Home Mac Software "Jak" Najlepsze karty kolekcjonerskie / gry w karty bitewne na iPada

Najlepsze karty kolekcjonerskie / gry w karty bitewne na iPada

0
787

Kupowanie pakietów kart kolekcjonerskich istnieje od ponad wieku, ale kiedy Magic: The Gathering zostało wprowadzone w 1993 roku, idea kart kolekcjonerskich nabrała zupełnie nowego wymiaru.

Ale pojedynki planeswalkerów nie są jedyną strategiczną grą karcianą na iPada.

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Nie trzeba było długo czekać na wejście Blizzarda w gatunek gier karcianych, aby stać się jedną z najlepszych gier na iPadzie.

Magiczne pojedynki

Magic Duels to najnowsza odsłona Magic: The Gathering na iPadzie.

Przygody Pathfinder

Jeśli jesteś gotowy na najbardziej skomplikowaną implementację gry bitewnej, możesz być gotowy na Pathfinder Adventures.

Jak sugerują jego nazwy, korzystasz z talii, aby przejść do przygód, które obejmują wiele postaci w drużynie, przedmiotów, które pomogą Ci chronić, zaklęć, aby pokonać wrogów lub odkryć nowe tajemnice i, tak, dużo kości toczenia.

Ascension: Chronicle of the Godslayer

W świecie strategicznych gier karcianych dostępne są kolekcjonerskie gry karciane, takie jak Magic: The Gathering, a także gry typu deck building, takie jak Ascension: Chronicle of the Godslayer.

BattleHand

Zestawienie pomiędzy dobrym, staroświeckim odgrywaniem ról i klasyczną grą w karty, BattleHand zapewnia doskonałą równowagę.

Spectromancer HD

Spectromancer wydaje się od razu znany każdemu, kto grał w Kard Combat.

Walcz z potworami

Kolekcjonerskie gry karciane zawsze miały element RPG, ale Combat Monsters przenosi je na wyższy poziom.

Era Cieni

Epoka Shadow kładzie akcent na standardowej formule gier karcianych.

Summoner Wars

Kolejna gra karciana, która przeszła z twojego salonu do naszego iPada, Summoner Wars to skrzyżowanie kolekcjonerskiej gry karcianej z tradycyjną grą strategiczną.