Najlepsze porady dotyczące Apple TV dla użytkowników w Wielkiej Brytanii

0
649

Zawartość

 • > Jak oglądać telefony w Wielkiej Brytanii w telewizorze Apple?
 • > Oglądaj premium telewizję satelitarną w Twoim telewizorze Apple
 • Obecny system kanałów
 • Oglądaj o projekcie brytyjskim za pośrednictwem AirPlay
 • Inne rzeczy, które warto spróbować
 • > Co to jest telewizor Apple?
 • > Jak skonfigurować Apple TV – podstawy
 • Wskazówki dotyczące nawigowania w interfejsie Apple TV
 • Wskazówki dotyczące Netflix dla Apple TV
 • Opcje zdalnego sterowania dla Apple TV
 • Porady dotyczące zdjęć
 • > Jak przesyłać strumieniowe treści z Mac / iPhone / iPad do Apple TV
 • Najlepsza konfiguracja audio i wideo dla Apple TV
 • Rozwiązywanie problemów z Apple TV

Witamy w naszym super supergu w Apple TV w Wielkiej Brytanii: genialne wskazówki i wskazówki, które pomogą brytyjskim użytkownikom wydobyć z ich nowych (4. generacji) Stare (trzeciej generacji) modele telewizorów Apple. Zacznijmy od wskazówek dotyczących nowszego modelu, na tej stronie; Skontaktuj się z drugą stroną artykułu, aby uzyskać wskazówki dotyczące starszego trzeciego generatora Apple TV (z których większość dotyczy również nowszego modelu).

Ogólnie rzecz biorąc, lud w Cupertino Mają dość dźwiękowy światopogląd. Oznacza to, że w Wielkiej Brytanii rzadko musimy czekać, aż produkty trafią na nasze brzegi.

Niemniej istnieją siły wykraczające poza kontrolę Apple i doświadczenie Apple TV w Blighty nie świeci się tak samo Tak jak w Stanach Zjednoczonych. Nadal masz stację bazową Apple TV czwartej generacji, oczywiście, ale brytyjscy nadawcy telewizyjni naprawdę nie skoczyli na pokładzie – a badania przeprowadzone przez firmę jakmac wskazują, że to się nie zmieni.

Czas tylko BBC i Sky mają aplikacje dostępne dla Apple TV 4. generacji. Firma jakmac UK rozmawiała z największymi nadawcami krajowymi, prosząc, kiedy (lub jeśli) przekażą aplikacje telewizyjne do Apple TV i otrzymają następujące odpowiedzi:

 • ITV nie Mieć aktualne plany aplikacji ITV Hub, która ma zostać uruchomiona w Apple TV.
 • Kanał 5 „rozważa wprowadzenie My5 w Apple TV w 2017 roku” – co oznacza co najmniej około sześciu miesięcy.
 • Sky podkreślił, że jest dostępna aplikacja Teraz TV, o czym rozmawiamy poniżej, ale „nie ma obecnie planów uruchomienia Sky Go w Apple TV”.

Kanał 4 nie odpowiadało na nasze pytania, więc nie mamy pojęcia, czy aplikacja All4 zostanie dostarczona do Apple TV.

Poza Netflixem i iTunes z ich zdecydowanie anemicznym wykazem brytyjskiej telewizji, ani nie Tam jeszcze każda aplikacja z Wielkiej Brytanii, która ma na celu „wycięcie” i podejście oparte na programach, takie jak Hulu w USA, które gromadzi treści z kilku sieci amerykańskich.

