Jak zrobić tanią stojak iPhone przy użyciu tylko rolki toaletowej, a niektóre szpilki

0
869

iPhone ma wiele różnych stylów I ceny, ale za nic nie można połączyć własne ręcznie robione stworzenie. Potrzebujesz tylko kilku wspólnych przedmiotów gospodarstwa domowego i około dziesięciu minut. Jeśli więc kiedykolwiek spodobałeś się spersonalizowanemu domowi dla swojego iPhone’a, pokażmy, jak to zrobić.

Podobne: Najlepsze iPhone Docks | 13 najlepszych stojaków iPad | 10 Najlepszych samochodowych uchwytów do iPhone’ów i uchwytów

Jak zrobić tanią stojak na iPhone’a: ​​co potrzebujesz

Dla tego małego projektu DIY potrzebujesz tylko tubki z kartonu Z rolki toaletowej, papier do pakowania, ostry nóż, taśma klejąca, nożyczki, szpilki i władca. O tak, a Twój telefon.

Jak zrobić tanią stojak na iPhone’a: ​​budowanie podstawki

Najpierw weź rurę toaletową i udekoruj ją papierem do pakowania. Można też użyć taśmy, długopisu lub pozostawić ją w stanie naturalnym, jeśli estetyka nie jest twoją sprawą.

/ P>

Następnie zmierzyć telefon, aby zobaczyć, jak szeroka i głęboka luka, którą musisz zmieścić, aby dopasować ją do rolki.

(!!! 5 !! !)

Zaznacz obszar na rolce, którą musisz wyciąć. Będziesz chciał, aby był jak najbliżej środka, tak aby stojak był zrównoważony.

Z tym zrobiono czas, aby wziąć ostry nóż i cięcia. To może być niewyjaśnione, więc uważaj, żeby się nie skrzywdzić.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, Będziesz miał gniazdo, które będzie przytulnie przytrzymywać twój iPhone.

Ostatni kawałek konstrukcji to Aby dopasować szpilki do przodu i do tyłu rolki. Będą one działać jako stabilizujące nogi, które utrzymują telefon w pozycji pionowej. Wystarczy umieścić szpilki w pobliżu końców rolki, aby nie zarysować wyświetlacza.

To wszystko. Wszystko skończyłeś. Teraz wystarczy podnieść telefon do gniazda i podziwiać jego twórczość.

Oczywiście z trochę Więcej czasu i finezji można zamienić szybki projekt w coś znacznie bardziej artystycznego, zwłaszcza jeśli użyjesz taśmy, taśm, taśm, taśm i taśm.