Jak zdobyć Apple Music za darmo

0
857

Apple Music, serwis strumieniowania muzyki Apple i rywalizujący ze sobą Spotify pojawili się w 2015 roku na iPhonie i iPadzie.

Apple Music daje dostęp do ponad 30 milionów utworów, a otrzymasz listy odtwarzania i rekomendacje dostosowane do Ciebie.

Bezpłatna wersja próbna Apple Music

Jeśli brzmi to jak coś, co Cię interesuje, z przyjemnością usłyszysz, że Apple oferuje naprawdę świetną bezpłatną wersję próbną Apple Music.

Aby to zrobić, odwiedź witrynę Apple, klikając tutaj, i wybierz „Bezpłatna wersja próbna” w prawym górnym rogu lub kliknij „Wypróbuj za darmo przez trzy miesiące” na odpowiednim planie.

Dostępne są trzy plany: uczeń, osoba i rodzina.

Jeśli absolutnie nie chcesz płacić za Apple Music po zakończeniu trzymiesięcznego okresu próbnego, musisz koniecznie anulować subskrypcję, ponieważ automatycznie odnawia się.

Jak uzyskać dodatkowe trzy miesiące Muzyki Apple

Po skorzystaniu z wersji próbnej nie będziesz mógł uzyskać kolejnych trzech miesięcy za darmo, korzystając z tej samej metody, nawet jeśli odczekasz około roku.

Jeśli z przyjemnością korzystasz z funkcji Family Sharing, możesz poprosić innego członka rodziny, aby zarejestrował się w bezpłatnej wersji próbnej programu Apple Music Family Sharing, a następnie udostępnił go Tobie.

Możesz dowiedzieć się więcej o Family Sharing i jak go skonfigurować tutaj.

Apple nie oferuje bezpłatnej wersji Apple Music.

Jeśli szukasz alternatywnej usługi przesyłania strumieniowego, sprawdź naszą siostrzaną listę podsumowań Tech Advisor i porównania najlepszych.