Niestety, wiadomości stają się gorsze. Odkryliśmy w naszych testach, że niektóre Brit TV aplikacje, które są obecnie dostępne – w tym BBC iPlayer – słabo zintegrować z Apple TV 4th gen. Na przykład, podczas gdy nasi kuzynowie po drugiej stronie Atlantyku mogliby prosić Siri o śledzenie konkretnego widowiska, lub pokazując się z konkretnym aktorem lub w konkretnym gatunku, aplikacje z nadawców brytyjskich traktują Apple TV jako ledwo więcej niż głupie pole transmisyjne. Zapytaj o Peaky Blinders i otrzymasz tylko sugestie iTunes i Netflix w bazie danych Apple, które zasilają Siri, nawet jeśli możesz używać aplikacji iPlayer do bezpłatnego oglądania odcinków.

Napisy w języku angielskim nie są obecnie dostępne w Wielkiej Brytanii ze względu na niezgodność z istniejącymi technologiami tworzenia napisów i zgodnie z naszą najlepszą wiedzą żaden z aplikacji nie oferuje pełnej rozdzielczości 1080p, podobnie jak telewizja cyfrowa, telewizja satelitarna lub kabel. 720p lub rozmyte stare SD są jedynymi opcjami.

Ale, ale, ale & hellip; Zignoruj ​​to wszystko, ponieważ nad następującymi stronami przyjrzymy się temu, jak szczęśliwi Brytyjczycy mogą się najlepiej wykorzystać w Apple TV. Istnieją sztuczki i haki, które mogą zamienić je w centrum cyfrowego świata – pod warunkiem, że trochę się przydarzyłeś.

Najlepsze porady dotyczące Apple TV: jak oglądać bezpłatnie Telewizja naziemna w Twoim komputerze Apple TV

widzowie telewizyjni w Wielkiej Brytanii od dawna żyli pod dwupoziomowym systemem telewizyjnym. Praktycznie każdy ma dostęp do podstawowej warstwy, która jest pompowana do ich domów za pośrednictwem anteny telewizyjnej. W naszym erze cyfrowej jest to świadczone przez organizację Freeview, a linia kanałów obejmuje wszystkie oferty BBC, ITV, kanały 4 i 5, a także kilka dodatków, takich jak kanały złotego oldiesu, a także kanały informacyjne i filmowe .

Ten prosty moniker odtwarzacza telewizyjnego oferuje wybór podstawowych kanałów bezpośrednio do Apple TV, umożliwiając dostrojenie strumieniowe na żywo i za darmo. Jednak nie jest wymieniana w programie Freeview. Kanał zawiera kanały 1, 2 i 4 BBC, a także kanały 4 i 5, ale nie jest to żaden z dodatkowych kanałów oferowanych przez tych nadawców – na przykład nie ma ITV 2 ani ITV 3. Warto zauważyć, że nie masz nawet takiego samego kanału, jak streaming telewizji na żywo za darmo w witrynie odtwarzacza TV Player lub aplikacji Odtwarzacz TV na iPhone / iPad, gdzie wybór ściślej odzwierciedla Freeview.Zgadujemy, że to z powodu problemów związanych z licencjonowaniem, coś, co pochodzi z postscript, że sytuacja ta prawdopodobnie się zmieni.

Niektóre kanały premium najwyższej jakości są dostępne za pośrednictwem aplikacji TV Viewer, np. Historii, Discovery i Cartoon Network, chociaż dostęp do nich będzie trzeba płacić miesięcznik w wysokości 4,99 PLN. Spowoduje to także odblokowanie funkcji catch-up, chociaż jest to ograniczone do kilku z wyżej wymienionych kanałów premium i nie dotyczy takich programów BBC ani ITV.

Niestety, nawet jeśli płacisz , Wszystkie kanały zostaną wyświetlone w standardowej rozdzielczości (SD). Innymi słowy, obecnie wyglądają one nieco rozmyte na ekranach HD, które są normą w większości salonów (chociaż niektórzy mówią lepiej radzą sobie z brakiem definicji niż inni). Odnosi się to zarówno do transmisji na żywo, jak i do nadrobienia zaległości. Nawiasem mówiąc, jest to tylko przesyłanie strumieniowe w obrębie aplikacji, a nie ma możliwości pobierania zawartości, co może pomóc uniknąć buforowania, jeśli masz wolne połączenie sieciowe.

