Najlepsze zestawy słuchawkowe VR na iPhone’a

0
505

Rok 2016 był wielkim rokiem dla wirtualnej rzeczywistości, a wiele dużych marek, w tym Oculus, HTC i Sony, wypuściło zestawy słuchawkowe do rzeczywistości wirtualnej, a tym razem ma się ukazać więcej.

Choć wydaje się, że VR na Mac jest jeszcze trochę oddalone, użytkownicy iOS mają do dyspozycji opcję – może nie być tak wysoka, jak w przypadku Oculus Rift lub HTC Vive, ale stanowi dobry przykład tego, czym jest VR

Jeśli jesteś w mobilnej rzeczywistości wirtualnej, możesz również rzucić okiem na naszą ofertę najlepszych akcesoriów do gier iOS.

Jak korzystać z zestawu słuchawkowego VR na iPhonie: Co to jest mobilna VR?

Mobilne VR może nie być dość dobrym doświadczeniem, jakie oferują drogie zestawy słuchawkowe do rzeczywistości wirtualnej, ale oferuje użytkownikom mobilnym możliwość korzystania z VR przy ograniczonym budżecie.

Chodzi o to, że na iPhonie załadujesz aplikację z obsługą VR, a następnie włożysz ją do zestawu słuchawkowego i położysz na głowie.

Czytaj dalej: Wszystko co wiemy na temat zestawu słuchawkowego VR firmy Apple

Nie wszystkie mobilne zestawy słuchawkowe VR są jednak budżetowe;

Jeśli utknąłeś za pomysłami na aplikacje VR, w App Store dostępne są różne aplikacje obsługujące VR, w tym takie Sisters, stosunkowo krótkie, ale przerażające doświadczenie VR i Vangard V, strzelanka kosmiczna na jednym poziomie.

Czytaj dalej: Dlaczego nie możesz używać Oculus Rift na Macu

Ostatnia aktualizacja zawiera przeglądarkę mobilną Carl Zeiss VR One Plus.

Google Cardboard

  Najtańszym sposobem korzystania z rzeczywistości wirtualnej na iPhonie jest używanie Google Cardboard.

  Oczywiście, będąc wyprodukowanym z Cardboard, Google Cardboard nie jest najbardziej komfortowym zestawem do noszenia, szczególnie przez długi czas.

  Homido VR

   Zestaw słuchawkowy Homido VR to dobra opcja dla użytkowników iOS, którzy oczekują wyższej jakości mobilnej rzeczywistości wirtualnej.

   Model Homido VR idealnie nadaje się również dla osób noszących okulary, ponieważ możesz dostosować odległość między oczami a smartfonem.

   Możesz wybrać zestaw słuchawkowy Homido VR na Amazon w momencie pisania na 47.99 GBP.

   Scal VR

    Jeśli szukasz czegoś bardziej wyszukanego, zestaw słuchawkowy Merge VR może być dobrym rozwiązaniem, pasującym do większości iPhonów i innych smartfonów na rynku.

    Ciekawą funkcją zestawu słuchawkowego Merge VR jest to, że zawiera dwa przyciski na górze zestawu słuchawkowego, umożliwiające interakcję z kompatybilnymi aplikacjami VR – może to być użyte do strzelania bronią, przełączania różnych trybów oglądania itp. Posiada również kamerę

    Choć firma ma siedzibę w USA, możesz kupić zestaw Merge VR przez Amazon za 69,95 £.

    Carl Zeiss VR One Plus

     Zestaw słuchawkowy Carl Zeiss VR One Plus to dość kosztowna przeglądarka VR, ale zapewniająca wygodne, przyjemne wrażenia z mobilnej rzeczywistości wirtualnej z polem widzenia 100 stopni.

     Świetny design oznacza, że ​​ten zestaw słuchawkowy ma bardzo stylowy i nowoczesny wygląd.

     W przeciwieństwie do innych mobilnych przeglądarek VR, VR One Plus ma przezroczystą przednią osłonę, która pozwala na używanie aparatu do celów rozszerzonej rzeczywistości (AR).