Jak wysyłać wiadomości tekstowe z iPada

0
1841

Wysyłanie wiadomości tekstowych SMS z iPada nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać.

Zauważyłeś zainstalowaną wcześniej aplikację Wiadomości, ale jest ona przeznaczona do wysyłania wiadomości iMessages (które mogą być wysyłane tylko do innych osób na iPhonie lub iPadzie) zamiast zwykłych wiadomości tekstowych SMS (które możesz wysłać do dowolnej osoby

iMessage

Aplikacja Wiadomości na iPadzie jest ograniczona, ponieważ może wysyłać tylko wiadomości iMessages.

Uruchom aplikację Wiadomości i kliknij przycisk tworzenia – jest to kwadrat z ołówkiem przekłuwającym go po przekątnej (po prawej stronie nagłówka „Wiadomości” na lewym pasku na poniższym obrazku).

Ale czy możesz wysłać wiadomość do tej osoby?

Aplikacje SMS

Są jednak inne opcje.

Jedną z nich, która jest całkiem użyteczna, jest TextMe, która oferuje za darmo niewielką liczbę wiadomości SMS, generując numer telefonu, z którego pochodzi wiadomość (pamiętaj więc, aby podpisać się pod swoim imieniem, lub odbiorca uzna, że ​​są śledzeni)

Po wykorzystaniu początkowych kredytów można uzyskać więcej, oglądając reklamy wideo lub zapraszając znajomych – lub oczywiście płacąc.

Alternatywy przesyłania wiadomości

Oczywiście, jeśli masz dostęp do sieci przez Wi-Fi lub komórkową, warto zastanowić się, dlaczego musisz wysłać tekst bezpośrednio z iPada.

Najbardziej oczywistą, darmową alternatywą jest e-mail, chociaż większość ludzi jest mniej skłonna do zauważania e-maili niż tekstów.

Osobiście uważam, że w godzinach pracy najlepszą opcją jest często Slack;

Przeczytaj, jak ukrywać wiadomości tekstowe na iPhonie tutaj.