> (!!! 3! !!)

Aplikacja odtwarzacza TV oferuje wybór darmowych kanałów telewizji brytyjskiej, ale wszystkie standardowe rozdzielczości

Kolejnym powodem podrażnienia oglądaniem aplikacji było to, że logo kanału w liście programów na ekranie jest niewiele małe, w zakresie, w jakim niektóre z nich są nieczytelne, jeśli jesteś oddalony o kilka metrów od telewizora. Czułem się jak podstawowy zły projekt.

Podsumowując, jeśli Twoje życie muzyczne w Twoim telewizorze Apple w takim zakresie, w jakim nie używasz innego set-top boxu, to odtwarzacz TV ma sens i połączony z telewizorem Now Subskrypcja (patrz nagłówek poniżej) wraz z aplikacją BBC iPlayer otrzymasz brytyjski kanał na Twoim Apple TV, który jest niemal identyczny z subskrypcją telewizji satelitarnej lub telewizji kablowej. Jednak w samej telewizji TV Viewer nie ma istotnego powodu, aby oglądać brytyjską telewizję za pośrednictwem swojego Apple TV. W rzeczywistości błotniste obrazy oferowane ze względu na strumienie SD są dobrym powodem, aby trzymać się swojego kanału Freeview, Sky TV lub Virgin Media i to szkoda.

Najlepsze porady dotyczące Apple TV: obejrzyj telewizję satelitarną premium w Apple TV

Jak wspomniano wcześniej, większość brytyjskich gospodarstw domowych może otrzymywać Freeview, ale jest to druga klasa kanałów, często błędnie i anachronicznie określana jako „telewizja satelitarna „. Zazwyczaj są one pompowane w większości domów za pomocą anteny satelitarnej, połączenia kablowego lub zestawu set-top box, takich jak YouView. Tutaj widzowie mogą uzyskać dostęp do kanałów premium, takich jak Sky One, Fox i Comedy Central, a także filmy i kanały sportowe – chociaż miesięczna opłata abonamentowa jest zawsze wymagana.

W chwili obecnej jedyny sposób na dostęp do Twojego Apple Telewizji, tym bardziej popularnymi kanałami w tym drugim przedziale jest instalowanie i subskrybowanie Now TV. Chociaż teraz TV jest własnością firmy Sky, płacisz za nią za pośrednictwem całkowicie niezależnej subskrypcji miesięcznej. Innymi słowy, nie jest to klon / odcięcie aplikacji Sky Go, a nie masz teraz telewizora Now, jeśli masz subskrypcję Sky.

( !!! 6).

Większość osób wybiera usługę TV Passport o wartości 6,99 funtów, która dostarcza kanały wspomniane wyżej plus garść więcej, ale można alternatywnie (lub dodatkowo) zapisać się do Film Pass w cenie 9,99 funtów, aby uzyskać ofertę na kanały filmowe subskrypcji Sky i bilet Kids Pass w karcie Kids Pass w cenie 2,99 PLN, aby dodać wiele popularnych kanałów dla dzieci. Bilet Sky Sports jest również dostępny, począwszy od fajnego £ 6.99 dziennie, do £ 33.99 za miesiąc. W przeciwieństwie do większości usług telewizji premium nie ma minimalnego okresu subskrypcji w usłudze Now TV i można je anulować w dowolnej chwili.

To, co otrzymujesz, to jakość 720p na żywo, nadawanie i zestawienie pól telewizja. Zarówno oferty typu catch-up, jak i box-set są bezpłatne dla reklam lub przyczep, chociaż podczas oglądania kanałów na żywo widzisz zwykłe przerwy handlowe. Warto wspomnieć, że możesz również „dostroić się” do „& rdquo”; A teraz subskrypcja telewizyjna za pośrednictwem aplikacji na telefonach i tabletach lub za pośrednictwem zestawu set-topów o wartości 14,99 PLN. To sprawia, że ​​teraz TV jest rozsądnie atrakcyjnym interesem na całym świecie.

