Macy’s Parada Święta Dziękczynienia

0
577

Czy wiesz, że możesz oglądać paradę z okazji Święta Dziękczynienia Macy’ego, korzystając z transmisji na żywo zamiast płacić za kabel?

Macy’s Thanksgiving Day Parade na żywo z płatnymi usługami subskrypcyjnymi

W zależności od wydarzenia lub programu opcje transmisji na żywo mogą być bezpłatne lub mogą wymagać płatnego abonamentu i urządzenia odbierającego, takiego jak Roku, Chromecast, Apple TV, Fire TV, konsola do gier, smartfon lub komputer.

Dostępność transmisji na żywo z głównych sieci za pośrednictwem płatnych subskrypcji różni się w zależności od regionu, dlatego przed zarejestrowaniem się sprawdź w serwisie, który Cię interesuje.

  • DIRECTV NOW – Usługa przesyłania strumieniowego DIRECTV, nazywana DIRECTV NOW, nie wymaga anteny satelitarnej, ponieważ korzysta z Internetu i działa z większością urządzeń odbierających wymienionych powyżej.
  • Hulu – Hulu zaczynał jako usługa na żądanie, zazwyczaj udostępniając odcinki do obejrzenia w ciągu kilku dni po tradycyjnej emisji, jednak usługa ta zawiera teraz również opcje transmisji na żywo.
  • Sling TV – Sling TV oferuje usługi na żądanie i programowanie telewizji na żywo.
  • PlayStation Vue – PlayStation Vue jest dostępna na wybranych rynkach i zapewnia zarówno transmisje na żywo, jak i opcje oglądania na żądanie.
  • YouTube TV – YouTube TV to usługa płatnej subskrypcji telewizji strumieniowej z serwisu YouTube.

Zobacz paradę Macy’s Święto Dziękczynienia za darmo online

Jeśli usługa subskrypcji nie jest odpowiednia dla Ciebie lub nie oferuje transmisji na żywo jeszcze na rynku, istnieją sposoby, aby obejrzeć paradę Macy’s online za darmo.

  • YouTube na żywo – sprawdź ogłoszenia jako propozycje zbliżające się do parady, aby uzyskać podobne bezpłatne transmisje na żywo.
  • Verizon 360 Live Stream – Obejrzyj paradę, korzystając z bardzo ciekawego strumienia 360 na żywo.
  • Facebook i Twitter – bezpłatne platformy mediów społecznościowych, Twitter i Facebook, oba mają funkcje strumieniowego przesyłania na żywo i często transmitują na żywo niektóre wydarzenia, takie jak debaty polityczne, najświeższe wiadomości, materiały wideo i specjalne transmisje.

Zobacz Macy’s Święto Dziękczynienia Parade z aplikacjami sieciowymi

Inną opcją przeglądania jest aplikacja sieciowa dla NBC i CBS (wydarzenie zostało również wyemitowane w CBS w 2016 r.).

  • Aplikacja NBC Live i strona internetowa – NBC oferuje transmisje na żywo na ograniczonych głównych rynkach dzięki aplikacji mobilnej lub karcie na żywo na ich stronie internetowej.
  • CBS All Access – CBS All Access jest dostępny tylko na wybranych głównych rynkach, a zarówno aplikacja, jak i strona internetowa wymagają zalogowania się przez dostawcę telewizji, aby uzyskać dostęp do wydarzeń transmitowanych na żywo, lub możesz zapisać się na płatną miesięczną subskrypcję.

Macy’s Schedule and Parade History

Parada Święto Dziękczynienia Macy’ego odbywa się co roku w Święto Dziękczynienia, rozpoczynając o godzinie 9.00 czasu wschodniego.

Jeśli transmitujesz na żywo paradę, będziesz obserwował w czasie rzeczywistym, tak jak to się dzieje, więc planuj oglądać w oparciu o czas wschodniego wybrzeża.

Dla tych, którzy oglądają tradycyjną transmisję telewizyjną z wykorzystaniem anteny lub innej lokalnej opcji odbioru, wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 9:00 w każdej strefie czasowej (czas opóźniony w strefach czasowych innych niż ET) za pośrednictwem lokalnych stacji stowarzyszonych.

Parada odbywa się w Nowym Jorku, gdzie średnio co roku gromadzi się 3 miliony ludzi na trasie parady, a od 40 do 50 milionów ludzi ogląda z domu w całym kraju.

Uwagi końcowe

Opcje transmisji na żywo, które wymieniliśmy, mogą nie być dostępne na wszystkich rynkach, ponieważ zasięg zależy od obszaru nadawania.