Jak zrobić świąteczny film na iPhone’a

0
1064

Wiele osób lubi wysyłać kartki do znajomych i krewnych na Boże Narodzenie, ale w tym roku możesz poprawić swoją grę, tworząc film o tematyce bożonarodzeniowej, który jest idealny do udostępniania na Facebooku, Whatsapp lub podobnym.

Popularne aplikacje do robienia świątecznych kartek i świątecznych filmów to Elf Yourself – prawdopodobnie najbardziej znany i lubiany twórca świątecznych filmów. Poniżej opisujemy, jak korzystać z Elf Yourself, a także spojrzeć na kilka alternatyw Elf Yourself, jeśli naprawdę chcesz wyróżnić się z tłumu.

Więc czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego, co trzeba wiedzieć o tym, jak zrobić śmieszne kartki świąteczne z gwiazdami, na których patrzysz ty i twoja rodzina lub przyjaciele.

Ponadto, jeśli nadal szukasz tego prezentu w ostatniej chwili, koniecznie sprawdź nasze najlepsze prezenty techniczne na Boże Narodzenie 2019, aby znaleźć inspirację. Lub sprawdź nasze najlepsze oferty Apple, aby uzyskać zniżki na zestaw Apple.

Tutaj również możemy zadzwonić do Świętego Mikołaja na telefonie iPhone.

Elf Yourself

Zaczniemy od mocnego świąt Bożego Narodzenia, Elf Yourself. Tutaj wyjaśnimy, jak korzystać z Elf Yourself, w tym gdzie zapisywane są filmy, jak udostępniać na Facebooku i Whatsapp, ile elfów może występować w twoim filmie i jak uzyskać darmowe filmy z Elf Yourself.

Co to jest Elf Yourself?

Chociaż nazwa tej aplikacji może brzmieć jak lapońska zniewaga, w rzeczywistości jest to bardzo zabawny sposób, aby przekształcić siebie i swoją rodzinę lub przyjaciół w małych pomocników Świętego Mikołaja.

Elf Yourself ma gotowy film z elfami tańczącymi wokół warsztatu Świętego Mikołaja, a albo robiąc selfie, albo wybierając zdjęcie z biblioteki zdjęć, możesz dodać twarz do ich zwinnych ciał.

Aplikacja obsługuje do pięciu elfów, z których każdy może mieć różne twarze, a każdy film ma odpowiednią liczbę. Pozwala to uniknąć katastrofalnego błędu polegającego na tym, że Twoja postać tańca jest otoczona przez bezgłowe, podskakujące potwory – lub Noc Żywych Tańców Rzeki, jak się ją nazywa.

Elf Yourself to świetny sposób na rozśmieszenie Ciebie i Twoich przyjaciół. Jest darmowy na wideo warsztatowe, ale inne są dostępne od 0,99 £ zakupów w aplikacji lub 7,99 £ za wszystkie 19 tańców.

Jeśli nie chcesz płacić 99 pensów za taniec, wróć jutro, ponieważ każdego dnia inny taniec jest rozdawany za darmo.

Zainstaluj tutaj Elfa.

