Home Jak? (FAQ) iPhone "Jak" Jak wyłączyć blokadę aktywacji Znajdź mój iPhone

Jak wyłączyć blokadę aktywacji Znajdź mój iPhone

0
1516

iPhone to niesamowity kawałek technologii, nie ma wątpliwości. Ale jak niesamowite, iPhony są drogie – i wszyscy o tym wiedzą. Chociaż może to uczynić użytkowników iPhone problemem złodziei, firma Apple podjęła kroki w celu zagwarantowania, że ​​jeśli iPhone zostanie zgubiony lub skradziony, nowy właściciel nie może go używać bez zgody właściciela starego.

Technologia ta Nazwanej „blokadą aktywacji” i może pomóc w powstrzymywaniu złodziei, ale co się stanie, jeśli kupiłeś iPhone’a z zablokowanym blokadą aktywacji Znajdź mój iPhone? Na szczęście są różne sposoby, nie pytając o hasło do identyfikatora Apple ID i tutaj pokażemy Ci, jak wyłączyć blokadę aktywacji Znajdź mój iPhone.

Czytaj dalej: Do innego identyfikatora Apple na iOS | Jak zmienić lub zresetować identyfikator Apple ID

Jak wyłączyć Blokada aktywacji mojego telefonu iPhone: iPhones, które zostały wycierane

Jeśli zakupiony telefon iPhone został wycierany bez wcześniejszego Właściciel wyłączający blokadę aktywacji Znajdź mój iPhone, jest tylko jeden sposób wokół niego. Dobre wieści? Jeśli masz dwie opcje: poproś o hasło Apple ID lub poproś ich o usunięcie z listy urządzeń powiązanych z ich identyfikatorem Apple ID. Choć pierwsza będzie najłatwiejsza opcja, to wymaga dużej zaufania – zwłaszcza jeśli kupiłeś ją online od kogoś, kogo nie wiesz.

Jedyna inna opcja jest Aby poprzedni właściciel mógł wykonać czynności opisane poniżej, aby usunąć blokadę blokady aktywacji telefonu iPhone.

1) przejdź do iCloud.com i zaloguj się przy użyciu identyfikatora Apple ID.

3) Wybierz „Wszystkie urządzenia” na pasku menu

2) U góry strony, aby wyświetlić listę urządzeń powiązanych z Twoim identyfikatorem Apple ID i kliknij urządzenie, które chcesz usunąć.

4) Kliknij przycisk „Usuń z konta

Gdy poprzedni właściciel wykonał powyższe kroki i usunął iPhone z listy urządzeń, po prostu zresetuj telefon iPhone i kontynuuj konfigurację, jak zwykle.

Przeczytaj dalej: Jak usunąć kartę z iTunes i App Store | Uwierzytelnianie dwuczęściowe w porównaniu z weryfikacją dwuetapową

Jak wyłączyć Szukaj blokady aktywacji telefonu iPhone: iPhone’y, które nie zostały wycierane

W jaki sposób wyłączyć funkcję Znajdź mój iPhone Aktywacja Blokada, jeśli iPhone nie został przetarty? Na szczęście jest to znacznie łatwiejszy proces – jeśli jesteś właścicielem telefonu iPhone, zresetuj go. Jeśli chcesz sprzedawać swój iPhone w serwisie eBay lub przekazać go znajomym lub członkowi rodziny, postępuj zgodnie z instrukcjami, aby usunąć blokadę aktywacji podczas wycierania smartfona.

1) Przejdź do aplikacji Ustawienia.

2) Przejdź do Ogólne> Zresetuj i wybierz „Usuń całą zawartość i ustawienia”.

3) Powinieneś zostać poproszony o wprowadzenie identyfikatora Apple ID i hasła – przed wprowadzeniem tych informacji przed wycieraniem smartfona należy wyłączyć blokadę aktywacji i zezwolić nowym właścicielowi na przebieg procesu konfiguracji tak jak zwykle.

Ale Co zrobić, jeśli kupiłeś iPhone, który nie został przetarty, ale ma aktywną blokadę aktywacji? Dopóki znasz kod PIN / hasło, aby uzyskać dostęp do iPhone’a, powinien być stosunkowo wolny od stresu proces. Wystarczy skontaktować się z poprzednim właścicielem i poprosić o instrukcje podane w sekcji „iPhones, które zostały wycierane”.

Po wykonaniu tej czynności po prostu zrestartuj telefon iPhone i przejdź do sekcji Ustawienia> Ogólne> Zresetuj> Usuń Wszystkie treści i ustawienia, aby wyczyścić telefon, gotowy do użycia.

Czytaj dalej: Jak wyłączyć szukanie mojego iPhone’a

Jak wyłączyć Wyszukaj moje Blokada aktywacji iPhone’a: ​​jak sprawdzić, czy blokada aktywacji iPhone została wyłączona

Czy możesz sprawdzić, czy w telefonie iPhone jest tylko blokada aktywacji? Choć łatwiej byłoby kupować i sprzedawać używane iPhony, nie ma możliwości sprawdzania, czy jest aktywna, czy nie, zanim przejdziesz do początkowej konfiguracji telefonu i otrzymasz monit o identyfikator Apple oryginalnego właściciela.