Teraz TV przynosi wybór Premiowe kanały w Wielkiej Brytanii do Apple TV, w tym oferty w kanałach filmów na kanale Sky

Aplikacja Apple TV oferuje wystarczający portal do oferty Now TV. To sprawiedliwe, co jest prawdą w przypadku wielu aplikacji Apple TV w chwili, gdy deweloperzy wciąż starają się znaleźć akceptowalne i użyteczne szablony projektów. Odtwarzanie wideo jest podobne jak każda inna aplikacja, a zatem możesz robić takie rzeczy jak przewijanie do tyłu z Siri, chociaż jak wspomniałem we wstępie do tego utworu, Siri nie jest w stanie odpowiedzieć na pytania, na przykład & ldquo; Kto jest w tym? & Rdquo ;. Powinieneś spróbować po prostu powiedzieć, że aplikacja nie poinformowała o tych szczegółach.

Funkcja przeszukiwania aplikacji pozwala wyszukać filmy lub programy – po starannym dotknięciu zapytania przez Siri Remote – a także możesz wyszukać według aktorów, choć wydaje się to ograniczone do filmów. Szukaj na przykład Simon Pegg, a zobaczysz tylko filmy, z którymi grał, a nie programy takie jak Big Train, które są dostępne jako zestaw do przeglądania.

Teraz zła wiadomość. Teraz wszystkie aplikacje telewizyjne są tylko przesyłane strumieniowo, bez żadnych trybów offline / zapisać do późniejszej opcji wyświetlania. W aplikacji Apple TV nie ma możliwości oznaczania programów lub kanałów jako ulubionych lub dodawania do listy oglądanej później. Ponadto nie ma sposobu na określenie ograniczeń wiekowych w aplikacji i wydawało się, że ignoruje ogólne ustawienia restrykcyjne firmy Apple TV.

Ponieważ jest to obecnie stacja Sky, obecnie jest to jedyny sposób na oglądanie telewizji w programie Now TV Do legalnego oglądania najnowszych odcinków programów, takich jak gra tronu na Apple TV. To jest ogromny punkt sprzedaży. Aplikacja Apple TV dla Now TV może być ograniczona do funkcji i liczby oferowanych kanałów (nie dotyczy to np. Miłośników kanałów dokumentalnych), ale praca bez problemów. Oczywiście aplikacja Netflix oferuje również niektóre programy, za które można by zapłacić subskrypcję kanału – i jest zintegrowana z Siri w celu uruchomienia systemu.

Czytaj dalej: Nowy Apple Opinia o telewizji zdalnej iPhone

Najlepsze porady dotyczące Apple TV: aktualny kanał kanału

Więc jakie kanały są rzeczywiście dostępne w Apple TV 4. generacji za pośrednictwem wspomnianych aplikacji? To nasze spustoszenie, które było poprawne w momencie pisania (w połowie 2016). Pamiętaj, że filmy dostępne w kanałach Sky Movies są dostępne w programie Now TV po zakupie miesięcznej subskrypcji filmów Sky Movies o wartości 7,99 £.

