Home Jak? (FAQ) iPhone "Jak" Jak zdobyć Fortnite na iPhone’a – nawet jeśli nigdy w to nie...

Jak zdobyć Fortnite na iPhone’a – nawet jeśli nigdy w to nie grałeś

0
245

Prawdopodobnie słyszeliście już wszystko o niezgodzie Apple’a z Epic – firmą stojącą za popularną grą Fortnite. Obaj walczą obecnie w sądzie, czego wynik będzie, lub nie, oznaczał, że Fortnite zostanie na stałe usunięty z iPhone’a i iPada.

Apple zbanowało Fortnite z App Store w sierpniu 2020 roku po tym, jak firma Epic skonfigurowała system płatności w aplikacji, próbując ominąć 30% opłat Apple za sprzedaż aplikacji w App Store.

Bez wątpienia będziesz się zastanawiać, co to wszystko dla ciebie oznacza – zwłaszcza jeśli grasz, grałeś lub chcesz grać w Fortnite na swoim iPhonie lub iPadzie.

Jeśli grasz w Fortnite na iPhonie lub iPadzie, możesz obawiać się utraty możliwości grania. Podobnie, jeśli grałeś na swoim iPhonie w przeszłości, możesz pomyśleć, że nigdy nie będziesz w stanie go odtworzyć. A ci z was, którzy nigdy nie grali w tę grę na swoim iPhonie, ale teraz zastanawiają się, co przegapiliście, mogą rzucić okiem na eBay, gdzie pojawiają się iPhony z zainstalowanym Fortnite i zastanawiać się, czy ulec pokusie.

Jesteśmy tutaj, aby nie panikować z powodu utraty Fortnite na iPhonie. Wyjaśnimy, jak ją ponownie pobrać i co zrobić, jeśli naprawdę chcesz grać w Fortnite na iPhonie lub iPadzie, teraz nie ma go już w App Store.

Poniżej omówimy kroki, które możesz teraz podjąć, aby pobrać Fortnite na swojego iPhone’a – napisaliśmy to w sierpniu 2020 r., kiedy Apple po raz pierwszy usunął Fortnite z App Store. Jeśli te kroki nie zadziałają, dobrą wiadomością jest to, że Fortnite może powrócić do App Store, niezależnie od wyniku procesu sądowego Apple vs Epic.

Powrót Fortnite będzie możliwy, jeśli uruchomisz Geforce Now od Nvidii na swoim iPhonie lub iPadzie. Geforce Now zapewnia dostęp do wersji gier na komputery PC, które są przesyłane strumieniowo na urządzenie z systemem iOS z serwerów.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Jak sprawić, by Apple Watch ostrzegał, jeśli zapomnisz iPhone'a?

Ponieważ Geforce Now na iOS to aplikacja internetowa, Apple nie może jej zatrzymać. Został wydany jako beta w listopadzie 2020 roku i wtedy Nvidia twierdziła, że ​​Fortnite zostanie wydany „wkrótce”. Ale Aashish Patel, menedżer produktu Geforce Now, został wezwany na świadka w toczącym się procesie i powiedział, że premiera może potencjalnie nastąpić w październiku 2021 roku.

Jak pobrać Fortnite na iPhone’a lub iPada?

Jeśli nie masz kopii Fortnite na swoim iPhonie lub iPadzie, ale zainstalowałeś ją w przeszłości, masz szczęście. Ponowne pobranie aplikacji jest łatwe, mimo że Apple usuwa ją z App Store.

 1. Otwórz App Store na swoim urządzeniu z systemem iOS.
 2. Stuknij ikonę Konto (zwykle pokazuje zdjęcie profilowe Apple ID lub Memoji).
 3. Stuknij Wszystkie zakupy > Moje zakupy, aby uzyskać dostęp do listy wszystkich pobranych aplikacji i gier. "Fortnite
 4. Wyszukaj Fortnite (możesz użyć paska wyszukiwania).
 5. Stuknij ikonę pobierania, aby ponownie pobrać Fortnite.

