Home Jak? (FAQ) iPhone "Jak" Jak zresetować hasło dostępu ograniczonego w telefonie iPhone

Jak zresetować hasło dostępu ograniczonego w telefonie iPhone

0
1796

iPhone ma całkiem przyzwoite elementy sterowania rodzicielskiego: większość z nich można uzyskać przez Ustawienia> Ogólne> Ograniczenia, gdzie można wybrać aplikacje, usługi i akcje (np. Instalowanie aplikacji lub Płacąc za zakupy w aplikacji), które chcesz zezwalać. Aby ominąć te ograniczenia, użytkownik musi podać hasło – ale co się stanie, jeśli zapomnisz hasła?

Na szczęście w większości przypadków możliwe jest obejście hasła restrykcyjnego poprzez przywrócenie iPhone’a w iTunes. (Po prostu wybierz opcję „Usuń całą zawartość i ustawienia” na samochodzie iPhone nie pomoże – nadal będziesz musiał podać hasło dostępu do restrykcji podczas ponownego uruchamiania.) Twoje dane zostaną utracone i przywrócenie z kopii zapasowej jest trudne, ale tam To niektóre narzędzia do tworzenia kopii zapasowych osób trzecich, które mogą pomóc tutaj.

Najpierw spójrzmy na podstępny trick, który pomoże Ci odgadnąć hasło.

Jak odgadnąć hasło (i Ile zgadujesz?)

Kod hasła ograniczeń działa podobnie do głównego urządzenia – odblokuj kod dostępu: jeśli wielokrotnie się mylisz, system zaczyna nakładać opóźnienia. Bądź zły sześć razy i opóźnienie to tylko jedna minuta; Po siedmiu, to pięć minut; Następnie 15 minut, a następnie godzinę za każdym razem, gdy kod się nie powiedzie.

W przeciwieństwie do głównego hasła, hasło ograniczające nie oferuje opcji, aby Twój iPhone usunął się po 11 nieudanych próbach, A ponieważ (w zależności od stopnia nałożenia ograniczeń) zapewne masz dostęp do większości systemów i może pogłębiać się z systemem, można to obejść i uzyskać godną liczbę zgadków bez czekania zbyt długo.

Po pomyłce i nałożeniu opóźnienia przez iOS wróć do ustawień> Ogólne, a następnie wybierz opcję Data i czas. Wyłącz opcję „Set Automatically” (Automatycznie ustaw automatycznie) i ręcznie zmienia czas, tak, że jest to czas, po upływie którego nastąpi opóźnienie. To brzmi szalony, ale testowaliśmy to i (w iOS 10.3.2) działa. Nie zapomnij zresetować czasu, gdy skończysz!

Wyraźnie nie chcesz próbować wszystkich 10.000 kombinacji dla czterocyfrowego hasła, ale jeśli jesteś w jednej z tych sytuacji Gdzie jesteś pewien, że masz 4, 6, 9 i 7, ale nie jesteś pewien, w jakiej kolejności, czy wiesz, że to urodziny, ale nie pamiętasz kto, to jest świetny sposób szybkiego nagrywania Przez co najmniej kilkadziesiąt zgadów.

Przywracanie z kopii zapasowej w iTunes

Ta metoda obejmie hasło ograniczenia, jeśli znajdziesz Mój telefon iPhone jest wyłączony.

(Otwórz aplikację Ustawienia, a następnie stuknij kartę identyfikatora Apple ID u góry, a następnie iCloud i stuknij, aby wyłączyć funkcję Znajdź mój iPhone. W tym momencie musisz podać hasło Apple ID, więc jeśli nie masz To hasło trzeba znaleźć alternatywne rozwiązanie.)

Usuniemy urządzenie, więc najpierw musimy się z nimi przygotować. Problem z tym robi to w iTunes lub iCloud polega na tym, że hasło dostępu do restrykcji (i inne hasła) będzie częścią kopii zapasowej, która jest przenoszona po drugiej stronie i nie jesteśmy w lepszej pozycji niż przedtem.

Wyszukaj narzędzie do tworzenia kopii zapasowych iPhone’a innej firmy, które może selektywnie tworzyć kopie zapasowe części danych urządzenia, ale nie wszystkich. Jedną z możliwości jest dr.fone iOS Backup & Restore danych.

Upewnij się, że Twój iPhone został zaktualizowany do najnowszej wersji iOS i podłącz go do komputera Mac lub PC. Otwórz program iTunes, jeśli nie robi tego automatycznie. Kliknij ikonę małego iPhone’a, aby otworzyć stronę Podsumowania urządzenia i kliknij przycisk Przywróć iPhone w górnej części strony Podsumowanie, a następnie potwierdź i wyrazić zgodę na kolejne Ts & Cs. Program iTunes pobiera najnowszą wersję systemu iOS i odtworzy Twój iPhone.

Teraz możesz przywrócić z wcześniej wybranej kopii zapasowej.