Jak zdobyć bilety WWDC 2019

0
96
  • > Loteria biletowa WWDC
  • > Skąd mam wiedzieć, czy wygrałem bilet?
  • > Stypendia WWDC
  • > Nieodebrane bilety
  • > Ile kosztują bilety WWDC 2018?

Przewiduje się, że wyprzedzeniem tego lata będzie WWDC 2019, trwająca tydzień konferencja deweloperów, która odbędzie się (prawie na pewno) w dniach 3-7 czerwca w San Jose w Kalifornii. Bilety na wydarzenie są dystrybuowane przez loterię, w której deweloperzy są wybierani losowo, aby wziąć udział, choć nadal mają cenę biletu.

W tym artykule wyjaśniamy, jak zdobyć bilety WWDC, jak działa loteria i ile biletów może kosztować.

Loteria biletowa WWDC.

Bilety do WWDC są dystrybuowane przez loterię, ale pamiętaj, że musisz zapłacić za bilet, jeśli wygrasz, a to jest dość drogie.

(Dlaczego loteria? W 2012 roku wszystkie bilety z 5000 WWDC wyprzedano w ciągu dwóch godzin od premiery, aw 2013 zajęło to tylko dwie minuty, wielu deweloperów, którzy przegapili, było dalekie od szczęścia, więc w 2014 roku Apple zastosowało nowe podejście, które miał nadzieję, że będzie sprawiedliwszy.)

Loteria biletowa na WWDC 2019 jeszcze się nie otworzyła, ale kiedy to się stanie, będziesz mógł się tutaj zarejestrować. Spodziewaj się, że loteria zostanie otwarta w połowie marca i pozostanie otwarta przez około półtora tygodnia; w 2018 r. trwało od 13 do 22 marca, zamykając się ściśle o godzinie 10:00 w ostatnim dniu.

Pamiętaj, że nawet jeśli przegapisz loterię, możesz dostać się do WWDC poprzez program stypendialny lub kupując nieodebrany bilet.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Jak wymusić zakończenie na Macu

Skąd mam wiedzieć, czy wygrałem bilet?

Zwycięzcy loterii Apple’a w ciągu jednego dnia od zamknięcia rejestracji. Nieudani gracze loterii powinni spodziewać się e-maila od Apple, który brzmi mniej więcej tak:

„Drogi programistce, dziękuję za zarejestrowanie się w losowym procesie selekcji do udziału w WWDC 2019.

„Niestety, nie wybrano Cię do zakupu biletu, ale nadal możesz skorzystać z doskonałej zawartości WWDC. Będziemy publikować sesyjne filmy wideo, slajdy i przykładowy kod w ciągu tygodnia dla wszystkich zarejestrowanych programistów Apple.

„Dziękujemy za wsparcie. Z poważaniem, Wsparcie dla programistów Apple.”

Mamy nadzieję, że otrzymasz e-mail z bardziej pozytywną wiadomością.

Stypendia WWDC.

Oprócz biletów wydawanych deweloperom, Apple oferuje także uczniom i dzieciom szkolnym szansę wygrania bezpłatnego biletu na konferencję poprzez program stypendiów WWDC. „Twój talent i entuzjazm pozwolą ci dotrzeć do WWDC”, mówi firma na stronie internetowej stypendiów.

Zgłoszenia do stypendiów na rok 2018 były otwarte od 26 marca do 1 kwietnia. Aby się zakwalifikować, musisz mieć co najmniej 13 lat, zarejestrować się jako programista Apple (który jest bezpłatny) i zapisać się na część etatu lub na pełny etat w ramach edukacji lub członka organizacji promującej naukę, technologię, inżynierię lub matematyki poza standardowym szkolnym programem nauczania.

Co najważniejsze, musieliście stworzyć „interaktywną scenę na placu zabaw Swift, której można doświadczyć w ciągu trzech minut”. Zgłoszenia zostały ocenione na podstawie osiągnięć technicznych i kreatywności na placu zabaw każdego wnioskodawcy.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Jak zresetować Apple ID

W ubiegłym roku ogłoszono, że zwycięzcy stypendiów zostali powiadomieni około 23 kwietnia. Aby dowiedzieć się więcej o stypendiach WWDC Apple, kliknij tutaj. Aby uzyskać poradę na temat rozpoczynania gry, zobacz Jak korzystać z placów zabaw Swift.

Nieodebrane bilety.

Jeśli nie wygrałeś w loterii biletowej lub programie stypendialnym, jest jeszcze jeden sposób, w jaki możesz wziąć udział.

Możesz dostać szansę na zakup nieodebranego biletu, więc powinieneś regularnie sprawdzać swoją skrzynkę odbiorczą i mikrowitrę Microsoftu WWDC w poszukiwaniu aktualizacji.

Jeśli zaoferowano Ci bilet w 2014 r., Musisz zapłacić 1599 USD (około 960 £) za bilet do 15 kwietnia o 1:00 czasu brytyjskiego. Ale niektórzy zwycięzcy loterii nie zawracali sobie tym głowy i donoszono, że niektórzy deweloperzy, którzy przegapili ofertę, dostali szansę na zakup nieodebranego biletu. Jest nawet możliwe, że niektóre oferty drugiej szansy zostaną nieodebrane, co otworzy szansę na „trzecią rundę”.

Ile kosztują bilety WWDC 2018?

Uczeni mogą brać udział w WWDC za darmo, ale zwycięzcy loterii biletowych muszą zapłacić.

Bilety do WWDC w 2016, 2017 i 2018 kosztują 1.599 USD (około 1.230 £ przy aktualnych kursach wymiany), więc wyobrażamy sobie, że będzie kosztować tyle samo lub mniej więcej to samo w 2019 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here