Najlepsze oferty na iPhone’a 11 (i iPhone’a 11 Pro)

0
327

To świetna okazja, aby kupić iPhone’a. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci znaleźć najniższą cenę wybranego modelu.

Kiedy Apple wypuściło telefony iPhone 12 w październiku 2020 r., zaprzestało sprzedaży zeszłorocznych modeli 11 Pro i 11 Pro Max i obniżyło cenę kolorowego iPhone’a 11 z 729 GBP / 699 USD do 599 GBP / 599 USD. Cena ponownie spadła, gdy iPhone 13 pojawił się w tym roku, do okazyjnych 489 GBP / 499 USD.

Oczywiście Apple nie jest jedynym miejscem, w którym można kupić iPhone’a. Nadal możesz znaleźć 11 Pro i 11 Pro Max na innych stronach internetowych sprzedawców, często z dużą zniżką, a możesz nawet pokonać tę obniżoną cenę detaliczną na iPhonie 11.

I tu właśnie wkraczamy. Zespół JakMac codziennie skanuje najnowsze ceny i nieustannie sprawdza oferty, których nie można przegapić. W tym artykule podsumowujemy najlepsze zniżki i oszczędności na iPhone’a 11, 11 Pro i 11 Pro Max, niezależnie od tego, czy chcesz kupić na kontrakcie, czy bez karty SIM.

Aby uzyskać informacje o najniższych cenach w całym asortymencie, regularnie sprawdzaj nasz przewodnik po najlepszych ofertach na iPhone’a.

Ile kosztują telefony iPhone 11?

Asortyment po raz pierwszy trafił do sprzedaży 20 września 2019 r. i obejmował trzy modele: iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o funkcjach tych telefonów, przeczytaj nasze recenzje (link powyżej).

iPhone 11 iPhone 11 Pro iPhone 11 Pro Max
64 GB: było 729 GBP, teraz 489 GBP 64 GB: było 1049 GBP, teraz wycofane 64 GB: było 1149 GBP, teraz wycofane
128 GB: było 779 GBP, teraz 539 GBP 128 GB: było 1199 GBP, teraz wycofane 128 GB: było 1299 GBP, teraz wycofane
256 GB: było 879 GBP, teraz wycofane 256 GB: było 1399 GBP, teraz wycofane 256 GB: było 1499 GBP, teraz wycofane

Najlepsze oferty na iPhone’a 11

Poniższe tabele porównawcze cen zawierają najlepsze dostępne oferty dla każdego modelu. Zawieramy najlepsze oferty bez karty SIM i umowy. Chociaż umowa może być atrakcyjna ze względu na niższą cenę z góry, całkowity koszt posiadania (TCO – to, co ostatecznie płacisz za całość umowy) będzie wyższy.

Warto również rozważyć oferty pakietowe, które czasami oferują uderzającą wartość. Na przykład Three z przyjemnością wrzuca parę słuchawek AirPods lub Beats Solo 3 z niektórymi planami lub ładowarkę bezprzewodową. Udaj się do Three, aby zobaczyć pakiety iPhone’a 11.

Najlepsze oferty iPhone’a 11 bez karty SIM

Pierwszym miejscem, na które należy zwrócić uwagę, powinien być sam Apple, po pierwsze, aby uzyskać punkt odniesienia dla innych transakcji (firma sprzedaje za 489 funtów, więc inni detaliści będą musieli to przebić), a po drugie, ponieważ możesz uzyskać smaczną zniżkę, jeśli masz na wymianę starszego iPhone’a — do 170 GBP zniżki na nowy telefon.

Apple oferuje również elastyczną opcję płatności, dzięki czemu możesz płacić za telefon w miesięcznych ratach. W Wielkiej Brytanii zaczyna się od 29,99 GBP miesięcznie przez 24 miesiące (przy 0% APR). W USA zaczyna się od 29,12 dolarów miesięcznie za nowy telefon.

