Jak wyłączyć blokadę aktywacji Znajdź mój iPhone

0
1494

iPhone to niesamowity kawałek technologii, nie ma wątpliwości. Ale jak niesamowite, iPhony są drogie – i wszyscy o tym wiedzą. Chociaż może to uczynić użytkowników iPhone problemem złodziei, firma Apple podjęła kroki w celu zagwarantowania, że ​​jeśli iPhone zostanie zgubiony lub skradziony, nowy właściciel nie może go używać bez zgody właściciela starego.

Technologia ta Nazwanej „blokadą aktywacji” i może pomóc w powstrzymywaniu złodziei, ale co się stanie, jeśli kupiłeś iPhone’a z zablokowanym blokadą aktywacji Znajdź mój iPhone? Na szczęście są różne sposoby, nie pytając o hasło do identyfikatora Apple ID i tutaj pokażemy Ci, jak wyłączyć blokadę aktywacji Znajdź mój iPhone.

Czytaj dalej: Do innego identyfikatora Apple na iOS | Jak zmienić lub zresetować identyfikator Apple ID

Jak wyłączyć Blokada aktywacji mojego telefonu iPhone: iPhones, które zostały wycierane

Jeśli zakupiony telefon iPhone został wycierany bez wcześniejszego Właściciel wyłączający blokadę aktywacji Znajdź mój iPhone, jest tylko jeden sposób wokół niego. Dobre wieści? Jeśli masz dwie opcje: poproś o hasło Apple ID lub poproś ich o usunięcie z listy urządzeń powiązanych z ich identyfikatorem Apple ID. Choć pierwsza będzie najłatwiejsza opcja, to wymaga dużej zaufania – zwłaszcza jeśli kupiłeś ją online od kogoś, kogo nie wiesz.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Jak poprawić jakość połączeń iPhone'a

Jedyna inna opcja jest Aby poprzedni właściciel mógł wykonać czynności opisane poniżej, aby usunąć blokadę blokady aktywacji telefonu iPhone.

1) przejdź do iCloud.com i zaloguj się przy użyciu identyfikatora Apple ID.

3) Wybierz „Wszystkie urządzenia” na pasku menu

2) U góry strony, aby wyświetlić listę urządzeń powiązanych z Twoim identyfikatorem Apple ID i kliknij urządzenie, które chcesz usunąć.

4) Kliknij przycisk „Usuń z konta

Gdy poprzedni właściciel wykonał powyższe kroki i usunął iPhone z listy urządzeń, po prostu zresetuj telefon iPhone i kontynuuj konfigurację, jak zwykle.

Przeczytaj dalej: Jak usunąć kartę z iTunes i App Store | Uwierzytelnianie dwuczęściowe w porównaniu z weryfikacją dwuetapową

Jak wyłączyć Szukaj blokady aktywacji telefonu iPhone: iPhone’y, które nie zostały wycierane

W jaki sposób wyłączyć funkcję Znajdź mój iPhone Aktywacja Blokada, jeśli iPhone nie został przetarty? Na szczęście jest to znacznie łatwiejszy proces – jeśli jesteś właścicielem telefonu iPhone, zresetuj go. Jeśli chcesz sprzedawać swój iPhone w serwisie eBay lub przekazać go znajomym lub członkowi rodziny, postępuj zgodnie z instrukcjami, aby usunąć blokadę aktywacji podczas wycierania smartfona.

1) Przejdź do aplikacji Ustawienia.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Jak korzystać z Siri offline na iPhonie i iPadzie

2) Przejdź do Ogólne> Zresetuj i wybierz „Usuń całą zawartość i ustawienia”.

3) Powinieneś zostać poproszony o wprowadzenie identyfikatora Apple ID i hasła – przed wprowadzeniem tych informacji przed wycieraniem smartfona należy wyłączyć blokadę aktywacji i zezwolić nowym właścicielowi na przebieg procesu konfiguracji tak jak zwykle.

Ale Co zrobić, jeśli kupiłeś iPhone, który nie został przetarty, ale ma aktywną blokadę aktywacji? Dopóki znasz kod PIN / hasło, aby uzyskać dostęp do iPhone’a, powinien być stosunkowo wolny od stresu proces. Wystarczy skontaktować się z poprzednim właścicielem i poprosić o instrukcje podane w sekcji „iPhones, które zostały wycierane”.

Po wykonaniu tej czynności po prostu zrestartuj telefon iPhone i przejdź do sekcji Ustawienia> Ogólne> Zresetuj> Usuń Wszystkie treści i ustawienia, aby wyczyścić telefon, gotowy do użycia.

Czytaj dalej: Jak wyłączyć szukanie mojego iPhone’a

Jak wyłączyć Wyszukaj moje Blokada aktywacji iPhone’a: ​​jak sprawdzić, czy blokada aktywacji iPhone została wyłączona

Czy możesz sprawdzić, czy w telefonie iPhone jest tylko blokada aktywacji? Choć łatwiej byłoby kupować i sprzedawać używane iPhony, nie ma możliwości sprawdzania, czy jest aktywna, czy nie, zanim przejdziesz do początkowej konfiguracji telefonu i otrzymasz monit o identyfikator Apple oryginalnego właściciela.