Jak korzystać z Elf Yourself

 1. Zacznij od wybrania swoich zdjęć – możesz zrobić zdjęcie lub wybrać jedno z rolki aparatu. Stukaliśmy w Rolkę z aparatu.
 2. Wybierz swoje zdjęcie, a pojawi się pod kapeluszem elfa. Trzeba będzie dopasować twarz, aby pasowała do ramy, więc ściśnij ją lub wyciągnij, aż będzie pasować. Musisz spróbować wyrównać usta z linią prowadzącą – ale możesz przesunąć prowadnicę, przeciągając ją.
 3. Jeśli wybrane zdjęcie nie jest proste, możesz go lekko obrócić palcami, aby dopasować.
 4. Gdy będziesz zadowolony, dotknij dalej.
 5. Aby stworzyć następnego elfa, dotknij symbolu plusa pod kapeluszem.
 6. Kontynuuj te kroki, aż stworzysz wszystkie potrzebne elfy. Nie musisz robić pięciu.
 7. Następnym krokiem jest dodanie pozdrowienia, chociaż nie musisz. Stuknij w Dodaj powitanie.
 8. Stuknij tutaj słowa Pozdrowienia z wakacji, a będziesz mógł dostosować sformułowanie.
 9. Stuknij Zapisz.
 10. Teraz do tańca: dotknij Let’s Dance.
 11. Tutaj zobaczysz podgląd różnych filmów tanecznych. Możesz przewijać listę, aby znaleźć darmowe (oprócz klasycznych filmów dostajesz dwa darmowe filmy dziennie). Gdy znajdziesz taki, który Ci się podoba, możesz go stuknąć, aby go pobrać. Niektóre kosztują 99 pensów, inne są bezpłatne.
 12. Znajdź żądany film i dotknij pobierz.
 13. Pobranie filmu zajmuje kilka minut i nie wiadomo, dokąd poszło. Jeśli jednak stukniesz żółtą strzałkę pobierania (i potwierdzisz, że Elf sam może uzyskać dostęp do swoich zdjęć), Twój film zostanie pobrany do aplikacji Zdjęcia.
 14. Stuknij w Ok.
 15. Teraz musisz poczekać kilka sekund na przygotowanie filmu. Na tym etapie możesz zobaczyć reklamę, ale możesz kliknąć x, aby ją zamknąć.
 16. Teraz przejdź do biblioteki zdjęć i sprawdź ostatnie lub folder wideo, aby znaleźć wideo.
 17. Udostępnij w Facebook, Whatsapp lub przez Wiadomość w zwykły sposób.
CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Jak zapisywać zdjęcia z Wiadomości na iPhonie

Aplikacje takie jak Elf Yourself

Tak jak my kochamy samego Elfa, wszyscy go używają, więc jeśli chcesz nas znieść, będziesz chciał spróbować czegoś innego. Sprawdziliśmy kilka alternatyw poniżej.

Jib Jab

Podobnie jak Elf Yourself, Jib Jab oferuje różne filmy i GIF-y, w których możesz zagrać. Oto, jak z nich korzystać.

Oto jak zrobić świąteczny GIF za pomocą Jib Jab:

 1. Pobierz aplikację Jib Jab tutaj.
 2. Możesz zalogować się za pomocą Facebooka lub e-maila, lub po prostu zalogować się. Jeśli logujesz się przez Facebook, musisz zalogować się przy użyciu swoich danych na Facebooku. Musisz także zatwierdzić użycie aparatu.
 3. Pierwszym krokiem jest zrobienie selfie. Twarzą musisz wypełnić owalny kształt.
 4. Po zrobieniu selfie możesz uszczypnąć i obrócić obraz, aby go edytować. Możesz także wybrać twarze o różnych kształtach, które mogą Ci bardziej odpowiadać.
 5. Dotknięcie ekranu spowoduje wyświetlenie przewodników wskazujących, gdzie powinny znajdować się oczy i usta.
 6. Gdy będziesz zadowolony, kliknij haczyk, aby zapisać.
 7. Zobaczysz różne opcje, które wyświetlają podgląd Twojej twarzy na różnych kartach, filmach i GIF-ach. Jeśli chcesz wyświetlić tylko filmy lub tylko pliki GIF, możesz dotknąć odpowiedniej karty. Pamiętaj, że możesz tworzyć filmy za pomocą tej aplikacji, ale są to „Wyłączne dla członków”, co oznacza, że ​​musisz płacić miesięczną subskrypcję w wysokości 2,29 £ (oczywiście możesz anulować subskrypcję w dowolnym momencie).
 8. Wybierz GIF, który lubisz, dotykając go.
 9. Możesz wpisać tekst do GIF-a, zmienić twarz lub po prostu udostępnić. Możesz udostępniać za pośrednictwem Wiadomości, Whatsapp, Facebook Messenger, Instagram, Facebook, Twitter i innych.
 10. Chcesz zapisać plik GIF w bibliotece zdjęć? Wyślij go jako wiadomość do siebie, naciśnij i przytrzymaj GIF i wybierz zapisz.
CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Redukcja szumów pojawi się na FaceTime, ale możesz ją teraz pobrać

