MacX DVD Ripper Pro: najlepszy odtwarzacz DVD dla Mac OS

0
677

Z telewizorem Ultra HD, odtwarzaczami Blu-ray i usługami strumieniowymi na żądanie uważasz, że płyta DVD jest przestarzała, a format pozostaje wciąż popularny. Nowe płyty DVD nadal wylatują z półki, gdy duży film lub program telewizyjny trafia na rynek domowy, podczas gdy wielu z nas ma ogromną kolekcję filmów i programów telewizyjnych na DVD, które chcemy zachować. Mimo to, że nie chcemy pozbyć się starych płyt, czasami potrzebujemy wygodniejszego sposobu ich używania. Może chcemy być w stanie oglądać je na iPhonie lub iPadzie, a także przesyłać je z naszego komputera Mac lub dysku NAS do naszego telewizora Apple TV lub smart TV. Być może chcielibyśmy po prostu, aby utworzyć kopie zapasowe naszych płyt DVD w przyszłość, tak aby w razie uszkodzenia pisma lub zepsuć się, nie tracimy naszych ulubionych filmów i programów. Nawet na macOSach działa dziesiątki Darmowego odtwarzacza DVD, który może skopiować dysk DVD na dysk twardy lub standardowy format, na przykład Mac, iPhone, iPad lub Smart TV, np. Handbrake, MacTheRipper. Mogą to być jednak powolne, trudne w obsłudze i czasami błędne, a niewiele osób potrafi obsługiwać zabezpieczenia przed kopiowaniem na płytach komercyjnych. Jednak zgrywanie płyt DVD naprawdę nie musi być kłopotliwe. W rzeczywistości MacX DVD Ripper Pro ułatwia szybkie i łatwe.

MacX DVD Ripper Pro może zgrać płyty DVD na każdy duży format plików wideo, w tym teraz standardowe pliki MP4, H.264, M4V, AVI i FLV. Nie martw się, jeśli nie wiesz o różnych aspektach różnych formatów; Zawiera wbudowane ustawienia wstępne obejmujące wszystkie urządzenia firmy Apple, w tym iPhone 7, iPhone 7 Plus i iPhone SE, nie wspominając o iPad Pro, Mini 4 i Air 2, a także o każdym iPhone i iPad wydanym wcześniej. Firma Apple TV również nie była problemem, a wsparcie rozciąga się na szeroki wachlarz urządzeń z systemem Windows i Android. Jeśli używasz komputera Mac, ale jedź Samsung Galaxy S7 na drodze, nadal będziesz znajdować ustawienia wstępne. To samo dotyczy innych telefonów z Androidem i tabletów, nie wspominając o Kindle Fire, PS4 i Xbox One.

MacX DVD Ripper Pro może zgrać DVD na wszystkie popularne formaty wideo, w tym MP4, H.264 , MOV, M4V, QT, AVI, MPEG, FLV itp. Nie przejmuj się, jeśli nie masz pojęcia o wnikach różnych formatów. Mac DVD ripper pobiera w każdym urządzeniu Apple Android Windows jako wbudowane presety, obejmujące iPhone 7/7 Plus, iPhone 6S / SE, iPad Pro, Mini 4 lub każde iPhone i iPad wydane wcześniej, a mimo to Samsung Galaxy S7, Kindle Fire, PS4, Xbox One itd.

W przypadku wszystkich filmów DVD, które zostaną zgrane i konwersji na iPhone iPad przez MacX DVD Ripper Pro, potrzebujesz trochę czasu na zarządzanie muzyką i bibliotekami wideo na iPhone’a Lub iPad. To jest idea MacX MediaTrans.

