Jak zmniejszyć ilość pamięci e-mail iPhone’a

0
997

Dla wielu użytkowników iPhone’a ilość dostępnej przestrzeni dyskowej na ich urządzeniach jest wysoka.

W takiej sytuacji możesz znaleźć się bez wystarczającej ilości miejsca, aby zrobić to, co chcesz i potrzebujesz zwolnić trochę pamięci.

Posiadanie całej poczty na wyciągnięcie ręki na iPhonie jest wspaniałe, ale e-maile mogą również zajmować dużo miejsca i jeśli potrzebujesz całej dostępnej przestrzeni, jest to dobre miejsce do rozważenia wprowadzenia pewnych zmian.

Oto trzy sposoby na to, aby e-mail zajmował mniej miejsca na iPhonie.

Don 't Załaduj zdalne obrazy

Większość z nas dostaje dużo e-maili z obrazami, niezależnie od tego, czy chodzi o biuletyny, reklamy, potwierdzenia zakupów czy spam.

Jeśli wszystko jest w porządku, ponieważ Twój e-mail jest trochę prosty, możesz zablokować iPhone’a przed pobraniem któregokolwiek z tych obrazów.

 1. Stuknij Ustawienia
 2. Dotknij opcji Poczta, kontakty, kalendarz
 3. Przewiń do sekcji Poczta
 4. Przesuń suwak Załaduj obrazy zdalne do pozycji Wyłączony / biały.

Nawet jeśli blokujesz zdalne obrazy (tj. Obrazy przechowywane na serwerze WWW innej osoby), nadal będziesz widzieć obrazy wysyłane do Ciebie jako załączniki.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Najlepsze oferty na iPhone'a 11 (i iPhone'a 11 Pro)

BONUS: Ponieważ nie pobieracie tylu zdjęć, otrzymanie poczty wymaga mniejszej ilości danych, co oznacza, że ​​osiągnięcie miesięcznego limitu danych potrwa dłużej!

Usuń e-maile szybciej

Po dotknięciu ikony kosza podczas czytania wiadomości e-mail lub przesunięciu palcem po całej skrzynce odbiorczej i dotknięciu opcji Usuń można pomyśleć, że usuwa ona pocztę, ale nie jest.

To, co faktycznie mówisz swojemu iPhone’owi, to „przy następnym opróżnianiu kosza, pamiętaj o usunięciu tego. ” Nie usuwaj wiadomości e-mail natychmiast, ponieważ są ustawienia poczty e-mail iPhone, które kontrolują, jak często iPhone opróżnia

Oczywiście wszystkie rzeczy, które czekają na usunięcie, nadal zajmują miejsce w telefonie, więc jeśli usuniesz je wcześniej, szybciej zwolnisz miejsce.

 • Stuknij Ustawienia na ekranie głównym.
 • Dotknij opcji Poczta, kontakty, kalendarz
 • Stuknij konto e-mail, którego ustawienie chcesz zmienić
 • Wybierz Konto
 • Wybierz Zaawansowane
 • Stuknij menu Usunięte wiadomości
 • Wybierz swój wybór.

UWAGA: Nie każde konto e-mail obsługuje to ustawienie, więc musisz poeksperymentować, aby zobaczyć, z którego możesz skorzystać.

Nie pobieraj żadnych wiadomości e-mail w ogóle

Jeśli chcesz stać się naprawdę ekstremalnym lub po prostu chcesz użyć swojego miejsca na coś innego, nie zakładaj żadnych kont e-mail na swoim telefonie iPhone.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Jak zachować stary numer podczas zmiany iPhone'a

Jeśli nie skonfigurujesz kont e-mail, nie oznacza to, że nie będziesz w stanie korzystać z poczty e-mail w swoim telefonie.

Gdy korzystasz z poczty internetowej, żadna wiadomość e-mail nie zostanie pobrana na Twój telefon.

Potrzebujesz więcej miejsca, aby zainstalować nową wersję systemu iOS?