Które aplikacje nie będą działać w iOS 11?

0
434

W ramach zbliżającej się aktualizacji do systemu iOS 11 firma Apple ogłosiła, że ​​aplikacje 32-bitowe nie będą działać, ponieważ cały App Store przenosi się na 64-bit. W przypadku wielu aplikacji (w tym prawie wszystkich ostatnio używanych i popularnych aplikacji) nie będzie to kwestia, ponieważ zostały już zaktualizowane. Ale mniejsze lub starsze mogłyby znaleźć się w bloku siekania.

W tym artykule pokażemy Ci prosty sposób na sprawdzenie, czy któryś z Twoich ulubionych aplikacji wciąż jest 32-bitowy, a co Mogą zrobić, jeśli staną się nieaktualne. Czytaj dalej: przeglądanie podglądu na iOS 11.

Dlaczego przełącznik na 64-bitowy?

Kiedy iPhone 5s pojawił się w 2013 r., Był to pierwszy telefon firmy Apple obsługujący nowy model 64 -bitowa architektura iOS 7. Od tamtej pory wszystkie iPhony i iPady poszły za mną, dzięki chipowi A7 i jego następcom. Zobacz również opinie na temat iPhone.

W roku 2015 firma Apple również wymagała, aby nowe aplikacje lub aktualizacje w App Store wymagały obsługi 64-bitowej. Oznaczało to, że wiele wiodących aplikacji było gotowych do najnowszych lat przejściowych z wyprzedzeniem.

Teraz, gdy iOS 11 wyda około września czasu, aby zbiegło się z iPhone 8, przeróbka zostanie zakończona. Wszystkie urządzenia Apple i aplikacje będą mogły korzystać z optymalizowanych 64-bitowych aplikacji, które powinny działać wydajniej i w pełni wykorzystać system operacyjny.

Zasadniczo oznacza to współczynnik przeciągania zasobów Obecnie obsługuje 32-bitowe aplikacje zostaną usunięte. Chodź z dala Biffy!

Czytaj dalej: iOS 11 w porównaniu z iOS 10

Jak mogę znaleźć 32-bitowe aplikacje na moim urządzeniu?

Aplikacje, które nie zostały zaktualizowane są bardzo proste.

W telefonie iPhone lub iPad przejdź do Ustawienia> Ogólne> Informacje, a następnie wyszukaj aplikacje na liście.

Jeśli nie masz aplikacji o rozmiarze 32-bitowym, a następnie wybierając aplikacje, nic nie zrobi. Jeśli jednak zobaczysz strzałkę po prawej stronie tej sekcji, stuknij w nią, a na liście pojawi się lista wszystkich 32-bitowych aplikacji w urządzeniu.

Co zrobić, jeśli moje ulubione aplikacje są wyświetlane na liście?

Niestety, nie ma wiele do zrobienia, aby aplikacje działały znowu, ponieważ wiele z nich będzie Od dawna zostawili ich twórcy.

Jeśli dotkniesz aplikacji na liście 32-bitowej, przejdziesz na jego stronę w App Store. Pamiętaj, aby sprawdzić w opisie, czy deweloper wydał nowsze wersje aplikacji pod inną nazwą lub jako kontynuację oryginału.

Musisz to osobno nabyć, ponieważ jest to zasadniczo nowy App, ale jeśli nie możesz żyć bez niego, to przynajmniej możesz przejść do ostatniej iteracji. W przeciwnym razie musisz szukać alternatyw.

W przypadku niektórych pomysłów spróbuj odczytywać różne przewodniki po aplikacjach na iOS. Są to najlepsze darmowe aplikacje iPhone, najlepsze aplikacje iPhone i iPad 2017, najlepsze aplikacje dla dzieci na iPhone i iPad, 8 najlepszych aplikacji do obsługi wiadomości na iPhone’a i iPadzie oraz najlepsze aplikacje medytacji i uważności.

Mam nadzieję, że wśród tych list Znajdziesz te, które zastąpią stare ulubione, a może nawet potkną się o przyszły klasyk. Szczęśliwe polowanie.