Nowe schematy szyfrowania zatrzymują wiele nagrywarek DVD w ścieżkach, ale MacX DVD Ripper Pro otrzymuje regularne aktualizacje, umożliwiające obsługę wszystkich typów dysków, takich jak nowe wydania DVD, Disney 99-tytułowe płyty DVD, płyty treningowe, płyty DVD i inne uszkodzone lub nie odtwarzane płyty DVD. Co więcej, wykracza to poza zwykłe zgrywanie. Możesz użyć wbudowanych narzędzi do edycji, aby scalić kilka tytułów w jeden plik – idealny do zestawów pudełek lub filmów telewizyjnych z wieloma wspaniałymi funkcjami bonusowymi – lub możesz przycinać i przycinać film, usuwając, powiedzmy, tytuły końcowe Lub wycinanie czarnych prętów w szerokoekranowym filmie. Możesz nawet dodać zewnętrzne napisy, więc jeśli jest to obcy film bez oficjalnego wydania brytyjskiego, możesz pobrać napisy napisane przez fanów i dodać je do Twojego filmu.

Co najlepsze, MacX DVD Ripper Pro zajmuje pierwsze miejsce na liście szybkiego napędu DVD dla Mac w porównaniu z podobnymi produktami na rynku. Dzięki obsłudze wielordzeniowych procesorów, technologii Hyper-Threading i przyspieszenia sprzętowego Intel QSV, jest on wyposażony w najnowsze procesory Core i3, Core i5 i Core i7, które można znaleźć w najnowszych komputerach Mac i MacBook. Świetne wyniki starszych maszyn. Pełny dysk DVD można zgarnąć tylko w 5 minut. Jakość jakości jest w dalszym ciągu dobra na oryginalnym dysku DVD, dzięki doskonałemu silnikowi wysokiej jakości i przyspieszaniu przeplatania, które zapewnia gładki, zoptymalizowany film w ułamku czasu, gdy dowolny rywalizator wykona tę pracę.

Program MacX DVD Ripper Pro sprawia, że ​​wszystkie te rzeczy są dziecinnie proste, z nowym, ulepszonym interfejsem zaprojektowanym tak, aby odzwierciedlać nowy styl MacOS Sierra. W rzeczywistości można konwertować płytę DVD do użytku na iPhone w zaledwie czterech prostych krokach.

1. Uruchom MacX DVD Ripper i włóż płytę DVD do napędu DVD. Teraz kliknij przycisk DVD w lewym górnym rogu, wybierz dysk z menu rozwijanego i kliknij przycisk OK.

2. Program poświęci kilka sekund na analizowanie dysku, a następnie wybierz odpowiedni profil wyjściowy.Możesz wybrać iPhone z zakresu urządzeń firmy Apple, wybierać popularny format plików, np. MP4 lub wybrać wstępnie skonfigurowany telefon lub tablet z systemem Android lub Windows. Wybierz kategorię po lewej stronie, a następnie po prawej stronie, a następnie kliknij przycisk Gotowe.

3. Teraz wybierz tytuł, który chcesz zgrać. Domyślnie MacX DVD Ripper Pro wybiera główną cechę na płycie filmu, ale możesz wybrać inny tytuł lub kliknąć tytuły Scal, aby przełączyć je na kilka tytułów, aby je połączyć. Kliknij edytuj, aby przyciąć lub przyciąć film na długość. Jeśli chcesz chwycić krótką sekwencję, nie musisz rozbierać całego filmu.

4. Przeglądaj lub otwórz folder docelowy na komputerze Mac, a następnie ustaw opcje w prawym dolnym rogu. Wybierz wysoką jakość i przeplatanie, aby uzyskać najlepsze rezultaty lub sprawdzić tryb awaryjny, jeśli kiedykolwiek zdecydujesz się na złamanie niewłaściwego dysku. Można również wybrać liczbę rdzeni procesora przypisaną do zgrywania. Można na przykład przydzielić dwie rdzenie procesora czterordzeniowego do zgrywania i pozostawienia dwóch wolnych do przeglądania sieci Web lub wykonywania pewnych prac. W przeciwnym razie można pozwolić MacX DVD Ripper Pro mieć wszystkie cztery rdzenie i robić swoje rzeczy z większą szybkością. Kliknij przycisk Uruchom, a pakiet działa. Będziesz miał nagrane DVD w krótkim czasie.

Program MacX DVD Ripper Pro umożliwia szybkie kopiowanie i wkręcanie płyt DVD. Biorąc pod uwagę, że teraz możesz pobrać darmową wersję programu MacX DVD Ripper Pro z oficjalnej strony lub pobrać wersję uaktualnienia do 50% z wakacji.