Istnieją inne miejsca, w których można kupić iPhone’a 11, ale okazuje się, że sprzedawcy zewnętrzni mają problemy z dopasowaniem, nie mówiąc już o pobiciu obniżonego RRP Apple – i to zanim weźmiesz pod uwagę niedobór iPhone’a, co oznacza, że ​​wiele witryn działa obecnie brak na stanie. Sprawdź naszą automatyczną tabelę cen, aby znaleźć najniższe ceny od sprzedawców, którzy mają na stanie, jeśli takie są w tej chwili.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Jak poprawić jakość połączeń iPhone'a
Detalista Cena £ Dostawa

Porównanie cen z ponad 24 000 sklepów na całym świecie Zobacz więcej cen

Najlepsze oferty na iPhone’a 11 znajdziesz zazwyczaj w następujących sklepach:

Amazon / Argos / BuyMobiles.net / Carphone Warehouse / Currys PC World / E2save / John Lewis / KRCS / Mobiles.co.uk / Mobile Phones Direct / Very.co.uk

Sprzedawcy amerykańscy przewożący iPhone’a 11 to Walmart (tylko uaktualnienie), Best Buy i Target.

Najlepsze oferty kontraktowe na iPhone’a 11

Jeśli nie masz pieniędzy z góry, zakup nowego iPhone’a 11 na podstawie umowy będzie atrakcyjną opcją. Pamiętaj tylko, że w ten sposób może to być znacznie droższe.

Sprawdź naszą automatyczną tabelę cen poniżej, aby znaleźć najlepsze obecnie dostępne oferty.

Oto wszystkie sieci oferujące kontrakty na iPhone’a 11:

Affordable Mobiles / BuyMobiles.net / BT / EE / Fonehouse / Giffgaff / iD mobile / Mobiles.co.uk / Mobile Phones Direct / O2 / Phones.co.uk / Sky / Tesco Mobile / Three / Virgin / Vodafone

Przewoźnicy amerykańscy to Verizon, Sprint, AT&T i T-Mobile.

Najlepsze oferty na iPhone’a 11 Pro

Jak wspomniano powyżej, Apple nie sprzedaje już iPhone’a 11 Pro, ale to nie znaczy, że nie znajdziesz dobrej oferty na słuchawce.

Najlepsze oferty iPhone’a 11 Pro bez karty SIM

Kiedy Apple sprzedawał iPhone’a 11 Pro, zaczynał od 1049 GBP / 999 USD. Apple już go nie sprzedaje – chociaż zaczynamy widzieć 11 jednostek Pro w odnowionym sklepie Apple, więc spróbuj.

Jeśli kupujesz od sprzedawcy spoza Apple, masz pełne prawo oczekiwać przyzwoitej zniżki. Jedna z najlepszych ofert, jakie widzieliśmy, to 924 GBP od Argos (umiarkowana 125 GBP od starej ceny detalicznej), ale Laptops Direct od tego czasu rozbił tę ofertę, oferując zaledwie 799 GBP (plus dostawa). Sprawdź tabelę, aby zobaczyć więcej ofert, które pojawiły się od ostatniej aktualizacji tego artykułu.

Detalista Cena £ Dostawa

Porównanie cen z ponad 24 000 sklepów na całym świecie Zobacz więcej cen

Przyzwoite oferty na iPhone’a 11 Pro można znaleźć w następujących sklepach:

Amazon / Argos / BuyMobiles.net / Carphone Warehouse / Currys PC World / E2save / John Lewis / KRCS / Mobiles.co.uk / Mobile Phones Direct / Very.co.uk

Ponownie, w USA następujący sprzedawcy mogą nadal nosić iPhone’a 11 Pro: Walmart, Best Buy i Target.

Najlepsze oferty kontraktowe dla iPhone’a 11 Pro

Jest tu kilka kuszących ofert, ale pamiętaj, że cena, którą zapłacisz w okresie obowiązywania umowy, może być znacznie droższa niż w przypadku zakupu telefonu od Apple i zachowania dotychczasowej umowy.

Nasza tabela cen gromadzi i porównuje najnowsze i najlepsze oferty kontraktowe dla iPhone’a 11 Pro:

Możesz także przejrzeć następujących dostawców, aby uzyskać więcej umów dotyczących iPhone’a 11 Pro:

Affordable Mobiles / BuyMobiles.net / BT / EE / Fonehouse / Giffgaff / iD mobile / Mobiles.co.uk / Mobile Phones Direct / O2 / Phones.co.uk / Sky / Tesco Mobile / Three / Virgin / Vodafone

Przewoźnicy amerykańscy to Verizon, Sprint, AT&T i T-Mobile.

