Jak zamówić telefon iPhone 11 w przedsprzedaży

0
1

Dobra, wiemy, że iPhone 11 nie oficjalnie zostało już ogłoszone. Jednak wraz z wydarzeniem Apple tuż za rogiem z pewnością czeka nas nowa rata. Jeśli chcesz oglądać ogłaszane ogłoszenia, możesz obejrzeć transmisję na żywo z tego wydarzenia, które rozpoczyna się o 10:00 czasu pacyficznego (lub 18:00 BST w Wielkiej Brytanii) w Steve Jobs Theatre w Cupertino w Kalifornii.

Krążące obecnie plotki wskazują, że do wyboru będą trzy modele: iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tych modelach (i podejrzewanej zmianie marki), zapoznaj się z naszym podsumowaniem plotek dotyczących iPhone’a 11.

Opierając się na poprzednich latach, podejrzewamy, że zamówienia w przedsprzedaży na nowy telefon będą się pojawiać 8:00 czasu polskiego w piątek 13 września. Miej oczy szeroko otwarte, gdy otrzymamy potwierdzenie.

Ceny każdego z telefonów są obecnie nieznane, ale podejrzewamy, że zaczynają się od około 999 GBP / 999 USD, ponieważ tyle kosztuje poprzednia generacja po uruchomieniu. Po raz kolejny będziemy Cię informować na bieżąco.

W międzyczasie, jeśli chcesz od razu zacząć otrzymywać zamówienia w przedsprzedaży, oto wszystko, co musisz wiedzieć o tym, gdzie będą dostępne nowe modele iPhone’a 11. Zaktualizujemy te linki jak tylko będą dostępne zamówienia w przedsprzedaży.

Gdzie mogę kupić iPhone’a 11?

IPhone 11 będzie flagowym modelem serii 11. Możesz go odebrać od następujących sprzedawców:

Bez karty SIM

Szukasz tylko modelu, dzięki któremu Twój plan SIM nie zmieni się? Będzie wiele miejsc, w których można odebrać iPhone’a 11. Jeśli masz pieniądze, by z niego skorzystać, z czasem może okazać się on tańszy niż umowa.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Jak odblokować iPhone'a i iPada bez naciskania przycisku Home

Przede wszystkim możemy spodziewać się, że sam Apple będzie miał oferty na pre-order iPhone’a. Korzyścią kupowania bezpośrednio od Apple jest zasięg AppleCare i gwarancja – chociaż jesteśmy pewni, że niektóre firmy zewnętrzne będą oferować to jako dobrze.

Spodziewamy się również, że iPhone 11 spadnie we wszystkich głównych domach towarowych i sklepach internetowych. Oto nasze najpopularniejsze przypuszczenia, w których miejscu możemy spakować iPhone’a 11:

AmazonArgosBuyMobiles.netCarphone WarehouseCurrys PC WorldE2saveJohn LewisKRCSMobiles.co.uk Telefony komórkowe DirectVery.co.uk

Kontrakt

Jeśli chcesz połączyć pakiet abonamentowy ze słuchawką, to dobrze jest zawrzeć umowę na iPhone’a 11. Większość oferowanych obecnie umów wynosi od 24 do 36 miesięcy w przypadku nowszych modeli, ale zależy to od dostawcy.

Jeśli zbliżasz się do końca umowy, możesz skontaktować się z dostawcą, aby sprawdzić, jakie opcje aktualizacji są oferowane dla iPhone’a 11. Jeśli wejdziesz wcześnie, być może uda Ci się zawrzeć umowę.

Oto wszyscy dostawcy, którzy naszym zdaniem będą oferować umowy na nowy iPhone 11:

Potrzebujesz pomocy?
Dzwoń do nas śmiało 📞 22 60 22 191

BTEEGiffgaffiD mobileO2SkyTesco mobileThreeVirginVodafone

Jak dotąd nie wiemy, jakie będą ceny tych umów, ale jak tylko to zrobimy, zaktualizujemy ten artykuł i podamy nasze najlepsze rekomendacje, aby uzyskać najtańszą ofertę na nowego iPhone’a 11.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Jak utworzyć plik PDF na iPhonie

Gdzie mogę kupić iPhone’a 11 Pro?

Zastrzeżenie: iPhone 11 Pro nie został oficjalnie ogłoszony, ale jeśli nasze prognozy są prawidłowe, będzie to wyższej klasy model 11. Powinieneś być w stanie go znaleźć w następujących sklepach:

Bez karty SIM

Znów sklep Apple jest oczywistym wyborem. Jeśli chcesz kupić gdzie indziej, oto kilka opcji:

AmazonArgosBuyMobiles.netCarphone WarehouseCurrys PC WorldE2saveJohn LewisKRCSMobiles.co.uk Telefony komórkowe DirectVery.co.uk

Kontrakt

Jeśli chcesz kupić czas antenowy i telefon razem, oto wszyscy dostawcy, którzy, jak podejrzewamy, będą oferować umowy na nowy iPhone 11 Pro:

BTEEGiffgaffiD mobileO2SkyTesco mobileThreeVirginVodafone

Gdzie mogę kupić iPhone’a 11 Pro Max?

Po raz kolejny wciąż czekamy na potwierdzenie dla iPhone’a 11 Pro Max. Jeśli chodzi o opis, wskazówka jest w nazwie. Jest to większa i bardziej szczegółowa wersja standardu 11. Jeśli chcesz mieć telefon, oto miejsca, na które należy zwrócić uwagę przy składaniu zamówienia:

Bez karty SIM

Znasz wiertarkę – sklep Apple to naturalny wybór tylko dla telefonu. Możesz jednak również spojrzeć na następujące kwestie:

AmazonArgosBuyMobiles.netCarphone WarehouseCurrys PC WorldE2saveJohn LewisKRCSMobiles.co.uk Telefony komórkowe DirectVery.co.uk

Kontrakt

Jeśli zakup iPhone’a 11 Max jest zbyt drogi, oto lista dostawców, którzy prawdopodobnie będą oferować umowy na telefon:

BTEEGiffgaffiD mobileO2SkyTesco mobileThreeVirginVodafone

Nadal potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń 📞 22 60 22 191