Jak zainstalować Pokemon Go na iPhone’a w dowolnym kraju

0
894

Jeśli byłeś fanem pokemonów, już dobrze wiesz o fenomenie nowej gry Pokemon Go. Nowa gra z rozszerzoną rzeczywistością od osób z Niantic (odpowiedzialna za grę Ingress AR) stała się ogromna

Faktem jest, że Niantic zdecydował się wstrzymać globalne wdrożenie gry z powodu przeciążenia serwerów, co jest oczekiwaniem, widząc, jak ludzie tracą rozum w grze.

Użytkownicy Androida mogą po prostu pobrać plik APK z gry i dobrze jest jechać, ale jeśli jesteś użytkownikiem iPhone’a, Â będziesz musiał wykonać kilka kroków, aby uzyskać Pokemon Go.

1. Uruchom App Store, przewiń w dół i dotknij swojego Apple ID.

2. Po zakończeniu przejdź do ustawień iOS->Ogólne->Język i region->Region i czek â € žStany Zjednoczoneâ € ť.

3. Następnie przejdź do łącza Pokemon Go App Store (wyszukiwanie gry nie przyniesie rezultatów), co otworzy stronę Pokemon Go w App Store.

4. Następnie zostanie uruchomiona konfiguracja tworzenia identyfikatora Apple ID.

5. Następnie wybierz metodę płatności jako „Nie” i wypełnij wszelkie nieistotne szczegóły adresu rozliczeniowego i dotknij „Gotowe”.

6. Po zweryfikowaniu konta e-mail otwórz App Store i zaloguj się przy użyciu nowego identyfikatora Apple ID.

Gra ma tylko 110 MB, więc nie powinieneś jej długo pobierać. Po zainstalowaniu Pokemon Go na iPhonie możesz zacząć grać i łapać pokemony.

Gotowy do gry Pokemon Go w swoim kraju?

Podczas gdy gra powinna działać tak, jak powinna, rozgrywka może się różnić w krajach, w których Pokemon Go nie jest jeszcze dostępny.