Który iPad powinien kupić?

0
397

Proces kupowania iPada stał się nieco trudniejszy, gdy Apple zaprezentowało swoją linię iPadów „Pro”.

Dla tych, którzy już posiadają iPada, wybór polega na tym, czy uaktualnić iPada, a jeśli tak, czy powinienem iść z iPadem Air 2, iPadem mini 4, czy sięgnąć nieba za pomocą iPada Pro?

Najlepsze ogólnie: iPad Pro 10,5 cala

Oszczędzasz: Kup od Amazon

Nieco ponad rok po tym, jak Apple wprowadził swój 9,7-calowy iPad Pro, wypuściło go jeszcze większego i odważymy się powiedzieć lepiej, iPad Pro 10,5 cala.

Nie ma wątpliwości, że ten iPad to jeden z najpotężniejszych tabletów na rynku.

Najlepsza wartość: iPad

Dzięki uprzejmości Apple

Jeśli w ciągu ostatnich kilku lat zwracałeś uwagę na technologię, prawdopodobnie zauważyłeś, że podekscytowanie wokół tabletów nieco osłabło.

Nowy iPad wygląda, czuje się i działa jak większość iPadów, ale nie ma w nim najciekawszych zaawansowanych funkcji, jakie oferują modele iPad Pro.

Możesz kupić ten model w kolorze srebrnym, złotym i kosmicznym w kolorze szarym i oferuje 32 GB lub 128 GB miejsca w zależności od potrzeb.

Drugie miejsce, Najlepsza wartość: iPad Air 2

Oszczędzasz: Kup od Amazon

Chcesz zdobyć największy huk za swoją złotówkę?

Jeśli chcesz zaoszczędzić kilkaset dolarów i nie masz nic przeciwko poświęceniu szybszego procesora A9X, z którym pochodzą niektóre z rodzeństwa iPad Air 2, to jest to świetny wybór.

Najlepiej wymienić laptopa lub komputer stacjonarny: 12,9-calowy iPad Pro

Oszczędzasz: Kup od Amazon

12,9-calowy iPad Pro jest tym, co należy wziąć pod uwagę, gdy znajdujesz się na rynku w celu wymiany laptopa lub komputera stacjonarnego.

Konkluzja: Jeśli szukasz sposobu na pozbycie się laptopa lub nieporęcznego komputera stacjonarnego, 12,9-calowy iPad Pro to zdecydowanie najlepszy (i najmocniejszy) wybór.

Najlepsza do przenoszenia: iPad mini 4

Oszczędzasz: Kup od Amazon

Pod względem przenośności iPad mini 4 to najlepszy wybór.

Zapisz się do naszego biuletynu z codziennymi ofertami

Ujawnienie: W Jakmac, nasi pisarze-eksperci są zaangażowani w badanie i pisanie przemyślanych i edytorskich niezależnych recenzji najlepszych produktów dla Twojego życia i Twojej rodziny.