Najlepsze aplikacje GPS, nawigacyjne i podróżne na iPada

0
446

IPad jest doskonałym towarzyszem podróży, ponieważ zapewnia e-maile, przeglądanie stron internetowych i filmy w podróży.

Tripit Travel Organizer

Tripit

Osoby często podróżujące wiedzą, że lot, hotel, wynajem i inne rezerwacje mogą być żonglerka do śledzenia i organizowania.

Wersja Tripit Pro aktualizuje informacje o statusie lotu, konsoliduje informacje o częstych ulotkach i monitoruje plany podróży pod kątem wszelkich nieoczekiwanych zmian lub opóźnień.

Backpacker Map Maker

Aplikacja Backpacker Map Maker.

The Backpacker Map Maker to niesamowity potencjał iPada, który sprawia, że ​​używanie i planowanie szczegółowej mapy topograficznej jest łatwe i skuteczne.

Możesz zsynchronizować go z Backpacker Trip Cloud po „zaplanowaniu podróży”, aby uzyskać do niej dostęp z dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu.

Kajak HD

Aplikacja Kayak HD na iPada.

Kajak to jedna z najpopularniejszych stron turystycznych.

Skowyt

Yelp na aplikację na iPada.

Istnieje sporo aplikacji, które pozwalają ludziom zważyć i opublikować własne recenzje restauracji i nie tylko, ale Yelp stał się moją aplikacją typu „go-to”, gdy podróżuję, szczególnie w restauracjach i hotelach.

Yelp wykorzystuje pozycję A-GPS lub Wi-Fi na iPadzie, aby określić swoją lokalizację i pozwala wyszukiwać firmy w pobliżu.

REI Raport śniegowy

Aplikacja REI Śnieg Zgłoś ułatwia uzyskanie kluczowych informacji o ośrodkach narciarskich na całym świecie.

Wiele aplikacji na iPada jest tworzonych dla określonych ośrodków narciarskich, a te są fajne.