Home Jak? (FAQ) iPhone "Jak" Jak zainstalować Androida na iPhone’a

Jak zainstalować Androida na iPhone’a

0
6350

Czy można zainstalować system operacyjny Android na iPhoneie i podwójnym rozruchu pomiędzy Dwa?

Być może największa debata na temat technologii naszych czasów, znacznie przewyższa Mac vs wojnę komputerową, która zajmowała tyle przestrzeni nad głową, koncentruje się na duopolisty telefon komórkowy OS: iOS i Android.

Obie mają elementy na ich korzyść. IOS jest bardziej przyjazny dla użytkownika i bezpieczny; Android jest bardziej konfigurowalny i dostępny na znacznie szerszym zakresie urządzeń. W rzeczywistości nie byłoby wspaniale, gdyby można było uruchomić obie z nich na tym samym smartfonie?

W tym artykule zastanawiam się, jak zainstalować Androida (a raczej iDroid, wersję Androida stworzoną na iPhonach ) Na jailbroken iPhone. Jeśli jednak nie chcesz, aby jailbreak urządzenia, spójrzmy również na schludny przypadek telefonu iPhone, który umieszcza telefon z Androidem, dzięki któremu zamiast instalowania Androida na telefonie iPhone działa ono na osobnym mini-telefonie Android zawartym w telefonie iPhone’a walizka. Czytaj dalej: Jak przenieść się z iPhone na Androida

Zainstaluj Androida w jailbroken iPhone

Zanim zaczniemy, kilka zwyczajowych ostrzeżeń dotyczących jailbreaking urządzenia z iOS.

Chociaż wielu fanów Apple zostało jailbreaking urządzeń iOS przez wiele lat bez napotykania na poważne problemy, istnieje szansa, że ​​robi Może to doprowadzić do „luk w zabezpieczeniach, niestabilności, skróceniu żywotności baterii, niewłaściwości, zakłócenia usług i niemożności zastosowania przyszłych aktualizacji oprogramowania”. A ponieważ instalujesz aplikacje za pośrednictwem źródeł innych niż oficjalny App Store – jest to cały punkt jailbreaking urządzenia – wtedy istnieje nieoczekiwana możliwość pobrania pewnego złośliwego oprogramowania.

Wreszcie, bądź świadomy Że jailbreaking może spowodować utratę jakiejkolwiek umowy gwarancyjnej, którą masz z firmą Apple.

W ten sposób nie ruszaj się. Potrzebny jest jailbroken iPhone. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, dowiedz się tutaj: Jak jailbreak iPhone’a. Zalecamy włożenie telefonu do źródła zasilania w tym procesie.

  1. Pierwszym krokiem jest zainstalowanie programu Bootlace. Uruchom Cydia i kliknij Zarządzaj> Źródła> Edycja> Dodaj, a następnie dodaj repozytorium repo.neonkoala.co.uk. Stuknij Add Source (Dodaj źródło), stuknij repozytorium i zainstaluj Bootlace.
  2. Uruchom Bootlace (może być konieczne ponowne uruchomienie urządzenia iPhone w celu jego pojawienia się) i umożliwić jego poprawienie. Uruchom Reboot.
  3. Następnym etapem jest zainstalowanie OpeniBoota. Uruchom Bootlace i wybierz OpeniBoot> Zainstaluj> Kontynuuj.
  4. Stuknij iDroid> Zainstaluj> OK i zaczekaj na instalację iDroida. To zajmie chwilę, więc bądź cierpliwy, a jeśli bateria jest na niskim poziomie, przed rozpoczęciem uruchamiania może być podłączona.
  5. Stuknij QuickBoot z wewnątrz Bootlace, a następnie ikonę Androida. Uruchom ponownie na Androida i jesteś gotowy do pracy.

Uruchom Android na osobnym urządzeniu w etui na iPhone

Jeśli to wszystko brzmi dość zaangażowane, Nie chcesz jailbreak iPhone’a, możesz być zainteresowany projektem niedawno dodanym do platformy KickStarter crowdfunding. Nazywa się „Eye Android Smart Case for iPhone” i raczej sprytnie przekształca cały telefon Android w obudowę telefonu iPhone, dzięki czemu możesz skończyć z telefonem dwustronnym w jednym podwoziu, a ekran z iOS na jednej stronie A inny Android działający na plecach.

Jak wcześniej wspomniałem Eye jest obecnie na Kickstarter, więc Zwyczajowe zastrzeżenia dla tej usługi mają zastosowanie. Zastawianie pieniędzy na projekt Kickstarter nie jest równoznaczne z zapłatą za znany produkt; Projekt może nie być w stanie osiągnąć celu, a nawet długotrwale opóźniać, czy też coś znacznie rozczarowującego lub odmiennego od tego, co zostało obiecane. W niektórych przypadkach możesz otrzymać zwrot pieniędzy; W wielu innych nie będziesz.

Ale jeśli nadal jesteś na to, możesz tu wrócić do projektu i przeczytać więcej informacji na temat Indiegogo. Jest on dostępny (lub będzie dostępny po zakończeniu projektu) dla iPhone 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus, 7 i 7Plus.