Jak zamówić w przedsprzedaży Apple Watch Series 5

0
2

Fani Apple Watch, słuchajcie! Podejrzewamy, że zegarek Apple Watch 5 zostanie ogłoszony na imprezie Apple we wtorek 10 września, więc jeśli chcesz wiedzieć, jak być pierwszym, który go zdobędzie, oto wszystkie informacje, które mamy na temat przedsprzedaży.

Bądź na bieżąco ze wszystkimi ogłoszeniami, oglądając transmisję na żywo z wydarzenia tutaj, które rozpoczyna się o 10 rano PDT (lub 18:00 BST w Wielkiej Brytanii) w Steve Jobs Theatre w Cupertino w Kalifornii.

Oczekujemy, że Apple Watch Series 5 rozpocznie się od 399 GBP / 399 USD, z kilkoma różnymi modelami w zakresie, które prawdopodobnie wzrosną do 1 499 GBP / 1 499 USD. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych prognozach dotyczących tego, jakie funkcje pojawią się w Serii 5 i wszystkich wyciekach, które się pojawiły, zapoznaj się z naszym artykułem plotek na temat Apple Watch Series 5.

Opierając się na poprzednich latach, podejrzewamy, że zamówienia w przedsprzedaży na nowy zegarek będą się pojawiać 8:00 czasu polskiego w piątek 13 września. Miej oczy szeroko otwarte, gdy otrzymamy potwierdzenie.

W międzyczasie, jeśli chcesz od razu zacząć otrzymywać zamówienia w przedsprzedaży, oto wszystko, co musisz wiedzieć o tym, który sprzedawca będzie magazynował nowe modele Apple Watch Series 5. Będziemy zaktualizuj te linki, gdy tylko będą dostępne zamówienia w przedsprzedaży.

Potrzebujesz pomocy?
Dzwoń do nas śmiało 📞 22 60 22 191
CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Jak poprawić żywotność baterii Apple Watch

Gdzie mogę kupić zegarek Apple Watch Series 5?

Pierwszym miejscem, w którym należy szukać zamówienia w przedsprzedaży, powinno być oficjalny sklep Apple. Korzyścią z zakupu bezpośrednio od Apple jest to, że masz prawo do AppleCare, oficjalnej gwarancji dla firmy, której możesz nie uzyskać, jeśli kupisz zegarek od zewnętrznego dostawcy.

Jednak inni detaliści mogą mieć bardziej atrakcyjne oferty i oferty, aby zaoszczędzić ci odrobinę twojej serii 5. Dodamy je, gdy tylko będziemy dostępne. Ale na razie podejrzewamy, że możesz zamówić w przedsprzedaży następny zegarek Apple:

AmazonArgosBTCarphone WarehouseCurrys PC WorldEEJohn LewisKRCSO2Very.co.ukVodafone

Zobacz także naszą ofertę najlepszych ofert Apple Watch w tej chwili i nasz przewodnik zakupu Apple Watch, aby dokładnie wiedzieć, na co zwrócić uwagę, gdy następny Apple Watch trafi na rynki.

Nadal potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń 📞 22 60 22 191