowania kontaktów z plików CSV (do których każdy szanowany program pocztowy lub usługa eksportuje) do Mac OS X Mail Address Book z łatwością i elegancją.

Możesz swobodnie mapować pola, aby dostosować je do swoich potrzeb, a nawet zapisać swoje mapowanie na później.

08 z 24

equinux Stationery Pack

equinux Stationery Pack ułatwia dodanie setek wspaniałych projektów papeterii do Mac OS X Mail – i pomaga znaleźć idealny szablon na tę okazję.

09 z 24

Mail Unread Menu – New Message Counter

Mail Unread Menu wyświetla liczbę nieprzeczytanych wiadomości z Mac OS X Mail na pasku menu, obok zegara, natychmiastowo i bez żadnych dodatków.

Szkoda, że ​​nie można otwierać poszczególnych wiadomości i zaciąga się nieprzeczytane menu Mail Unread, wyświetlając informacje o temacie.

10 z 24

emlx do konwertera mbox

emlx to mbox Converter jest prostym narzędziem do eksportowania wiadomości pocztowych Mac OS X do uniwersalnego formatu mbox.

Może to być niebiański dobro po awarii dysku, na przykład, jeśli musisz odzyskać swoją pocztę, a Mail odmawia importowania własnych plików emlx.

11 z 24

IMAP-IDLE dla Mail.app

IMAP-IDLE dla Mail.app dodaje obsługę polecenia IMAP IDLE do Mac OS X Mail, co oznacza, że ​​nowe wiadomości przychodzą natychmiast po ich dostarczeniu na serwer bez ręcznego lub okresowego sprawdzania poczty.

MAP-IDLE działa dobrze i dyskretnie, ale obsługa zarówno włączania IDLE dla niestandardowych folderów, jak i wyłączania niektórych kont byłaby miła.

12 z 24

GPGMail – Bezpieczny dodatek do poczty e-mail

GPGMail umożliwia systemowi Mac OS X Mail korzystanie z zabezpieczeń wiadomości GnuPG.

13 z 24

VacuumMail

VacuumMail zapewnia, że ​​system Mac OS X Mail zawsze działa z maksymalną szybkością, utrzymując swoją bazę danych w stanie uporządkowanym i cienkim, nawet na automatycznym harmonogramie.

14 z 24

Zwiastować

Herald dodaje nowe i funkcjonalne nowe ogłoszenia pocztowe do Mac OS X Mail, które umożliwiają czytanie, usuwanie, odpowiadanie i oznaczanie jako spam.

Możesz określić foldery Herald do oglądania, ale nie mają w tych folderach ogłoszonych w specjalny sposób.

15 z 24

Mailboxer

Mailboxer odbiera kontakty w książce adresowej i konfiguruje odpowiednie inteligentne skrzynki pocztowe w Mac OS X Mail, z których każda wymienia wszystkie wiadomości wymieniane z daną osobą (bez względu na adres e-mail, jeśli mają więcej niż jeden).

Kilka szczegółów, takich jak niestandardowe nazwy skrzynek pocztowych lub układy kolumn, można ulepszyć, a wtyczka utrzymująca inteligentne skrzynki pocztowe na bieżąco ze zmianami w Książce adresowej może być przyjemna.

16 z 24

MailFollowUp

MailFollowUp pozwala tworzyć wiadomości uzupełniające, które mają wszystkich odbiorców oryginalnej wiadomości i łatwo cytować oryginalny tekst w Mac OS X Mail.

17 z 24

Wtyczka skanera załączników do poczty

Wtyczka skanera załączników do programu Mail powiadamia użytkownika o rozmowie na temat załącznika do pliku, ale nie przywiązuje żadnego pliku przed kliknięciem przycisku Wyślij.

Wtyczka dodatku do skanera może nawet rozpoznawać wiele języków międzynarodowych, ale lista słów, których szuka, nie może być dostosowana.

18 z 24

LinkABoo

LinkABoo umożliwia umieszczanie linków do poszczególnych wiadomości e-mail systemu Mac OS X na pulpicie, w Docku lub w dowolnej aplikacji zawierającej organizery i kalendarze danych.

Łącza LinkABoo działają niezależnie od tego, jak odbierasz pocztę i możesz swobodnie przenosić wiadomości.

19 z 24

MailPriority

MailPriority dodaje obsługę priorytetów wiadomości do Mac OS X Mail i pozwala również zażądać potwierdzenia odbioru.

Niestety, Mail nie może odpowiedzieć na takie prośby, nawet z MailPriority.

20 z 24

MsgFiler

MsgFiler sprawia, że ​​przenoszenie wiadomości jest wyjątkowo łatwe i bezproblemowe w Mac OS X Mail za pomocą selektora folderów, który znajduje właściwą skrzynkę pocztową, jeśli wpiszesz tylko kilka znaków.

Oczywiście może być trochę więcej automatyzacji za pomocą filtrów lub uczenia maszynowego.

21 z 24

GrowlMail

GrowlMail zapowiada nowe wiadomości przybywające w Mac OS X Mail ze wszystkimi stylowymi funkcjami Growl.

Po zainstalowaniu GrowlMail, jest to wygodne, ale jego ogłoszenia mogą być bardziej szczegółowe.

22 z 24

MiniMail

MiniMail zmniejsza Mac OS X Mail do poręcznego okna wyświetlającego tylko jedną wiadomość i użyteczne sposoby interakcji z nią.

Sposoby, w jakie MiniMail może ogłaszać przychodzące wiadomości, mogą być miłe, a kilka szczegółów można jeszcze ulepszyć.

23 z 24

QuoteFix

QuoteFix ma system Mac OS X Mail, który uruchamia twoją odpowiedź w odpowiedni sposób.

QuoteFix działa dobrze i za kulisami, ale wygodniejsza instalacja i włącznik / wyłącznik lub dodatkowe skróty klawiaturowe byłyby dobre.

24 z 24

Ofaco

Ofaco uzupełnia słowa, które wczytałeś wcześniej w wiadomości e-mail, więc nie musisz przeszukiwać wszystkich pasujących słów w słowniku OS X .

Edycja niestandardowych bloków tekstu może być nieco bardziej dopracowana, a Ofaco nie ma prostego sposobu na przejście do standardowego uzupełniania słów.