Jak zatrzymać zdjęcia w iPhone Unikaj przecieków z fotografii i trzymaj iPhone’a bezpiecznie

0
460

Zgadujemy, że nie jesteś sławny. (Chociaż dobrze zrobione, jeśli jesteś!) Niemniej jednak, porady w tym artykule są dobre dla każdego. Pokazujemy, jak chronić swoje konto iPhone i iCloud przed włamaniami z fotografiami, czy jesteś gwiazdą, czy nie.

Zobacz także:

 • Jak włamywać się do komputera Mac W jaki sposób hackować iPada
 • Hacking Team hack ujawnia, dlaczego nie należy w więzieniu iPhone’a
 • Apple zatrzymuje resetowanie hasła po włamaniu iCloud
 • W ostatnich kilku latach pojawiły się gwałtowniejsze gwiazdy, w których włamano się do nich telefony. Nie zawsze iPhones, ale czasem są. W szczególności wydarzenie, które w 1977 r. Znudził się jako „fappening” pojawiło się wiele nagich zdjęć gwiazd opublikowanych w internecie.

  Wielu znanych osób miało włamania się do telefonów i komputerów. W większości przypadków hakerzy poszukują kompromisowych zdjęć osób. Adres e-mail Scarlett Johansson został włamany, a nagie zdjęcia zostały umieszczone w internecie.

 • > Telefon komórkowy Paris Hilton został zrujnowany przez studentkę z college’u w 2005 roku.
 • Miley Cyrus został włamany przez fanów w 2014 r.
 • Emma Watson stała się celem hakera w 2014 r. .
 • Nagrane zdjęcia Rihanny zostały wydane w związku z hackem w roku 2014.
 • Nagłe zdjęcia Kate Upton zostały wydane po tym, jak jej komputer został włamany.

To powszechne nieporozumienie, że bogate i sławne traktowanie lepiej niż zwykły lud. W przeciwieństwie do popularnych przekonań, słynni ludzie kupują te same iPhony, co my i używają dokładnie tych samych usług (iCloud, Gmail itp.), Jak reszta z nas. Więc są tak samo narażeni na cyberprzestrzeni i znacznie bardziej kuszący jako cele.

Czytaj dalej: porady dotyczące bezpieczeństwa iPhone

Jak zatrzymać zdjęcia w iPhone | Unikaj wycieków z fotografii: Jak hakerzy dostali się do kont iCloud na sławnych kontach?

Odpowiedź na zagadkę hakerów wchodzących w kontakty z gwiazdami okazała się niezwykle prosta.

W przypadku iCloud , Co się stało. Kiedy zarejestrujesz się na konto iCloud, zadasz Ci kilka niezapomnianych pytań. Jaki był imię twojego pierwszego zwierzaka? Na jakiej ulicy dorastałeś? I tak dalej.

Dobrze, jeśli te informacje są prywatne. Ale jeśli jesteś sławny i robi kilkanaście wywiadów tygodniowo, aby promować film, który jest prawdopodobnie tam dostępny w internecie.

Jako demonstracja, tutaj jest Przewodnik Teen Vogue na każdą z piosenek Miley Cyrus ’ Zwierzęta.

Warto pamiętać, że prawie wszystkie włamania nie są zbyt złożonymi programami, ale zadaniem, w którym ktoś został oszukany w przekazywaniu informacji. W sobotę rano śniadanie Cereal podsumowało to w dwustronnej komedii.

Jak zatrzymać zdjęcia w iPhone Unikaj wycieków zdjęć: jak chronić się przed hakerami w stylu gwiazdorskim?

Nawet jeśli nie jesteś sławny, nieoczekiwanie łatwo jest znaleźć mnóstwo informacji o osobie. Gdzie dorastali, zrobili swój pierwszy samochód. Być może zapomniałeś, jakie informacje zostały wprowadzone. Jeśli tak, spójrz na to i sprawdź, czy jest naprawdę prywatny.

Następnie należy włączyć uwierzytelnianie dwuetapowe. Dzięki temu firma Apple wysyła tekst lub wiadomość do urządzeń, o których wiadomo, że jesteś właścicielem. Więc jeśli zalogujesz się z komputerem, wyśle ​​wiadomość do iPhone. Zaloguj się z iPhone’a i wyśle ​​wiadomość na komputer (lub nalega na SMS). W ten sposób hacker musi fizycznie mieć dostęp do swojego komputera lub telefonu iPhone, aby dostać się do konta. Dwustopniowy jest trochę bolesny, ale warto go.

 1. Otwórz https://appleid.apple.com w przeglądarce internetowej Safari.
 2. Wprowadź Identyfikator Apple ID i hasło.
 3. Kliknij pozycję Edytuj obok zabezpieczenia.
 4. Kliknij Zmień hasło i postępuj zgodnie z instrukcjami.
 5. Kliknij opcję Włącz w identyfikatorze dwukierunkowym i postępuj zgodnie z nim Instrukcje.

Po dwustopniowym włączeniu będziesz znacznie bezpieczniejszy od wycieków znanych osób.