Rozrywka

 • BBC One – BBC iPlayer (Oglądaj na żywo i nadrabiaj zaległości) i odtwarzacz TV (oglądaj na żywo)
 • BBC Two – BBC iPlayer (oglądaj na żywo i nadrabiaj zaległości) i odtwarzacz TV (oglądaj na żywo)
 • ITV – odtwarzacz TV (oglądaj na żywo)
 • Kanał 4 – Odtwarzacz TV (oglądaj na żywo)
 • Pięć – Odtwarzacz TV (oglądaj na żywo)
 • Trzy – BBC IPlayer (tylko catch-up)
 • BBC Four – BBC iPlayer (oglądaj na żywo i nadrabiaj zaległości) i odtwarzacz TV (oglądaj na żywo)
 • Sky1 – teraz TV „Sky Living – Now TV” (oglądaj na żywo i nadrabiaj zaległości, wymagana jest subskrypcja w wysokości 6,99 funtów)
 • Sky Atlantic – teraz TV (Oglądaj na żywo i nadrabiaj zaległości, potrzebujesz £ 6,99 wymaganej subskrypcji Entertainment Pass)
 • Złoto – teraz telewizja (oglądaj na żywo i nadrabiaj zaległości; N wymagany)
 • Komedia Central – Teraz TV (oglądaj na żywo i nadrabiaj zaległości; £ 6.99 wymagana subskrypcja Entertainment Pass)
 • ITV Encore – teraz TV (oglądaj na żywo i nadrabiaj zaległości, wymaga £ 6,99 wymaganej subskrypcji Entertainment Pass)
 • Fox – teraz TV
 • MTV – teraz TV (oglądaj na żywo i nadrabiaj zaległości, potrzebujesz 6,99 £ subskrypcji Entertainment Pass)
 • Radio 1 – BBC iPlayer (TV Programowanie catch-up)
 • Lifetime – odtwarzacz TV (oglądaj na żywo i nadrabiaj zaległości, wymagana subskrypcja miesięczna w wysokości 4,99 PLN)
 • TLC – odtwarzacz TV (oglądaj na żywo i nadrabiaj zaległości; Wymagana subskrypcja miesięczna wynosi 4,99)
 • Kanał Sony – odtwarzacz TV (oglądaj na żywo, wymagana subskrypcja miesięczna w wysokości 4,99 PLN)
 • Sony Movie Channel – odtwarzacz TV (oglądaj na żywo; wymaga abonamentu w wysokości 4,99 £)

Dokumentalny / Faktowy

 • Quest – Odtwarzacz TV (oglądaj na żywo)
 • Sieć Żywności – Odtwarzacz TV Li>
 • Kanał podróży – odtwarzacz TV (oglądaj na żywo)
 • TruTV – odtwarzacz TV (oglądaj na żywo)
 • Histor Y – Odtwarzacz TV (oglądaj na żywo i nadrabiaj zaległości;
 • Odkrycie – odtwarzacz TV (oglądaj na żywo i nadrabiaj zaległości, potrzebna miesięczna subskrypcja w wysokości 4,99 PLN) i Now TV (oglądaj na żywo i chwytaj, a wymagana jest subskrypcja £ 6.99 Entertainment Pass) / Li>
 • Discovery Turbo – odtwarzacz TV (oglądaj na żywo i chwytaj się, 4,99 PLN), a odtwarzacz DVD Discovery Discovery (ID) – odtwarzacz TV (oglądaj na żywo i nadrabiaj zaległości; Wymagana subskrypcja miesięczna)
 • Animal Planet – odtwarzacz TV (oglądaj na żywo i nadrabiaj zaległości, potrzebna miesięczna subskrypcja £ 4.99)
 • Historia 2 (H2) – Odtwarzacz TV
 • Crime + Investigation Channel (CI) – odtwarzacz TV (oglądaj na żywo i nadrabiaj zaległości, potrzebna miesięczna subskrypcja w wysokości £ 4.99)
 • National Geographic – Odtwarzacz TV (oglądaj na żywo i nadrabaj potrzebę, wymagana subskrypcja miesięczna w wysokości 4,99 PLN)
 • National Geographic Wild – odtwarzacz TV (oglądaj na żywo i nadrabiaj zaległości, potrzebna miesięczna subskrypcja w wysokości 4,99 PLN) i teraz TV Druga połowa, 6 funtów.Musisz mieć dostęp do 99 Entertainment Pass)

