Jak zdobyć pięć miesięcy Apple Music za darmo

0
306

Wszystko, co musisz zrobić, to zidentyfikować utwór za pomocą aplikacji, a następnie odtworzyć go w serwisie muzycznym Apple.

Jeśli ciekawi Cię Apple Music, możesz wypróbować usługę bezpłatnie przez trzy miesiące, ale w rzeczywistości jest sposób, aby uzyskać do pięciu bezpłatnych miesięcy.

Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać Shazam na swojego iPhone’a, iPada lub iPoda touch i użyć aplikacji do zidentyfikowania odtwarzanego utworu.

Kiedy shazamujesz piosenkę, pojawi się przycisk zapraszający do Otwórz w Apple Music – stuknij w to, aby otrzymać ofertę pięciu bezpłatnych miesięcy.

Apple Music bezpłatnie przez 5 miesięcy

Przynajmniej otrzymasz bezpłatną pięciomiesięczną ofertę subskrypcji, jeśli nigdy nie korzystałeś z Apple Music. Jeśli przetestowałeś usługę, zanim długość tego okresu próbnego zostanie odjęta (więc jeśli wcześniej miałeś trzymiesięczny okres próbny, zostaniesz zaproszony na dwumiesięczny okres próbny).

Niestety, jeśli w przeszłości subskrybowałeś usługę, nie zostanie Ci zaoferowany okres próbny. Zobaczysz zaproszenie do zakupu Three Months Apple Music za 9,99 GBP, czyli zasadniczo trzy miesiące w cenie jednego.

Promocja trwa do 17 stycznia, więc masz mnóstwo czasu na skorzystanie z oferty.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Jak uzyskać Apple Music za darmo?

Shazam jest od jakiegoś czasu własnością Apple, co wyjaśnia, dlaczego oferowana jest subskrypcja Apple Music, a nie Spotify.

Od czasu do czasu Apple oferuje bezpłatne wersje próbne Apple Music, na przykład na początku tego roku studenci mogli otrzymać sześć miesięcy darmowej Apple Music.

Oto więcej informacji na temat bezpłatnego pobierania Apple Music.

Zastanawiasz się, czy warto wypróbować Apple Music? Przeczytaj nasze porównanie Apple Music i Spotify.

Dowiedz się więcej o Apple Music w witrynie Apple.

Ten artykuł ukazał się pierwotnie w Macworld Sweden. Tłumaczenie Karen Haslam.