Jak zablokować reklamy na iPhoneie i iPadzie

0
470

Reklamy są podstawowymi elementami internetu. Są to sposoby, w jaki twórcy treści zarabiają i, choć mogą z pewnością denerwować, pozostają ważną częścią nowoczesnej gospodarki online. Jeśli powiedzielibyśmy, że jeśli masz stałą barierę konsumpcjonizmu za dużo, to w zasadzie jest to łatwe do zablokowania podczas korzystania z Safari na iPhonie lub iPadzie.

Jak zainstalować aplikację Blokowanie reklam na iPhone i iPad

Sposób działania ad-blokerów odbywa się przez obszary Safari. Ta funkcja jest już od jakiegoś czasu i nie ogranicza się wyłącznie do usuwania irytującego zaproszeń. W rzeczywistości jest wiele przydatnych dodatków, które mogą ułatwić Ci przeglądanie.

Więcej informacji można znaleźć w naszym przewodniku 22 Najlepsze Safari Extensions.

Musisz najpierw utworzyć aplikację z App Store. Znajdziesz wiele opcji, ale naszym ulubionym jest darmowy AdBlock Plus, Crystal Adblock, który przywróci Ci książę sumę 79p lub nowszy Better by Ind.ie, która kosztuje 4,99 funtów, ale jest to bardzo dobra aplikacja.

W tym samouczku zdecydowaliśmy się na Crystal, ale instrukcje są identyczne dla dowolnego programu blokującego reklamy.

Pobierz aplikację, a następnie otwórz ją, aby przejść przez bardzo prosty przewodnik. W ustawieniach nie ma wiele ustawień, ale strona główna ma dwie możliwości – akceptowalne reklamy i listę.

Te pierwsze pozwolą na reklamy, które uznaje za „nieinwazyjne”. To dobre ustawienie, aby pozostawić, co oznacza, że ​​witryny będą nadal generować przychody z odwiedzin, ale nie będziesz bombardowany pop-upami, przejęciami ekranu ani innymi nieprzyjemnymi problemami marketingowymi.

Białe listy to sposób na dodanie ulubionych witryn, tak aby były one wyłączone z ogólnej blokady reklam. Dlaczego miałbyś to zrobić? Ty pytasz. Cóż, ulubione witryny nie będą już dłużej, jeśli twórcy i twórcy filmów będą mogli bezpłatnie pracować. Dzięki temu reklamy są honorowym sposobem na wsparcie tych, którzy sprawiają, że treść cieszy się bez kosztów dla Ciebie.

Aby dodać witryny do białej listy, wystarczy dotknąć opcji u dołu ekranu i podać adres URL.

Włączanie blokady reklam w Safari

Teraz, aby bloker reklam rzeczywiście pracował w Safari, musisz włączyć rozszerzenie.

Aby to zrobić, przejdź do Ustawienia> Safari> Blokowanie zawartości. Możesz być zaskoczony tym ustawienia, ponieważ nie pojawia się, dopóki nie pobrałeś ad-blocker.

Blokady zawartości wewnątrz aplikacji są widoczne na liście wszystkich blokujących aplikacji aktualnie znajdujących się w Twoim urządzeniu. Aby włączyć jedną z nich, wystarczy przełączyć przełącznik na prawo od jego nazwy.

To wszystko. Teraz, gdy używasz Safari, zobaczysz dużą redukcję liczby dodawanych wydań. Niektórzy nieuchronnie przejdą za pomocą nowych technik, ale w większości przypadków Twoje przeglądanie nie będzie wolne.

Pamiętaj, że to działa tylko w Safari, więc wszelkie artykuły, które klikniesz na Facebooku, Twitterze lub innych aplikacjach nie będą Włącz blokadę.

Dodatkową zaletą blokera jest to, że należy używać mniej danych, ponieważ reklamy są często wizualne, a zatem większe niż te tekst na danej stronie internetowej. Możesz także zobaczyć wydłużony czas pracy na bateriach, ale tu nie było zbyt wiele nadziei przez ponad kilka minut.

Czy bloker reklam jest bezpieczny?

Większość blokerów reklam jest tak samo bezpieczna, jak inne aplikacje w sklepie. Od czasu do czasu pojawiły się kontrowersyjne informacje, które Apple usunął po raportach, że prowadzą ataki typu „człowiek-w-środku” (jest to oprogramowanie, które siedzi pomiędzy sobą a witryną, robiąc niegrzeczne rzeczy). Ale w większości są bezpieczne w obsłudze.

Blokery treści powodują, ze względu na swój charakter, monitorowanie ruchu w sieci i zakłócają przegladanie sieci, co stanowi pokusę dla zachowania mniej niż gentlemanly. Więc trzymaj się najważniejszych aplikacji, takich jak wspomniane powyżej – i nie powinno się problemów.

Czy korzystasz z reklamy adrenolera?

Teraz, oto Pocierać.

Wszyscy lubią cieszyć się bezpłatną zawartością dostępną w internecie. Płatności są ogólnie zmarszczone, a nie wiele witryn zmusiło ich do pracy.

Ale jest to ważne, jedynym sposobem, w jaki witryny mogą tworzyć tak wspaniałą zawartość i dostarczać je bezpłatnie Przez reklamodawców płacących za dostęp do czytelnictwa.

Podobnie było, gdy czasopisma i gazety rządziły drogą informacyjną, ale wtedy nie można było, aby publikacja automatycznie wykrzykiwała reklamy, zanim zaczniesz korzystać z artykułów . Gdybyś miał bardzo przyzwoity kamerdyner z ostrymi nożyczkami.

Dlatego ważne jest, aby wydawcy zyskiwali na tym przychody z reklam w celu wypłaty swoich pracowników, nadal istnieć i produkują takie funkcje, Czytanie.

Reklamy mogą być nieprzyjemne, to jest prawda.Więc jeśli znajdzie się regularne prześladowanie, którego zawartość cieszy się, ale używa niepożądanych reklam, napisz do redaktora i narzekaj. Może to być odsyłane do reklamodawców i miejmy nadzieję, że przyniesie zmianę w witrynie, która przynosi korzyść wszystkim.

Jeśli korzystasz z ad-blocker generalnie, rozważyć wybór jednego z białymi listami i umieścić swoje ulubione Witryn z tej listy. Nieinwazyjne ustawienia dostępne w aplikacjach, takich jak Crystal, pozwalają również przyczynić się do dobrego samopoczucia witryny, rekomendując reklamę, która replikuje czytelnika.

W końcu to zależy od własnego sumienia. Możesz zablokować wszystkie reklamy, zabierać treść i nikt nie puka do drzwi z nakazem aresztowania.

Tylko bądź przygotowany na życie w świecie, gdzie ulice są wyrzucane z przerażonych dziennikarzy , Trzymając się za ręce w drżących rękach, gdy płaczą płakać „50p za poradę, guv’nor?”