Jak zadzwonić do Świętego Mikołaja na iPhonie

0
575

Zostało tylko kilka dni do Bożego Narodzenia, a dzieci prawdopodobnie są podekscytowane prezentami, które Mikołaj przyniesie. Wykorzystaj w pełni ich pragnienie, aby znaleźć się na ładnej liście i zachęć ich do dobrego zachowania, dzwoniąc do Świętego Mikołaja lub od Świętego Mikołaja! W tym artykule przyjrzymy się kilku sposobom, w jakie Ojciec Święty może dzwonić do swoich dzieci.

Wiadomość od Świętego Mikołaja!

Możesz użyć aplikacji Wiadomość od Świętego Mikołaja, aby nagrać wiadomość wideo dla dzieci.

Pobierz aplikację Wiadomość od Świętego Mikołaja tutaj.

Otwórz aplikację i możesz zadzwonić na pocztę głosową Świętego Mikołaja, odebrać połączenie od Świętego Mikołaja, wysyłać wiadomości Świętego Mikołaja, a nawet skonfigurować połączenie wideo!

Jak to zwykle bywa w przypadku darmowych aplikacji, jest wiele reklam, więc zamkniesz wiele wyskakujących okienek, ale jest też wersja płatna, która dodaje wiele funkcji. Poczekaj i zamknij wszystkie wyświetlane reklamy – obiecujemy, że warto!

Zaczęliśmy od połączenia z pocztą głosową Świętego Mikołaja. Dostajesz wiadomość od Świętego Mikołaja, ale także różne opcje, takie jak możliwość dodania źle zachowującego się dziecka do niegrzecznej listy i dowiedz się, ile snu do świąt.

Odbieranie połączeń jest imponujące, chociaż niektóre z najlepszych funkcji są dostępne tylko dla użytkowników Premium. Jest jednak wiele dla tych, którzy korzystają z darmowej wersji aplikacji. Zacznij od dodania nazwy odbiorcy (jeśli chcesz dodać więcej odbiorców, potrzebujesz wersji Premium). Możesz nawet sprawdzić, czy jest poprawnie wymówione.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Jak naprawić odłączanie AirPods od iPhone'a?

Następnie dodaj ich urodziny, aby Święty Mikołaj wiedział, ile mają lat. Możesz także dodawać zainteresowania – ale musisz włączyć wersję premium, aby włączyć. Wersja Premium kosztuje tylko 1,99 GBP rocznie, co w rzeczywistości jest całkiem niezłą wartością.

Na koniec zaplanuj połączenie. Możesz go zaplanować natychmiast, za minutę lub do 30 minut w przyszłości. Aplikacja sugeruje, że musisz najpierw posłuchać przed zaplanowaniem połączenia dla swojego dziecka. Ale gdy będziesz gotowy, otrzymasz połączenie, które będzie współdziałać z twoim dzieckiem.

Przed rozpoczęciem połączenia zobaczysz odliczanie, a następnie telefon zadzwoni.

Możesz również wysyłać wiadomości tekstowe do Świętego Mikołaja. Jest kilka sugestii, takich jak: czy jestem na niegrzecznej liście, jakie są imiona twojego renifera, ile masz lat i kiedy przychodzisz do mojego domu. Wysłaliśmy wiadomość, a następnie czekaliśmy na odpowiedź Świętego Mikołaja. Jest to prawdopodobnie bardziej odpowiednie dla dzieci, które czytają i piszą – ale nadal są fajne. Jeśli zadajesz pytanie, którego nie ma na liście, nie da ci jednak właściwej odpowiedzi.

Wreszcie możesz uzyskać połączenie wideo od Świętego Mikołaja. Są filmy, które mówią, że Święty Mikołaj otrzymał twój list, i aby dowiedzieć się, czy dzieci były niegrzeczne czy miłe.

Uważamy, że to świetna aplikacja. Istnieje wersja premium, która oznacza, że ​​musisz zarejestrować się przez 90 dni, ale jak zwykle zawsze możesz zrezygnować na koniec okresu.

PNP – przenośny biegun północny

Oto kolejna aplikacja, która pozwoli ci skontaktować się z samym Mikołajem.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Wszystkie sposoby, w jakie możesz uzyskać Apple TV+ za darmo, w tym ofertę PS5

PNP – Przenośny biegun północny, który można pobrać tutaj, to kolejna opcja, jeśli chcesz zaskoczyć swoje dzieci wiadomością Świętego Mikołaja.

Filmy są spersonalizowane przez rodziców wybierających różne opcje z menu, które opisują polubienia, niechęci, hobby, imiona znajomych i inne czynniki, które przekonają dziecko, że Święty Mikołaj mówi bezpośrednio do nich.

Aplikacja jest łatwa w użyciu. Aby rozpocząć, możesz zalogować się w Apple (pierwszy raz to widzieliśmy!)

Możesz stworzyć darmowe wideo w ramach bezpłatnego okresu próbnego. Dodaj swoje imię i nazwisko, datę urodzenia, a następnie szczegóły, takie jak to, co robią (np. Idź do pokoju dziecinnego). Możesz także dodać zdjęcie. Gdy wideo będzie gotowe, zobaczysz je w sekcji Moje wideo aplikacji. Możesz robić wiele filmów bez płacenia.

Aplikacja zawiera również opcję dzwonienia do Świętego Mikołaja, ale jest to funkcja premium, za którą trzeba zapłacić 3,99 GBP za jedno połączenie lub 11,99 GBP za roczną kartę Magic Pass i 31,99 GBP za kartę Ultimate Magic Pass.

Aplikacja jest bezpłatna, ale aby spersonalizowany film miał wszystkie dostępne funkcje, musisz dokonać zakupów Premium w aplikacji, które zaczynają się od 1,99 GBP / 2,99 USD. Zainstaluj tutaj.

Mamy również artykuł o tym, jak zrobić świąteczny film – w tym jak korzystać z aplikacji Elf Yourself. A oto nasz przewodnik, gdzie oglądać najlepsze filmy świąteczne za darmo.