Który MacBook powinien kupić?

0
456

Powszechnie uznawana za jedne z najlepszych obecnie dostępnych laptopów, nacisk Apple na moc i przenośność przerwał ich laptop w trzech osobnych kategoriach: MacBook, MacBook Air i MacBook Pro.

MacBook 2017 (12 cali)

Oszczędzasz: Kup od Amazon

12-calowy MacBook zmienił się stosunkowo niewiele w ciągu swojej trzyletniej kariery, ale najnowsza wersja rozwiązuje największą skargę: klawiaturę.

Najnowszy MacBook również zwiększa moc obliczeniową.

MacBook Pro 13-calowy (bez paska dotykowego)

Oszczędzasz: Kup od Amazon

Po niespełna roku na rynku, 13-calowy panel dotykowy MacBooka Pro sans został ulepszony za pomocą procesora Intel Kaby Lake.

Poza tym modele 2016 i 2017 są prawie identyczne.

13-calowy pasek dotykowy MacBook Pro

Oszczędzasz: Kup od Amazon

Apple mogło być pierwszą firmą, która produkuje smartfony z ekranem dotykowym, ale jeśli chodzi o laptopy z ekranem dotykowym, Apple jeszcze się nie rozkręciło.

Obsługiwany przez dwurdzeniowy procesor Intel Core i5 3,1 GHz z Turbo Boost do 3,5 GHz, 256 GB pamięci SSD, 8 GB pamięci RAM i procesorem graficznym Intel Iris Graphics 650, jest to jeden z najlepszych osiągów Apple.

15-calowy pasek dotykowy MacBook Pro

Oszczędzasz: Kup od Amazon

King of MacBooks dostaje kolejną aktualizację, ale tym razem nie ma o czym pisać.

Największą różnicą jest przejście na procesory Intel Core i serii 7. generacji.

Apple MacBook Air 13 „

Oszczędzasz: Kup od Amazon

Prawdopodobnie pierwszy notebook naprawdę oznaczony jako „Ultrabook”, Apple zlikwidował wersję 11-calową i teraz oferuje tylko jeden 13-calowy model.

0,68-calowy aluminiowy korpus unibody waży 2,96 funta i wydaje się być tak trwały jak nigdy dotąd, nawet jeśli nie był aktualizowany od 2010 roku. Na szczęście w tym pakiecie wciąż jest najwyższej klasy (aczkolwiek starsza) wydajność procesora, która może nadążyć za

Zapisz się do naszego biuletynu z codziennymi ofertami

W Jakmac, nasi pisarze-eksperci są zaangażowani w badanie i pisanie przemyślanych i edytorskich niezależnych recenzji najlepszych produktów dla Twojego życia i Twojej rodziny.