Które iPhony mają Animoji i Memoji – i jak je zdobyć na dowolnym iPhonie

0
3

Animoji i Memoji to zabawna funkcja dostępna na niektórych iPhone’ach i iPadach. Jeśli chcesz zabawiać swoich przyjaciół (i siebie) zwierzętami kreskówkowymi, robotami, kosmitami lub duchami, które naśladują mimikę twarzy i rozmawiają głosem, lub chcesz stworzyć swój własny rysunek przedstawiający swoje wiadomości, jest to funkcja, której potrzebujesz !

Być może zastanawiasz się, jakie iPhone’y mają Memoji i Animoji, gdzie możesz znaleźć Memoji i Animoji na swoim iPhonie i czy możesz uzyskać zabawną funkcję na starszym iPhone’ie. Jeśli tak, to trafiłeś we właściwe miejsce!

Czy mój iPhone ma Memoji / Animoji?

Funkcja Animoji pojawiła się wraz z iOS 11 i Memoji z iOS 12, funkcje są dostępne tylko w iPhone’ach z serii X i iPadzie Pro 11-calowym lub iPad Pro 12,9-calowym (3. generacji). To dowolne urządzenie, które ma kamerę True Depth skierowaną do przodu, używaną do identyfikacji twarzy.

iPhone’y i iPady, które mogą tworzyć Memoji / Animoji

  • iPhone X
  • iPhone XR
  • iPhone XS
  • iPhone XS Max
  • iPad Pro 11-calowy
  • iPad Pro 12,9-calowy (3. generacji)

W tej chwili są tylko te iPhone’y i iPady z aparatami skierowanymi do przodu tworzenie nagranie Animoji lub Memoji – inne urządzenia mogą je odtwarzać i udostępniać innym, ale wkrótce się to zmieni ….

Które telefony iPhone będą mogły tworzyć Memoji / Animoji

Jedną z nowych funkcji w systemie iOS 13, która zostanie uruchomiona we wrześniu 2019 r., Będzie pojawienie się notatek i animoji na starszych urządzeniach iPhone.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Jak przenieść dane ze starego iPhone'a na nowy

Według Apple, w iOS 13 „Wszystkie urządzenia z chipem A9 lub nowszym będą obsługiwać pakiety naklejek Memoji i Animoji”. To jest:

  • iPhone SE
  • iPhone 6s i 6s Plus
  • iPhone 7 i 7 Plus
  • iPhone 8 i 8 Plus

Na tych telefonach będziesz mógł stworzyć Memoji, które wygląda dokładnie tak samo jak ty (będzie więcej opcji dostosowywania niż jest w iOS 12), a następnie zdobyć zestaw naklejek emotikonów, które używają twojej twarzy.

Gdzie są memoji / animoji na moim iPhonie?

Mamy kompletny przewodnik po tworzeniu notatek i przewodnik po tworzeniu animoji na telefonie iPhone, dlatego zalecamy zapoznanie się z nimi, aby uzyskać więcej informacji.

Funkcję Memoji / Animoji znajdziesz w aplikacji Wiadomości w iOS 12.

W iOS 13 twórca Memoji / Animoji nadal będzie wewnątrz Wiadomości, ale po utworzeniu Pakietu naklejek, który będzie dostępny w dowolnym miejscu, możesz uzyskać dostęp do emoji.

Jak zdobyć Memoji / Animoji na moim iPhonie teraz

Jeśli chcesz patrzeć dalej, możesz tworzyć animowane nagrania emoji na różnych telefonach iPhone, a nawet smartfonach innych niż iOS. Oficjalnie nie będą to Animoji ani Memoji, ale w zależności od tego, jak bezwstydny jest twórca aplikacji innej firmy, są one prawdopodobnie zbliżone.

Nasze doświadczenie sugeruje, że ponieważ nie mają dostępu do zaawansowanej matrycy czujników śledzenia twarzy firmy Apple, nie są tak dokładne w kopiowaniu ruchów twarzy.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Jak korzystać z Animoji na iPhonie

Przyjrzyjmy się kilku alternatywom Animoji.

MrrMrr

To był dziwny przypadek. MrrMrr pojawił się jako zwykła zgrana kolekcja Apple Animoji – panda, kupa, kot itd. – ale nie tylko została zatwierdzona do wyświetlania w App Store, ale została wybrana jako aplikacja dnia w jednym punkcie zeszłej jesieni.

Ale pens wydaje się spadać od tego czasu, a obecnie MrrMrr ma znacznie bardziej ograniczony wybór filtrów emoji. (Pies mops jest całkiem dobry.) W sekcji Maski dostępne są nieco bardziej realistyczne twarze lwów i koali, które pojawiają się w szufladzie aplikacji w Wiadomościach, podobnie jak Animoji.

Aplikacja jest również bezpłatna w App Store. (A także dostępne na Androida.)

MSQRD

MSQRD nie kopiuje bezpośrednio Animoji, a jego grafika jest mniej kartonowa, ale oferuje podobny efekt śledzenia twarzy.

Dotknij Katalog, a następnie wybierz Zwierzęta. Jest porządna panda, tygrys i jaguar (a może lampart), a orangutan jest fantastyczny.

Bezpłatne w App Store. (A także na Androida.)

Emoji Me Face Maker

Ten jest trochę inny. Zamiast wyrafinowanego śledzenia twarzy, pozwala tworzyć własne emotikony, podobnie jak własne Memoji Apple (lub Emoji AR firmy Samsung), które będą animowane na wstępnie zaprogramowane sposoby. Te niestandardowe animacje są dostępne w szufladzie aplikacji w Wiadomościach.

Jest bezpłatny w App Store.