Jak wymienić zgubiony AirPod

0
19

AirPods należą do naszych ulubionych produktów Apple, dzięki ich prostocie i bezproblemowej integracji z iPhonem, iPadem, Apple Watch i Mac. Ale, podobnie jak w przypadku wszystkich urządzeń bezprzewodowych, można je łatwo zgubić, gdy biegasz lub twój wierny pies pomyli je z chrupiącą ucztą.

Czy jesteś dzielnym żołnierzem z pojedynczą kapsułą, czy jest sposób na zakup tylko jednej z wkładek dousznych Apple? Z przyjemnością usłyszysz, że istnieje rozwiązanie, aw tym artykule pokażemy, jak wymienić zgubiony AirPod.

Wskazówki, jak znaleźć zgubiony AirPod

Zanim wyciągniesz kartę kredytową, możesz spróbować użyć aplikacji Find My iPhone, ponieważ może ona również śledzić AirPods. W naszym artykule Jak znaleźć zagubiony artykuł dotyczący słuchawek AirPods znajdziesz kompletny przewodnik krok po kroku.

Wymiana jednego AirPod

Dowody sugerują, że nie jesteś sam, jeśli chodzi o posiadanie niekompletnego zestawu słuchawek AirPods: w rzeczywistości Apple zapewnia usługę specjalnie dla tych, którzy chcą wymienić tylko jedną ze słuchawek na raz. Nie jest to darmowe, co nie jest zaskakujące, ale drastycznie obniża koszt wymiany całego zestawu AirPods, a także oszczędza pojedynczą jednostkę i jej skrzynkę, które są wyrzucane i kończą gdzieś na wysypisku śmieci.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Jak zatrzymać automatyczne odtwarzanie dodatkowych utworów w Apple Music

W chwili pisania tego tekstu były to koszty wymiany utraconego AirPod:

  • AirPods – 65 GBP / 69 USD / 109 AUD za sztukę
  • AirPods Pro – 85 GBP / 89 USD / 139 USD za sztukę

Jeśli uszkodziłeś lub zgubiłeś etui ładujące AirPod, możesz je również wymienić w następujących cenach:

  • Etui ładujące AirPod – 55 GBP / 59 USD / 95 AUD
  • Bezprzewodowe etui do ładowania AirPod – 75 GBP / 79 USD / 125 AUD
  • Bezprzewodowe etui do ładowania AirPod Pro – 95 GBP / 99 USD / 155 USD

Niestety, zgubione AirPods nie są objęte AppleCare +, więc musisz zamówić nowy, jeśli zaginął poprzedni pączek. Aby kupić zastępczy AirPod, możesz zadzwonić do sklepu (jeśli jest otwarty) lub odwiedzić stronę wsparcia AirPod, na której możesz wybrać, dla którego ucha będzie wymienny AirPod, i złożyć zamówienie.

"Jak

Patrząc na wydawanie pieniędzy na nowy sprzęt audio, powinieneś również zapoznać się z naszymi przewodnikami po najlepszych bezprzewodowych słuchawkach dousznych i najlepszych słuchawkach Beats, aby sprawdzić, czy są inne produkty, które wolisz od AirPods.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Jak zdobyć pięć miesięcy Apple Music za darmo

Jeśli jednak chcesz iść z Apple, przeczytaj nasze porównanie AirPod Pro vs AirPod, aby zobaczyć, jakie są różnice między tymi dwoma modelami, a także najlepsze oferty AirPod, aby sprawdzić, czy możesz zaoszczędzić trochę pieniędzy.