Oto jak zrobić świąteczny film z Jib Jab:

 1. Chcesz stworzyć film? Przewijaj podgląd wideo, aż znajdziesz ten, który Ci się podoba – istnieje kilka świątecznych opcji, wybraliśmy „Święty Mikołaj dla nas” Sii (pamiętaj jednak, że musisz je subskrybować).
 2. Stuknij w swój wybór
 3. Następnie masz opcję Utwórz klip, więc dotknij tego: Przeciągnij twarz na postać (lub dodaj nową twarz) Teraz musisz dopasować kształt ust, aby dopasował się do dolnej wargi, ponieważ będzie się on poruszać z piosenką.
 4. Dotknij znacznika, aby zapisać.
 5. Teraz dotknij, aby obejrzeć wideo. Tutaj zostaniesz poproszony o zapłacenie miesięcznej subskrypcji w wysokości 2,29 £. Oczywiście możesz zapłacić abonament za jeden miesiąc, a następnie oczywiście anulować. Oto jak anulować subskrypcję na iPhone’a.

Christmas Dance – Szczęśliwe ruchy

Ta opcja jest podobna do Elf Yourself. Christmas Dance – Happy Moves daje ci możliwość stworzenia dwóch postaci do zagrania w filmie.

Christmas Dance – Happy Moves jest darmowy. Niestety jest wiele reklam, ale można je zamknąć po kilku sekundach.

 1. Pobierz z App Store tutaj.
 2. Stuknij w Start.
 3. Zamknij wyświetloną reklamę.
 4. Istnieją opcje dodania dwóch postaci, Świętego Mikołaja i elfa. Stuknij w +.
 5. Zezwól aplikacji na dostęp do aparatu i zdjęć.
 6. Możesz zrobić selfie lub wybrać zdjęcie z biblioteki zdjęć.
 7. Po dodaniu twarzy dotknij opcji Taniec.
 8. Teraz zobaczysz kilka środowisk do wyboru, wybierz to, które Ci się podoba.
 9. Poczekaj, aż wideo zostanie odtworzone, a następnie otrzymasz opcje pobierania lub udostępniania. Stuknij w akcji, aby wysłać wiadomość, pocztę, WhatsApp, Facebook i tak dalej.
 10. Stuknij symbol pobierania, aby zapisać go w folderze Zdjęcie, musisz przyznać aplikacji uprawnienia do uzyskiwania dostępu do zdjęć.
 11. Pojawienie się może potrwać kilka minut, ale w końcu się pojawi.

Tappy Video Editor

Jest to opcja dla Ciebie, jeśli masz już nagrany film, ale chcesz również dodać kilka funkcji świątecznych. Tappy oferuje różne animowane naklejki, które można dodać do filmu, które pojawiają się w określonych momentach podczas odtwarzania. Wiele efektów ma efekty dźwiękowe. Możesz udostępniać na Facebooku, Instagramie i Facebooku Messenger bezpośrednio z aplikacji.

 1. Pobierz Tappy tutaj.
 2. Wybierz swój film.
 3. Podczas odtwarzania wideo dotknij różnych naklejek, aby je dodać, aby pojawiły się w tym momencie odtwarzania.

Chcesz być bardziej kreatywny ze swoim świątecznym filmem? Przeczytaj nasze przewodniki na temat używania iMovie na iPhonie i iMovie na Macu, a także mamy ten przewodnik na temat używania aplikacji Memories do tworzenia filmów i pokazów slajdów na iPhonie.

Po utworzeniu świątecznego filmu może być czas usiąść wygodnie i porównać go z innymi filmami o nieco wyższym budżecie. Przeczytaj nasze najlepsze filmy świąteczne w przewodniku iTunes, aby wybrać najlepsze.

A jeśli nakręciłeś wideo w trybie portretowym, gdy miałeś na myśli, że to krajobraz, lub odwrotnie, oto jak obrócić wideo na iPhonie.