Najpopularniejsze alternatywne i zaawansowane aplikacje na iPada

0
827

IPAD nadal czyni komunikację bardziej dostępną i opłacalną dla osób z zaburzeniami rozwojowymi i mową.

Aplikacje mobilne zapewniają wiele funkcji budowania słownictwa i przetwarzania tekstu na mowę w urządzeniach alternatywnych i wspomagających komunikację (AAC) za znacznie mniej niż produkty takie jak Dynavox Maestro.

Poniższe aplikacje pomagają osobom, które mają problemy z mówieniem z powodu takich chorób, jak autyzm, urazy mózgu, porażenie mózgowe, zespół Downa i udar.

01 z 10

Mogę mówić, oprogramowanie Lazy River, (29,99 USD)

I Can Speak to łatwa w użyciu aplikacja do AAC zaprojektowana w celu zaspokojenia większości potrzeb komunikacyjnych osób, które nie są w stanie mówić.

I Can Speak to łatwa w użyciu aplikacja do AAC zaprojektowana w celu zaspokojenia większości potrzeb komunikacyjnych osób, które nie są w stanie mówić.

02 z 10

iCommunicate, Grembe, Inc., 49,99 USD)

Aplikacja iCommunicate zapewnia konfigurowalne tablice i 20 głosów syntetycznych.

Program iCommunicate umożliwia projektowanie i dostosowywanie takich elementów, jak graficzne plany, storyboardy, tablice komunikacyjne, karty wyboru, karty flash i karty mowy.

03 z 10

iPrompts, Handhold Adaptive, LLC (49,99 USD)

iPrompts wyświetla wizualne podpowiedzi, które pomagają użytkownikom przejść z jednego działania do drugiego, zrozumieć nadchodzące wydarzenia, dokonywać wyborów i poprawiać ostrość.

iPrompts dostarcza wizualne narzędzia podpowiedzi (brak podpowiedzi dźwiękowych lub wyjścia głosowego), aby pomóc użytkownikom przejść z jednego działania do następnego, zrozumieć nadchodzące wydarzenia, dokonywać wyborów i skoncentrować się na zadaniu.

04 z 10

Locabulary Lite, Red Mountain Labs, Inc., (bezpłatny)

Oprócz nastrojów i potrzeb, Locabulary Lite pozwala użytkownikom komunikować się o firmach i lokalnych ciekawych miejscach.

Lokalna słownictwo służy do przekazywania szybkich zwrotów, nastrojów i próśb o pomoc.

05 z 10

Zarząd mojego wyboru, Good Karma Applications, Inc., (9,99 USD)

Tablica My Choice umożliwia użytkownikom komunikowanie życzeń i potrzeb poprzez prezentowanie opcji na wyświetlaczu.

Aplikacja My Choice Board umożliwia użytkownikom zwiększanie niezależności oraz komunikowanie potrzeb i potrzeb poprzez prezentację wizualną wyborów.

06 z 10

MyTalkTools Mobile, 2nd Half Enterprises, LLC, (39,99 USD)

MyTalkTools Mobile umożliwia użytkownikom wyrażanie swoich potrzeb tym, którzy są wokół nich, za pomocą różnych obrazów, symboli, wideo i plików audio.

MyTalkTools Mobile umożliwia użytkownikom wyrażanie swoich potrzeb tym, którzy są wokół nich, za pomocą różnych obrazów, symboli, plików wideo i plików tekstowych na mowę.

07 z 10

Przewidywalne aplikacje Tbox (159,99 USD)

Przewidywalna aplikacja obsługuje funkcję konwersji tekstu na mowę i dostosowywalne funkcje dzięki integracji z mediami społecznościowymi.

Przewidywalna to aplikacja AAC zapewniająca konwersję tekstu na mowę i konfigurowalne funkcje z integracją mediów społecznościowych.

08 z 10

Proloquo2go, AssistiveWare, (189,99 USD)

Proloquo2Go zawiera syntezator mowy, symbole o wysokiej rezerwie, słownictwo o objętości 7 000 słów i zaawansowane przewidywanie słów.

roloquo2Go zawiera syntezator mowy, symbole o wysokiej rezerwie, słownictwo o objętości 7 000 słów i zaawansowane przewidywanie słów.

09 10

TapSpeak Choice, Ted Conley, (149,99 USD)

TapSpeak Choice to kompleksowa tablica komunikacyjna, edytor mowy i odtwarzacz obsługujący bibliotekę DynaVox PCS oraz obrazy użytkownika.

TapSpeak Choice for iPad to kompleksowa tablica komunikacyjna i edytor mowy oraz odtwarzacz zaprojektowany z myślą o oszczędzaniu czasu instalacji i konserwacji.

10 z 10

TouchChat HD, Silver Kite, (149,99 USD)

TouchChat HD mówi słowa, zwroty i wiadomości za pomocą dowolnego z siedmiu syntetycznych głosów.

TouchChat HD mówi słowa, zwroty i wiadomości za pomocą dowolnego z siedmiu syntetycznych głosów.