Najlepsze oferty na iPhone’a 11 Pro Max

Wreszcie, w tej sekcji udostępniamy najlepsze oferty bez karty SIM i umowy dotyczące iPhone’a 11 Pro Max. Podobnie jak Pro, Pro Max nie jest już sprzedawany przez Apple, ale nadal możesz go zdobyć, jeśli sprawdzisz innych sprzedawców.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Jak korzystać z Siri offline na iPhonie i iPadzie

Jeśli rozważasz zawarcie umowy, zalecamy uważne przyjrzenie się TCO. Jeśli masz już umowę, z której jesteś zadowolony, umowa bez karty SIM prawdopodobnie będzie miała większy sens finansowo.

Najlepsze oferty iPhone’a 11 Pro Max bez karty SIM

Apple nie sprzedaje już iPhone’a 11 Pro Max, ale w odnowionym sklepie zaczynają pojawiać się używane egzemplarze. Kiedy był dostępny, Apple wycenił ten telefon od 1149 GBP / 1099 USD; odnowione modele zaczynają się od 849,00 GBP.

Sprzedawcy mogą jeszcze przez jakiś czas sprzedawać tego iPhone’a – i faktycznie niektórzy go dyskontują. Amazon sprzedaje go teraz za bardzo atrakcyjną kwotę 428,99 GBP, ale pamiętaj, że jest „odnowiony”, co ponownie oznacza używane. Mimo to jest to najtańsza odnowiona jednostka, jaką widzieliśmy.

Detalista Cena £ Dostawa

Porównanie cen z ponad 24 000 sklepów na całym świecie Zobacz więcej cen

Sprawdź ceny iPhone’a 11 Pro Max w następujących sklepach: Amazon / Argos / BuyMobiles.net / Carphone Warehouse / Currys PC World / E2save / John Lewis / KRCS / Mobiles.co.uk / Mobile Phones Direct / Very.co.uk

Najczęstszymi podejrzanymi są amerykańscy detaliści noszący iPhone’a 11 Pro Max: Walmart, Best Buy i Target

Najlepsze oferty kontraktowe dla iPhone’a 11 Pro Max

Zakup nowego iPhone’a 11 Pro Max z góry może być drogi. Jeśli wolisz rozłożyć koszty, umowa będzie bez wątpienia atrakcyjną opcją – a niektóre sieci wciąż oferują iPhone’a 11 Pro.

Pamiętaj jednak, że cena, którą zapłacisz w okresie obowiązywania umowy, prawdopodobnie będzie kosztować więcej.

Nasza poręczna tabela automatycznie zbiera najlepsze oferty, gdy tylko będą dostępne.

Możesz również sprawdzić oferty kontraktów iPhone 11 Pro Max od następujących dostawców: Affordable Mobiles / BT / BuyMobiles.net / EE / Fonehouse / Giffgaff / Mobiles.co.uk / Mobile Phones Direct / iD mobile / O2 / Phones.co. Wielka Brytania / Sky / Tesco mobile / Three / Virgin / Vodafone

Odbierz plany kontraktowe w USA z Verizon, Sprint, AT&T i T-Mobile.

Jak znaleźć (i sprawdzić) dobrą ofertę

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem iPhone’a 11, zanotuj teraz RRP i porównaj z tym wszelkie oszczędności. Niektórzy sprzedawcy podają pierwotną cenę z 2019 r., aby ich oferta wyglądała lepiej niż jest.

Rozważając ofertę, upewnij się, że wiesz, czy kupujesz nowy czy używany telefon. A jeśli jest używany, dowiedz się wszystkiego, co możesz o jego stanie: modele w Refurbished Store firmy Apple, na przykład, otrzymają nową baterię i obudowę oraz pełną gwarancję. Czy możesz powiedzieć to samo o zakupie w serwisie eBay?

Skoro o tym mowa, szczególnie ważne jest sprawdzenie danych uwierzytelniających sprzedającego lub sklepu, jeśli transakcja wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa. W przypadku serwisu eBay i podobnych, uważnie przyjrzyj się ich ocenom od poprzednich klientów; w przypadku stron internetowych skorzystaj z TrustPilot.

Jeśli nie masz pewności, który iPhone jest dla Ciebie odpowiedni, zapoznaj się z naszym przewodnikiem zakupu iPhone’a, aby uzyskać pomoc. Oddzielnie omawiamy najlepszy czas na zakup iPhone’a – ważny czynnik, jeśli nie chcesz, aby nowe wydanie przyłapało Cię na krótko po dokonaniu zakupu.

Jeśli chcesz zamówić akcesoria do swojego iPhone’a 11, sprawdź nasze zestawienie etui.