Jaka jest najnowsza wersja iPada?

0
588

Skład iPada został ulepszony, gdy Apple wypuścił 10,5-calowy iPad z mniejszą ramką, aby zmieścił się na większym ekranie oraz iPada 5 generacji, aby zastąpić iPada Air 2. Możesz teraz wybierać spośród czterech modeli z czterema różnymi

Powoduje to więcej zamieszania przy podejmowaniu decyzji na iPadzie, zwłaszcza tych, którzy chcą mieć pewność, że otrzymają najnowszy i najlepszy iPad, więc zepsujemy to dla ciebie.

IPad Pro (10,5 cala i 12,9 cala)

IPad Pro jest teraz w drugiej generacji i chociaż pierwsza generacja miała pewne zasadnicze różnice między modelami, jedyną różnicą między najnowszymi modelami 12,9 cala i 10,5 cala jest rozmiar i cena.

Co więc jest „pro ” o iPadzie Pro?

Ale być może najlepszym powodem, aby pójść z iPadem Pro w porównaniu z normalnym modelem, jest potwierdzenie zakupu w przyszłości.

IPad „5. generacji „

W dziwacznym, twistowym wymiarze nazywania, najnowszy 9,7-calowy iPad nosi nazwę „5. generacji ” iPada, pomimo faktu, że jest tak naprawdę iPadem 7. generacji.

Po czwartej generacji iPada, Apple wypuścił iPad Air i iPad Air 2, ale z tym „piątym pokoleniem ” iPada (lub iPada 5), ​​Apple wydaje się porzucać znaczek „Air „.

Pomimo dziwnej nazwy, ten model to w zasadzie iPad Air 2 z procesorem iPhone’a 6S, który jest niewielkim ulepszeniem do iPada Air 2 's.

IPad Mini 4

7,9-calowy iPad Mini 4 był jedną z najlepszych ofert na iPada, ale teraz jest najgorszy.

Dlaczego więc kupić iPada Mini 4?

9.7-calowy iPad Pro

Chociaż nie można go już kupić w sklepach Apple, pierwszy 9,7-calowy iPad Pro to „najnowszy ” 9.7-calowy iPad Pro i prawdopodobnie ostatni.

9.7-calowy iPad Pro jest świetnym tabletem i może być dobrym sposobem na wpasowanie się w poziom 'pro ’ bez płacenia tej ceny iPada Pro.