Muzyka

 • 4 Music – Odtwarzacz TV (oglądaj na żywo)
 • Box – odtwarzacz TV Oglądaj na żywo)
 • Box Upfront – odtwarzacz TV (oglądaj na żywo)
 • Box Hits – odtwarzacz TV (oglądaj na żywo)
 • Kiss –
 • Magia – odtwarzacz TV (oglądaj na żywo)
 • K! – odtwarzacz TV (oglądaj na żywo)
 • Clubland – odtwarzacz TV (oglądaj na żywo)
 • Oglądaj na żywo)
 • Chłodny – odtwarzacz TV (oglądaj na żywo)
 • AKA – odtwarzacz TV (oglądaj na żywo)
 • Teraz To, co nazywam muzyką – TV CBBC – BBC iPlayer (oglądaj na żywo i nadrabiaj zaległości), odtwarzacz TV (oglądaj na żywo) i Now TV (odtwarzacz na żywo)

Dzieci

 • (Tylko oglądanie na żywo) i Now TV (tylko przystawka; 2.99 EUR dla dzieci); Wymagane jest podanie subskrypcji)
 • Cartoon Network (CN) – odtwarzacz TV (oglądaj na żywo i nadrabiaj zaległości, potrzebna miesięczna subskrypcja w wysokości 4,99 PLN) i teraz TV (oglądaj na żywo i chwytaj; )
 • Nickelodeon – teraz TV (oglądaj na żywo i nadrabiaj zaległości, wymagana jest subskrypcja Kids Pass w wersji 2,99 PLN)
 • Nick Jr – teraz TV (oglądaj na żywo i chwytaj; Wymagana subskrypcja)
 • Nicktoons – teraz telewizja (oglądaj na żywo; Wymagana subskrypcja Kids Pass w wersji 2,99 PLN)
 • Milkshake! – teraz TV (tylko przyłapanie, wymagana subskrypcja Kids Pass w wersji 2,99 PLN)
 • Boomerang – odtwarzacz TV (oglądaj na żywo i nadrabiaj zaległości, potrzebna miesięczna subskrypcja w wysokości 4,99 PLN) i Now TV (oglądaj na żywo i złapać -Przeprowadzenie subskrypcji na karcie Kids Pass)
 • Cartoonito – odtwarzacz telewizyjny (oglądaj na żywo i nadrabiaj zaległości, potrzebna miesięczna subskrypcja £ 4.99) i Now TV (oglądaj na żywo i nadrabiaj zaległości; Wymagana subskrypcja)
 • telewizor dla niemowląt – odtwarzacz TV (oglądaj na żywo, wymagane abonamenty w wysokości 4,99 £)

Wiadomości

 • BBC iPlayer (oglądaj na żywo i nadrabiaj zaległości) i odtwarzacz TV (oglądaj na żywo)
 • Parlament – BBC iPlayer (oglądaj na żywo i nadrabiaj zaległości) i odtwarzacz TV (oglądaj na żywo)
 • CNN – odtwarzacz TV (oglądaj na żywo)
 • Bloomberg – odtwarzacz TV (oglądaj na żywo)
 • Francja 24 – odtwarzacz TV (oglądaj na żywo)
 • NHK World – odtwarzacz TV (oglądaj na żywo)
 • Al Jazeera – odtwarzacz TV (oglądaj na żywo)
 • Euronews – odtwarzacz TV (oglądaj na żywo)
 • RT – odtwarzacz TV Oglądaj na żywo)

Sporty

 • Eurosport 1 – Odtwarzacz TV (oglądaj na żywo i nadrabiaj zaległości;
 • Eurosport 2 – Odtwarzacz TV (oglądaj na żywo i nadrabiaj zaległości, potrzebna miesięczna subskrypcja w wysokości 4,99 PLN)
 • Sky Sports 1, 2, 3, 4, 5 , F1 i News HQ – teraz TV (oglądaj na żywo, Sky Sports Pass codziennie (£ 6.99), tygodniowa (£ 10.99) lub miesięczna (£ 33.99) abonament wymagany)

