Home Jak? (FAQ) iPhone "Jak" Jak wyłączyć powiadomienia i podglądy ekranu blokady w iOS 11

Jak wyłączyć powiadomienia i podglądy ekranu blokady w iOS 11

0
1105

Możliwość przeglądania wszystkich powiadomień, które otrzymaliśmy od wielu aplikacji i usług w jednym miejscu, jest z pewnością wartościowym dodatkiem do smartfonów w dzisiejszych czasach, ale czy może to kosztować Twoją prywatność?

Wyłącz Zablokuj powiadomienia na ekranie w iOS 11

Od tej chwili powiadomienia na ekranie blokady nie mogą zostać całkowicie wyłączone jednocześnie.

  • Otwórz „Ustawienia” aplikacji na urządzeniu z systemem iOS i wybierz „Powiadomienia”.

  • W następnym menu będziesz mógł wyłączyć powiadomienia z ekranu blokady dla tej konkretnej aplikacji, po prostu naciskając na „Pokaz na ekranie blokady”.

Cóż, to prawie cały proces.

Wyłącz podglądy powiadomień na ekranie blokady iOS 11

Po wyłączeniu powiadomień na ekranie blokady dla określonej aplikacji, należy wyłączyć tymczasowo podglądy powiadomień wyświetlane na ekranie blokady przez kilka sekund, gdy tylko pojawi się nowa wiadomość lub alert

  • Cóż, aby wyłączyć podgląd powiadomień, przejdź do Ustawienia ->Powiadomienia na urządzeniu z systemem iOS i dotknij „Pokaż podglądy”.

Powiadomienia mogą być włączone lub wyłączone tylko w przypadku wszystkich aplikacji naraz. W przeciwieństwie do powiadomień na ekranie blokady, Apple nie zezwala na wyłączanie tej funkcji dla każdej aplikacji osobno.

Wyłącz powiadomienia i podglądy na ekranie blokady w iOS 11

Możliwość wyświetlania wszystkich wiadomości i alertów wyświetlanych na ekranie blokady jako powiadomień jest raczej koszmarem, jeśli jesteś osobą, która troszczy się o prywatność.