Jak zapisać Rs.

0
525

Dwa lata temu Apple weszło w wyścig serwisowy z muzyką strumieniową, aby konkurować z takimi jak Spotify, Pandora, Google Play Music, a nawet Amazon Music Unlimited, ogłaszając Apple Music.

Kupowanie rocznej subskrypcji Apple Music

Przede wszystkim upewnij się, że subskrybujesz jeden z comiesięcznych planów, które Apple Music ma do zaoferowania, zanim przejdziesz do kolejnych kroków. Jeśli tak, wykonaj następujące czynności:

Uwaga: Jeśli jesteś nowy w Apple Music, powinieneś zobaczyć nowy plan roczny podczas rejestracji w usłudze.

  • Przejdź do Ustawień na urządzeniu z systemem iOS i przejdź do ustawień „iTunes i App Store”.

  • Po zakończeniu kliknij „Subskrypcje” na stronie „Konto”, a następnie kliknij „Członkostwo w Music Music”, aby przejść do ostatniego kroku.

  • W tym miejscu zauważysz, że na liście znajduje się nowy Indywidualny roczny plan subskrypcji oprócz istniejących planów miesięcznych.

Cóż, to wszystko, co musisz zrobić, aby zasubskrybować najnowszy roczny plan Apple’a dla Apple Music.

ZOBACZ TAKŻE: Â Jak włączyć ukryty ciemny tryb w iOS 11

Więcej wartości z rocznym abonamentem Apple Music

Jeśli już subskrybujesz indywidualny abonament miesięczny za 120 USD miesięcznie i korzystasz z Apple Music, możesz przełączyć się na roczny plan i zaoszczędzić znaczną ilość gotówki, zwłaszcza jeśli możesz pozwolić sobie na zapłacenie całej kwoty wcześniej

Czy planujesz przełączyć się na roczny abonament i subskrybować Apple Music na cały rok, czy zamierzasz pozostać przy istniejących planach miesięcznych?