Home Jak? (FAQ) iOS Apps "Jak" Jak wyłączyć emoji na iPhone, iPad | Jak wyłączyć klawiaturę emoji na...

Jak wyłączyć emoji na iPhone, iPad | Jak wyłączyć klawiaturę emoji na iOS

0
1093

Jak wyłączyć klawiaturę emoji na telefonie iPhone? Mam dość emoji i pojawia się jeden z gniazd w sugestywnych sugestiach tekstowych komunikatów.

Jak wyłączyć emoji | Jak wyłączyć klawiaturę emoji

Łatwo wyłączyć klawiaturę emoji na iOS:

  • Otwórz aplikację Ustawienia.
  • Przejdź do Ogólne> Klawiatura , A następnie stuknij Klawiatury u góry. (Będzie to numer obok niej – liczba zainstalowanych klawiatur).
  • Stuknij w Edytuj, a następnie stuknij czerwone koło obok Emoji.
  • Stuknij Usuń.

Nie widzisz już emoji na standardowej klawiaturze w wiadomościach i gdzie indziej na iOS, a emoji nie będą oferowane jako sugestie sugestie.

Czytaj dalej: Jak używać emoji na iPhone, iPad i Mac IOS 11 plotek: data wydania i funkcje

Jak wyłączyć emoji Jak wyłączyć klawiaturę emoji: jak ponownie włączyć emoji

Ponownie wykonaj to w menu Ustawienia. Otwórz Ustawienia> Ogólne> Klawiatura, a następnie stuknij Klawiatury. Stuknij Dodaj nową klawiaturę i przewiń w dół, aż znajdziesz Emoji. (Lista jest w porządku alfabetycznym – po prostu umieścić wszystkie angielskie na górze. Emoji znajduje się pomiędzy holenderskim a estońskim) Tap Emoji.

Teraz klawiatura emoji jest z powrotem, a będziesz mógł ją wynieść ze standardowej klawiatury, dotykając małej buźki w lewym dolnym rogu. Propozycje emoji będą oferowane jako tekst predykcyjny i (jeśli używasz Wiadomości na iOS 10) słowa emoji mogą być zaznaczone na pomarańczowo, gdy dotknie się przycisku emoji i po kliknięciu ich zostaną włączone odpowiednie emoże.

Czytaj dalej: Najlepsza alternatywa dla wiadomości i innych aplikacji dla iPhone