Najlepsze Pokémon Porady i sztuczki: przybył 80 nowych Pokémonów!

0
374

Pokémony zawsze cieszyły się ogromną popularnością od oryginalnych gier i programów telewizyjnych w latach 90. do bardzo nowoczesnego Pokémonu Słońca i Księżyca Gry na Nintendo 3DS, które są dostępne do zakupu i zagrania teraz. Jednakże, to Pokémon Go, które spowodowało najwięcej szumu w zeszłym roku. Pokémon Go to aplikacja, która pozwala fanom odkrywać prawdziwy świat, aby znaleźć i złapać Pokémon, aby walczyć w siłowni na całym świecie.

W ciągu kilku miesięcy w grze pojawiły się nowe aktualizacje z nowymi i udoskonalonymi funkcjami Jego premiera, ale najnowsza aktualizacja jest najbardziej ekscytująca, kiedy zobaczyliśmy nowe jagody, a jeszcze lepiej, zupełnie nowy zestaw Pokémonów, jak widać w latach 90-tych w grach Gold i Silver dla GameBoy.

Czytaj dalej o wszystkim, co musisz wiedzieć o Pokémon Go, Pokémon Przejdź do najnowszych aktualizacji Apple Watch i Pokémon Go.

Szukasz Pokémon Go na Androida? Kliknij tutaj.

Możesz też: : Najlepsze pola subskrypcji dla nerd | Najlepsze darmowe gry na iPhone i iPad Najlepsze w historii iPad i iPhone gry Najlepsze darmowe gry na przeglądarki internetowe dla Maców

Pokémon Go: Ostatnia aktualizacja

Jeśli jesteś tu, ponieważ jesteś zapalonym graczem Pokémon Go i jesteś podekscytowany kolejną aktualizacją, Jeśli jesteś zupełnie nowy w grze, zalecamy pomijanie, klikając tutaj, aby zacząć od samego początku.

W grudniu Niantic najpierw zasugerował, że będzie to Dodaj Pokémony Pokolenia 2 do aplikacji, i zaczął to robić, dodając nowe Pokémony Dziecka do jaj. Należą do nich: poprzednik Pikachu Pichu, a także Cleffa, Igglypuff, Togepi, Magby, Smoochum i Elekid.

Teraz Niantic przedstawił kompletny zestaw 80 Pokémonów z regionu Johto do Złotego i Srebrnego do aplikacji Aby dodać do swojego Pokedex. Aktualizacja przynosi także nowe ulepszenia niektórymi z Pokémonów, które masz już i może być konieczne zebranie elementów z Pokestops w celu ich ewolucji. Dwa nowe jagody zostały wprowadzone również: jagody Nanab i jagody Pinap do powolne potwory lub podwoić swoje słodycze, kiedy go złapać. Dodatkowo dostępne są nowe opcje w szafie, aby dostosować awatara, nowe karuzele elementów oraz pewne drobne zmiany w grze.

Spodziewamy się, że nowa aktualizacja programu Pokemon będzie zachęcać niektórych graczy, którzy przestali grać po pierwszym hype W zeszłym roku, aby podnieść grę ponownie, więc spodziewaj się, że w najbliższych tygodniach pojawi się więcej trenerów.

Przewodnik Pokémon GO: Co to jest Pokémon GO?

Pokémon Go to Gra, która wymaga od graczy, aby wejść do świata fizycznego, aby złapać Pokémona i, oczywiście, być najlepszym takim, jak nikt nie był.

Gra wykorzystuje Twój smartfon GPS do wskazania Twojej lokalizacji, zachęcając użytkowników do zbadania Więcej niż zwykle. Niantic, twórcy gry, są całkiem sprytni, umieszczając trawy w pobliżu parków i otwartych ziem, pokemon w pobliżu rzek i plaż itd. Pokémon Go wykorzystuje punkty orientacyjne, sklepy i inne jako „Pokestops”, które Zapewnić graczom losowe dostawy, od bardzo potrzebnych Pokeballs do jaj, które muszą być inkubowane. Duże punkty orientacyjne takie jak stacje kolejowe, posterunki policji i atrakcje turystyczne działają jak Pokrowce na Pokémon, ale gracze muszą mieć poziom 5, zanim uda się w jeden z nich.

Gdy ostatecznie odkryjesz Pokémony, które chcesz złapać, możesz zmienić Tryb Augmented Reality (AR), który wykorzystuje kamerę do przeglądania Pokémonów stojących przed Tobą, w Twoim środowisku fizycznym. Jest to całkiem fajna rzecz, chociaż wyglądasz tak, jakbyś próbował robić zdjęcia obcych osób, gdy naprawdę próbujesz złapać Zubat.

Czytaj dalej : Najlepszy Bezprzewodowe słuchawki dla iPhone’a, iPada i Maca.

Przewodniki Pokémon GO: Pokémon GO dla Apple Watch

We wrześniu Apple zorganizowało wydarzenie, które ogłosiło wiele nowych wydarzeń, w tym iPhone’a 7 i Pokémony. Jedyna niespodzianka została wydana przez CEO Johna Hanke’a w firmie Niantic Labs, którzy wzięli udział na etapie, aby ogłosić, że Pokémon Go trafi do Apple Watch i Apple Watch 2.

Zostaniesz poproszony o uruchomienie Aplikacja iPhone po raz pierwszy, aby umożliwić Pokémon Go zapisywanie danych do firmy Apple Health i musisz to zrobić, aby działało poprawnie. Pamiętaj, aby otworzyć aplikację w telefonie iPhone przed uruchomieniem mini aplikacji na Oglądarce, ponieważ pomoże to podczas początkowego parowania.

Po skonfigurowaniu można logować się za pomocą aplikacji Apple Watch Sesje jako treningi i Twoja aktywność, podczas gdy liczy się Twoja codzienna aktywność. Możesz też wybrać kompilację dla swojej tarczy zegarowej, aby pokazać, jak blisko jajko ma wylęgać.

Ale co jest naprawdę przydatne, otrzymasz powiadomienia o pobliskich Pokémonach na twojej nadgarstku, A także pobliskich Pokestopsów (które można kręcić bez otwierania aplikacji na telefonie iPhone w celu zebrania przedmiotów), wylęgania jaj, medali lub cukierków.Dodatkowo, odległość będzie szła w stronę jaj wylęgowych i słodyczy dla Twoich Buddy Pokémon (które możesz wybrać, przechodząc do Profilu przyczep> Menu> Buddy).

Pokémon GO dla aplikacji Apple Watch oferuje podobieństwa do Pokémonów Zespół GO Plus, który można znaleźć tutaj.

Aby uzyskać pełną, obszerną listę wskazówek i wskazówek, zdecydowanie polecamy zapoznanie się z przewodnikiem po naszym siostrzanym PC Advisorze. Znajdziesz tu porady zarówno dla osób z Androidem, jak i iOS, obejmujących wszystko, od przenoszenia Pokémona do Evolving, Powering Up, przy użyciu przynęty i gdzie znaleźć najlepsze Pokémon.