Jak zresetować AirPods

0
436

Jeśli występują problemy z urządzeniami AirPod, takie jak dziwne wyczerpywanie się baterii lub przerywany dźwięk, może to oznaczać, że wymagają resetowania.

Ale jak możesz to zrobić na urządzeniu, które nie ma żadnego przycisku w zasięgu wzroku?

Jeśli czekasz na oczekiwaną aktualizację do bardzo popularnych słuchawek firmy Apple, możesz również przeczytać naszą wyprawę o pogwizdach z okazji wydania AirPods 2.

Ręczne resetowanie AirPods.

Od czasu ich wprowadzenia we wrześniu 2016 r., AirPods okazały się ogromnym sukcesem dla Apple, a większość recenzji pochwalała wkładki douszne za ich prostotę i niezawodność.

Nasz własny Lewis Painter zauważył w swoim przeglądzie AirPods, „Jakość dźwięku jest znakomita, funkcja automatycznego odtwarzania / pauzy jest świetna, dokładność sterowania Siri jest przyjemną niespodzianką, a jakość połączeń jest imponująca.”

Oczywiście może to być trochę frustrujące, gdy czytnik AirPods nie łączy się z iPhonem, lub ładowanie trwa krócej niż zwykle.

Powinien to być przypadek tylko otwarcia walizki ładującej i pozwolenia oprogramowaniu Apple zrobić coś.

Na iPhonie przejdź do Ustawienia>Bluetooth i wybierz opcję dla AirPods.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Jak anulować subskrypcję Apple TV +

Umieść AirPods w etui do ładowania, zamknij pokrywę, a następnie odczekaj około 15-20 sekund.

Po upływie wystarczającego czasu otwórz pokrywę jeszcze raz, a następnie naciśnij i przytrzymaj przycisk konfiguracji z tyłu obudowy.

Teraz trzymaj iPhone’a blisko obudowy i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Co zrobić, jeśli Twoje AirPods nie będą ładowane.

Zanim wyruszysz w podróż do baru geniuszu, aby zobaczyć swoje AirPods, oto kilka prostych sprawdzeń, które możesz wypróbować.

Najpierw upewnij się, że wszystkie kable są dobrze podłączone, a ładowarka i dołączona do niej ładowarka są prawidłowo podłączone.

Spróbuj naładować obudowę przez około 15 minut.

Poczekaj kilka sekund i powinieneś zobaczyć okna stanu AirPods.

Jeśli nie, możesz mieć problem ze sprzętem, który wymaga pomocy technicznej.

Aby uzyskać inne sposoby, aby zapewnić Ci najlepszą kondycję AirPods, zapoznaj się również z naszym przewodnikiem „Jak czyścić AirPods”, lub jeśli chcesz zobaczyć, jakie alternatywy istnieją, to nasze najlepsze bezprzewodowe słuchawki 2018.