Pobierz Fortnite na iPhone’a lub iPada, jeśli nigdy go nie pobierałeś

Problem z tą metodą polega na tym, że zadziała tylko wtedy, gdy wcześniej pobrałeś Fortnite. A co, jeśli nigdy nie instalowałeś Fortnite na swoim iPhonie?

Jednym z możliwych rozwiązań może być połączenie swojego konta z kontem innej osoby za pomocą funkcji Family Sharing.

Jeśli członek Twojej rodziny pobrał aplikację w przeszłości, a Twoje konta są połączone za pomocą funkcji Family Sharing, powinieneś być w stanie pobrać aplikację na swojego iPhone’a.

Aby skonfigurować Chmurę rodzinną, wykonaj następujące kroki:

 1. Otwórz aplikację Ustawienia.
 2. Stuknij swoje imię, aby uzyskać dostęp do ustawień Apple ID.
 3. Teraz dotknij „Konfiguruj udostępnianie rodziny…” (Jeśli masz już skonfigurowaną usługę, będzie to po prostu powiedzieć Family Sharing).
 4. Wybierz Udostępnianie zakupów i upewnij się, że jest włączone.
 5. Musisz również dodać metodę płatności – pamiętaj, że jeśli konfigurujesz Family Sharing i podajesz dane swojej karty, będziesz płacić za wszystkie pobrania na wszystkich kontach Family Sharing!
 6. Teraz wróć do App Store zgodnie z powyższymi krokami.
 7. Stuknij ikonę swojego imienia.
 8. Stuknij w Kupione.
 9. Stuknij konto członka rodziny. "Pobierz
 10. Teraz przeszukuj aplikacje, aż znajdziesz Fortnite.
CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Jak zidentyfikować posiadany model iPhone'a?

Omówimy tutaj, jak skonfigurować Family Sharing.

Czy to oznacza, że ​​Fortnite zniknie z mojego iPhone’a?

Być może zastanawiasz się, czy Fortnite zostanie usunięty z Twojego iPhone’a. Odpowiedź brzmi nie. Fortnite nigdzie się nie wybiera. Pozostanie na Twoim iPhonie. Jedynym możliwym problemem może być to, że błędy spowodują, że aplikacja przestanie działać w przyszłości.

Czy powinienem kupić iPhone’a z Fortnite?

Jeśli nie masz szczęścia, by mieć członka rodziny (lub przyjaciela, którego uważasz za rodzinę), który zainstalował Fortnite, co możesz zrobić?

iPhone’y z zainstalowanym Fortnite pojawiają się na eBayu i możesz pomyśleć, że kupno takiego byłoby dobrym rozwiązaniem.

Nasza rada jest taka, że ​​byłby to zły pomysł. Aby iPhone mógł być sprzedawany z zainstalowanym Fortnite, byłby połączony z cudzym kontem. W takim przypadku mogą całkowicie wyczyścić iPhone’a i potencjalnie uzyskać dostęp do dodanych do niego informacji.

Czy powinienem sprzedać mojego iPhone’a z Fortnite?

Nie powinieneś też próbować szybko zarobić, sprzedając iPhone’a z zainstalowanym Fortnite z tego samego powodu. Zawsze powinieneś odpowiednio wyczyścić iPhone’a lub iPada przed sprzedażą lub ryzykujesz, że ktoś wyda twoje pieniądze.

Oto jak wyczyścić iPhone’a przed jego sprzedażą.

Czy Apple wpuści Fortnite z powrotem do App Store?

Spodziewamy się, że to wszystko burza w filiżance i że niedługo Fortnite powróci do App Store. Czy to w wyniku zaciekłej bitwy na rachuby, czy też dlatego, że Apple zdaje sobie sprawę, że wygląda to naprawdę źle. Przeczytaj o tym, jak bitwa Epic może wymusić zmiany w Apple tutaj.

Strona korzysta z plików cookies. Więcej

Bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

Zamknij