Specjalne zainteresowanie / różne

 • Sky Arts – teraz telewizja (oglądaj na żywo i nadrabiaj zaległości, wymaga £ 6,99 wymaganej subskrypcji Entertainment Pass)
 • Alba – BBC iPlayer (oglądaj na żywo i nadrabiaj zaległości) I odtwarzacz TV (oglądaj na żywo)
 • S4C – BBC iPlayer (oglądaj na żywo i nadrabiaj zaległości) i odtwarzacz TV (oglądaj na żywo)
 • QVC – odtwarzacz TV / Li>
 • QVC Plus – odtwarzacz TV (oglądaj na żywo)
 • QVC Beauty – odtwarzacz TV (oglądaj na żywo)
 • Styl QVC – odtwarzacz TV
 • Odtwarzacz telewizyjny QVC Extra – oglądaj na żywo
 • Kolory – odtwarzacz TV (oglądaj na żywo)
 • Rishtey – odtwarzacz TV (oglądaj na żywo)
 • Zing – odtwarzacz TV (oglądaj na żywo)
 • Sony SAB – odtwarzacz telewizyjny (watch li
 • Sino – odtwarzacz TV (oglądaj na żywo)
 • BBC Red Button – odtwarzacz TV (oglądaj na żywo)
 • / Li>
 • RTV – odtwarzacz TV (oglądaj na żywo)
 • Kanał społeczności – odtwarzacz TV (oglądaj na żywo)

Najlepsze porady dotyczące Apple TV: obejrzyj wszystkie programy w Wielkiej Brytanii przez AirPlay

P> Jeśli masz stosunkowo nowoczesny komputer Mac AirPlay, który może odblokować pulpit (co jest dość dużym modelem Maca od roku 2011), możesz użyć przeglądarki internetowej, aby dostroić się do ulubionego kanału na żywo lub nadrobić zaległości Usługę, a następnie przełączyć ją na Apple TV. Alternatywnie, poprzez aplikacje catch-up dostępne dla iPhone / iPad, możesz aktywować lustrzane odbieranie w sieci AirPlay, aby przesyłać programy do Apple TV.

To otwiera możliwość oglądania tych nadawców, którzy po prostu nie Nie wspieraj telewizora Apple, takiego jak ITV, 5 lub Channel 4. Użytkownicy telewizorów Apple starszej generacji mogą również wykorzystać tę sztuczkę, ponieważ również obsługują odtwarzanie w trybie AirPlay.

Jakość obrazu nie ma tendencji do Tak świetne, ponieważ popularne strony internetowe i aplikacje zazwyczaj pojawiają się w standardowej rozdzielczości, a szybkość odtwarzania może się nieco pogłębiać z powodu wrodzonych ograniczeń dotyczących jakości sieci. Jednakże, aby nadawać takie utwory jak Coronation Street czy Big Brother do rodziny telly, ta metoda jest całkiem do zaakceptowania.

AirPlaying z komputera Mac, iPhone lub iPad umożliwia dostęp do większości kanałów telewizyjnych w Wielkiej Brytanii i Przechwytywanie zawartości za pośrednictwem dedykowanych aplikacji

Oto czynności wymagane podczas korzystania z komputera Mac:

