Home Mac Software "Jak" Najlepsze darmowe aplikacje na iPada (wydanie 2018)

Najlepsze darmowe aplikacje na iPada (wydanie 2018)

0
4065

Jeśli chcesz maksymalnie wykorzystać możliwości swojego iPada, najprawdopodobniej wydasz trochę pieniędzy w sklepie z aplikacjami.

Te aplikacje zawierają świetne sposoby robienia notatek – niezależnie od tego, czy chcesz je pisać, nagrywać, czy pisać ręcznie – i świetne sposoby zwiększenia wydajności na iPadzie, w tym bezpłatnego edytora zdjęć, słownika, a nawet sposobu na łatwe

Microsoft Office na iPada

Podczas gdy Microsoft oferuje plan subskrypcji dla bardziej zaawansowanych funkcji pakietu Office, istnieje wiele kluczowych funkcji dostępnych za darmo.

pracuję

Apple udostępniło pakiet aplikacji biurowych iWork bezpłatnie każdemu, kto kupił nowy iPad lub iPhone, co natychmiast uczyniło z nich jedne z najlepszych darmowych aplikacji do robienia czegoś na iPadzie.

Evernote

Z łatwością najlepsza aplikacja do robienia notatek w sklepie z aplikacjami, Evernote nie tylko zapisze notatki, które dotkniesz na klawiaturze ekranowej, ale także notatki nagrane głosem.

Dropbox

Jeśli zamierzasz produktywniej pracować z iPadem, prawdopodobnie będziesz potrzebował pobrać pliki z komputera PC lub Maca na iPada.

Pobierz Dropbox ze sklepu App Store Więcej »

Kalkulator MyScript

Konwencjonalny kalkulator świetnie nadaje się do robienia szybkiej arytmetyki, ale co jeśli chcesz pomnożyć 26 przez 42, podziel odpowiedź przez 8, a następnie dodaj 4?

Pamiętaj o mleku

Pisanie krótką notatką to za mało?

Użyj swojego pisma ręcznego

Mowy-to-text nie jest jedynym szybkim i łatwym sposobem, aby zostawić sobie notatkę na iPadzie.

Mint Personal Finance

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do finansów osobistych, Mint jest doskonałym miejscem na rozpoczęcie.

TouchCalc

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz trochę mnożenia i prostego podziału, czy próbujesz zmienić 248 na liczbę binarną, TouchCalc Cię obejmuje.

Microsoft Outlook

Użytkownicy Outlooka na pulpicie zostali skróceni na iPadzie, gdzie program pocztowy Microsoftu miał bardzo ograniczony zestaw funkcji.

Wikipanion

Jeśli twoja praca wymaga badań, prawdopodobnie masz dużo kilometrów z Wikipedii.

Dictionary.com

Ile osób może się pochwalić noszeniem około dwóch milionów słów w torbie?

Kieszeń

Czy kiedykolwiek natknąłeś się na interesujący artykuł lub stronę internetową, ale nie miałeś czasu, aby naprawdę się z tego cieszyć?

Mindjet

Ta zgrabna, niewielka aplikacja świetnie nadaje się do robienia prostych wykresów i zadań organizacyjnych.

Photoshop Express

Kamera iPada przeszła długą drogę, a najnowszy 9,7-calowy iPad Pro ma aparat, który może konkurować z większością smartfonów.

Tłumaczę

Być może nie jesteśmy w stanie sprostać standardom Star Trek, ale uniwersalna koncepcja translatora stała się nieco bliższa, gdy iTranslate trafi do sklepu z aplikacjami.

LiquidText

LiquidText może być używany do przeglądania dokumentów z plików PDF do prezentacji PowerPoint na stronach internetowych, a następnie wyciągania bitów i elementów w celu utworzenia unikalnego dokumentu.