Jak zdobyć Fortnite na iPhone’a – nawet jeśli nigdy w niego nie grałeś

0
59

Prawdopodobnie słyszałeś, że Apple usunęło Fortnite ze sklepu z aplikacjami na iOS po niewielkiej nieporozumieniu z deweloperem Epic. Bez wątpienia będziesz się zastanawiać, co to wszystko oznacza dla Ciebie – zwłaszcza jeśli grasz, grałeś lub chcesz grać w Fortnite na swoim iPhonie lub iPadzie.

Jeśli grasz w Fortnite na iPhonie lub iPadzie, możesz trochę panikować, że w rezultacie możesz stracić możliwość grania w tę grę. Podobnie, jeśli grałeś w to na swoim iPhonie w przeszłości, możesz pomyśleć, że już nigdy nie będziesz mógł go odtworzyć. A ci z was, którzy nigdy nie grali w tę grę na swoim iPhonie, ale teraz zastanawiają się, czego przegapiliście, mogą rzucić okiem na eBay, gdzie pojawiają się iPhone’y z zainstalowanym Fortnite i zastanawiają się, czy ulec pokusie.

Jesteśmy tutaj, aby powstrzymać Cię od paniki na temat utraty Fortnite na Twoim iPhonie. Wyjaśnimy, jak go ponownie pobrać i co zrobić, jeśli naprawdę chcesz grać w Fortnite na iPhonie lub iPadzie, teraz nie ma go już w App Store.

Jak pobrać Fortnite na iPhone’a lub iPada

Jeśli nie masz kopii Fortnite na swoim iPhonie lub iPadzie, ale zainstalowałeś ją w przeszłości, masz szczęście. Ponowne pobranie aplikacji jest łatwe, mimo że firma Apple usunęła ją z App Store.

 1. Otwórz App Store na swoim urządzeniu iOS.
 2. Stuknij ikonę konta (zwykle pokazuje Twoje zdjęcie profilowe Apple ID lub Memoji).
 3. Stuknij Wszystkie zakupy> Moje zakupy, aby uzyskać dostęp do listy wszystkich pobranych aplikacji i gier.
 4. Wyszukaj Fortnite (możesz użyć paska wyszukiwania).
 5. Stuknij ikonę pobierania, aby ponownie pobrać Fortnite.
CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Jak zapisywać zdjęcia z iMessage

Pobierz Fortnite na iPhone’a lub iPada, jeśli nigdy go nie pobrałeś

Problem z tą metodą polega na tym, że zadziała ona tylko wtedy, gdy wcześniej pobrałeś Fortnite. A co, jeśli nigdy nie instalowałeś Fortnite na swoim iPhonie?

Jednym z możliwych rozwiązań może być połączenie swojego konta z kontem innej osoby za pośrednictwem Chmury rodzinnej.

Jeśli członek Twojej rodziny pobrał aplikację w przeszłości, a Twoje konta są połączone przez Chmurę rodzinną, powinieneś móc pobrać aplikację na swojego iPhone’a.

Aby skonfigurować Chmurę rodzinną, wykonaj następujące kroki:

 1. Otwórz aplikację Ustawienia.
 2. Stuknij w swoje imię, aby uzyskać dostęp do ustawień Apple ID.
 3. Teraz dotknij „ Skonfiguruj Chmurę rodzinną … ” (Jeśli masz już skonfigurowaną usługę, zobaczysz po prostu Chmurę rodzinną).
 4. Wybierz Udostępnianie zakupów i upewnij się, że jest włączone.
 5. Musisz także dodać metodę płatności – pamiętaj, że jeśli konfigurujesz Chmurę rodzinną i wprowadzasz dane swojej karty, będziesz płacić za wszystkie pobrania na wszystkich kontach Chmury rodzinnej!
 6. Teraz wróć do App Store, wykonując powyższe kroki.
 7. Stuknij ikonę swojego imienia.
 8. Stuknij w Kupione.
 9. Stuknij w konto członka rodziny.
 10. Teraz przeszukuj aplikacje, aż znajdziesz Fortnite.

Omówimy tutaj, jak skonfigurować Chmurę rodzinną.

Czy to oznacza, że ​​Fortnite zniknie z mojego iPhone’a?

Możesz się zastanawiać, czy Fortnite zostanie usunięty z twojego iPhone’a. Odpowiedź brzmi nie. Fortnite nigdzie się nie wybiera. Pozostanie na Twoim iPhonie. Jedynym możliwym problemem może być to, że błędy spowodują, że aplikacja przestanie działać w przyszłości.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Jak korzystać z FaceTime na iPhonie i iPadzie

Czy powinienem kupić iPhone’a z Fortnite na nim?

Jeśli nie masz tyle szczęścia, że ​​masz członka rodziny (lub znajomego, którego uważasz za rodzinę), który zainstalował Fortnite, co możesz zrobić?

iPhone’y z zainstalowanym Fortnite pojawiały się w serwisie eBay i możesz pomyśleć, że zakup jednego z nich byłby dobrym rozwiązaniem.

Nasza rada jest taka, że ​​byłby to zły pomysł. Aby iPhone mógł być sprzedawany z zainstalowanym Fortnite, byłby powiązany z czyimś kontem. W takim przypadku mogą całkowicie wyczyścić iPhone’a i potencjalnie uzyskać dostęp do dodanych do niego informacji.

Czy powinienem sprzedać mojego iPhone’a z Fortnite na nim?

Nie powinieneś też próbować szybko zarabiać, sprzedając iPhone’a z zainstalowanym Fortnite z tego samego powodu. Przed sprzedażą należy zawsze odpowiednio wyczyścić iPhone’a lub iPada, bo inaczej ryzykujesz, że ktoś wyda Twoje pieniądze.

Oto jak wyczyścić iPhone’a przed sprzedażą.

Czy Apple wpuści Fortnite z powrotem do App Store?

Spodziewamy się, że to wszystko burza w filiżance i wkrótce Fortnite wróci do App Store. Czy to w wyniku okrutnej bitwy o rachunki, czy też dlatego, że Apple zdaje sobie sprawę, że wygląda to naprawdę źle. Przeczytaj o tym, jak epicka bitwa może wymusić zmianę w Apple tutaj.