 1. Otwórz Preferencje systemowe, kliknij ikonę Wyświetlania, a następnie włóż Zaznacz pole wyboru Pokaż opcje lustrzane w pasku menu, gdy są dostępne.
 2. To spowoduje dodanie nowej ikony do paska menu i będzie znajdować się po lewej stronie zegara. Kliknij to i wybierz Apple TV.
 3. Kliknij ponownie ikonę paska menu i wybierz Użyj jako osobny ekran. Kliknięcie tego spowoduje dodanie telewizora jako dodatkowego ekranu, który jest identyczny z podłączeniem zewnętrznego monitora. Pozwoli Ci kontynuować korzystanie z komputera Macinto podczas instalacji AirPlay takich jak Peppa Pig do telewizora w salonie, dzięki czemu dzieci mogą go oglądać.
 4. Domyślnie telewizor znajduje się w prawym & rdquo; Głównego ekranu komputera Mac, co oznacza, że ​​musisz przeciągnąć okno z ekranu na prawo, aby wyświetlić je na ekranie telewizora. W tym celu wykonaj tę czynność w oknie przeglądarki.
 5. Przejdź do ulubionego kanału telewizyjnego lub serwisu WWW w przeglądarce, a następnie wybierz swój program. Rozpocznij grę.
 6. Aby przejść na pełny ekran bez paska menu, musisz kliknąć zielony przycisk w lewym górnym rogu okna, aby przełączyć przeglądarkę na pełny ekran, a następnie kliknij przycisk Ikonę pełnoekranową w oknie odtwarzania w przeglądarce.

Oto co jest wymagane, jeśli masz iPhone’a lub iPada. Testowaliśmy te kroki przy użyciu aplikacji All4, My5 i ITV Hub, a wszystkie działały prawidłowo. Nie udało nam się przetestować aplikacji Sky Go, ponieważ nie byliśmy abonentami Sky, chociaż rozumiemy, że nie obsługuje AirPlay.

 1. Przeciągnij Centrum sterowania i kliknij przycisk AirPlay . Następnie wybierz urządzenie Apple TV i kliknij przycisk Przełącznik lustrzany. Twój iPhone lub iPad będą następnie przesyłane do Apple TV.
 2. Otwórz aplikację telewizyjną, wybierz program i rozpocznij odtwarzanie. Odtwarzanie rozpocznie się teraz w telewizorze, a nie samym urządzeniu, które możesz wyjść, aby przejść do trybu uśpienia.

Najlepsze porady dotyczące Apple TV: Inne Rzeczy do spróbowania

Z małym hakiem można uzyskać dostęp do amerykańskiej wersji Netflix, która drastycznie Zwiększa ilość programów, które można oglądać

Możesz uzyskać amerykańską wersję Netflix na swoim Apple TV za pomocą niewielkiej liczby włamań, co może być przydatne, jeśli weźmiesz pod uwagę & nbsp; Podejście do oglądania telewizji, w którym koncentrujesz się na oglądaniu ulubionych programów, nie martwiąc się o subskrypcje kanałów. Usługa Netflix w Stanach Zjednoczonych jest znacznie obszerniejsza niż jego brytyjski brat.

Jeśli masz jakieś filmy lub programy telewizyjne na dysku twardym komputera Mac (jeśli zgrywasz je na przykład z DVD), możesz użyć Oprogramowanie Plex umożliwiające ich odtwarzanie w Apple TV bezpośrednio z dysku twardego firmy Mac.

Jeśli jesteś skłonny technicznie, możesz zdecydować się na zainstalowanie programu iPASTORE, który otwiera Twój Apple TV na różne aplikacje, które z różnych powodów Nie w oficjalnym sklepie Apple TV App Store. Obejmuje to Kodi, który zmienia Apple TV w znacznie bardziej w pełni wyposażone centrum mediów. Należy zauważyć, że program iPASTORE nie wymaga jailbroken w przypadku, gdy Apple TV jest włamany – co w każdym razie jest niemożliwe – choć wymaga to rocznej opłaty w wysokości 6,99 USD, a instalacja wymaga tymczasowego podłączenia Apple TV do komputera Mac lub komputera. Należy również pamiętać, że za pomocą programu iPASTORE można zainstalować aplikacje, które nie zostały podpisane lub autoryzowane przez firmę Apple, a zatem mogłyby stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa Apple TV i sieci domowej.

Przejdź do drugiej strony tego artykułu, aby uzyskać więcej informacji na temat Apple TV Porady. Są to skierowane do starszego (trzeciej generacji) modelu Apple TV, ale prawie wszystkie z nich działają doskonale dzięki nowszym modelom.